"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!... - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...

Cevap: "Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...

Refleksmiş.

Madem başına yabacı madde yağıyor,(yok ama farzedelim var :) )normal bir insan başını mı korur yoksa o hareketi mi çeker? :)

Niyeti belli işte...

Abi bu nasıl bir tip ya, yakından çok korkunç duruyor. Kadının ne mal olduğu da apaçık ortada, yalan söylediğide.. Ahmet Çakar iyi laf sokuyor, helal olsun.

doğduğumdan beri x liyim ölünce x li olarak öleceğim ve x renklere aşığım çok basit ve yapmacık cümle

Arkasına fb camiasını almak istediği için öyle konuşuyor. Galatasaraylılar'ın korkusundan 3,5 attığı için destek verecek birilerini arıyor. O yüzden atkıyla filan çıkmış programa. :D

Ben bu hareketi Galatasaray camiasına yapmadım diyor halen. Gerizekalı bu kadın. Sanki 40-50 kişi Galatasaray'lı orada. Provake edersen değil 50, 50 bin kişi tahrik olur, sana saldırır. Bu yaşta bir kadın kestirememiş mi bunu ?

Bide kadının suratını gören Fb'li olduğunu anlar hea...

Anlamadığım ve sormak istediğim tek soru şu.

Dedi ki , bana küfürler edildi. Daha sonra dedi ki , üzerimde feneri temsil eden veya tezahürat hiç bişey yoktu.

Madem efendi gibi oturuyordun. Taraftar sana niye durup dururken küfretti?

Ortalık Karıştı iddaalar havada uçuşuyor Ahmet ayaklandı :D:D:ciftetelli::ciftetelli::ciftetelli:

hahahaha ahmet cakar ne güzel sokuyor laflari

alkol almadim dedi orda ama kac saatir orda o seyi iciyor meyve suyumu lan o

Ahmet yeni bir iddaa ya girdi

bu arada ufleme aleti nonda da var o nun kisini kulansin :))

Üfleme aleti getirin d.karabulut

başka türlü yapacam o işi a.çakar :D

Bu kadar uyuzmu olunur ya , sunu adam diye cıkarıp konusturanda kabahat ! Hepiniz mi aynısınız bea kardesim bu kadar mı cirkef olunur . Ayıp be herseyden önce kadınsın senin gözünede ... Hep provakosyon hep provakosyon biraz delikanlı olun be sadece biraz . Yeter be su fenerden nefret ettigim kadar hicbirseyden etmiyorum ! Allah sizleri bildigi gibi yapsın ...

Üst Alt