Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor

Cevap: Son dakika Shuster istifa etti

Panpa bu söylediğine kendin inanıyor musun ? Schuster için o kadar adam alındı çıkıpta kadro kalitesiz demesin bir zahmet. Şartlar aynı değil kardeş.

Leo

Sabri---Neill---Servet---Hakan

M.topal

Elano-----Ayhan

Keita-------------Arda

Baros

Aykut

Uğur----Gökhan zan---Emre güngör----Caner

Kewel----M.sarp-----Barış----Dos santos

Nonda----Jo

E.aşık,Skurtuluş,A.yılmaz.

Sonraları Misimovic,Cana

Gerçekten çoook kalitesizdi Rijkaardın takımı.

Bjknin stoperleri Gsnin stoperlerinden çok daha kötü.Sağ bekide kötü.Kalite olarak sol bekide kötü..Bjknin ön liberosu Aurelıo iken Gsnin ön liberosu Valenciada oynayan Topal.Bjknin forveti Bobo ve Nobreyken Gsnin forveti Baros.

Bjkde Q7 olmadığında kanatta Hılbert oynarken Gsde Kewell ve Dos santos oynuyordu.Gökhan zan hangi teknik direktör olursa olsun Bjknin as stoperiyken toramanı sivoku keserken Gsnin yedek stoperiydi.Gsnin yedek ve gönderilen oyuncusu Nonda Bjknin bütün forvetlerinden daha kalitelidir.

Defans ve hücum anlamında Gsnin Bjkden hiç farkı yok ve daha iyi.Alternatifleriyle beraber.

Orta sahaya gelince

Aurelio-Fernandes-Guti

Topal-Elano-Ayhan işte burda yedekleriyle beraber öndeler.Ancak Dos santosu aldıran adam buraya bir orta saha aldırabilirdi veya M.sarpı orta sahaların hepsinden daha iyi bulan adam M.sarpı oynatmayabilirdi.

2 11 çıkardım.Barışda o zamanlar yedek olacak bir oyuncuydu.Ondan önce daha iyiydi.O takımda sadece M.sarp rezalet.Kazma uğuru bile çok seven vardı.

Bjknin transfer ettiği oyuncu Almeida,Gsnin transfer ettiği oyuncu bir zamanlar 20 milyon eurolar verilen Jo.

Cevap: Son dakika Shuster istifa etti

Leo

Sabri---Neill---Servet---Hakan

M.topal

Elano-----Ayhan

Keita-------------Arda

Baros

Aykut

Uğur----Gökhan zan---Emre güngör----Caner

Kewel----M.sarp-----Barış----Dos santos

Nonda----Jo

E.aşık,Skurtuluş,A.yılmaz.

Sonraları Misimovic,Cana

Gerçekten çoook kalitesizdi Rijkaardın takımı.

Bjknin stoperleri Gsnin stoperlerinden çok daha kötü.Sağ bekide kötü.Kalite olarak sol bekide kötü..Bjknin ön liberosu Aurelıo iken Gsnin ön liberosu Valenciada oynayan Topal.Bjknin forveti Bobo ve Nobreyken Gsnin forveti Baros.

Bjkde Q7 olmadığında kanatta Hılbert oynarken Gsde Kewell ve Dos santos oynuyordu.Gökhan zan hangi teknik direktör olursa olsun Bjknin as stoperiyken toramanı sivoku keserken Gsnin yedek stoperiydi.Gsnin yedek ve gönderilen oyuncusu Nonda Bjknin bütün forvetlerinden daha kalitelidir.

Defans ve hücum anlamında Gsnin Bjkden hiç farkı yok ve daha iyi.Alternatifleriyle beraber.

Orta sahaya gelince

Aurelio-Fernandes-Guti

Topal-Elano-Ayhan işte burda yedekleriyle beraber öndeler.Ancak Dos santosu aldıran adam buraya bir orta saha aldırabilirdi veya M.sarpı orta sahaların hepsinden daha iyi bulan adam M.sarpı oynatmayabilirdi.

2 11 çıkardım.Barışda o zamanlar yedek olacak bir oyuncuydu.Ondan önce daha iyiydi.O takımda sadece M.sarp rezalet.Kazma uğuru bile çok seven vardı.

Bjknin transfer ettiği oyuncu Almeida,Gsnin transfer ettiği oyuncu bir zamanlar 20 milyon eurolar verilen Jo.

Bu konuyu bir çok yerde açıkladım. Daha fazla açıklamayacağım. Rijkaard'ı konuşmanın bir anlamı yok artık. Rijkaard da başarısız oldu aksini de iddaa etmiyorum ama şartlar da aynı değildi, bu lafımın da arkasındayım.

Cevap: Son dakika Schuster istifa etti

Rijkaard fazla Shuster fazla Türkiye eksik.

Evet,aynen öyle.Barcelona'da başarılı olmuş Rijkaard'ın,Real Madrid'de başarılı olmuş Schuster'in,sonradan Almanya milli takımıyla başarılı olacak Löw'ün,sonradan çalıştırdığı her takımla başarılı olacak olan Hiddink'in,İspanya milli takımını ve Madrid'i uçuran Del Bosque'nin bu ülkeden kovulmasını açıklayamazsın bana.Bu sorun futbolcu bazında da mevcut.Gelen bütün üst düzey yabancıları bozuyor yerli kazmalar.Milliyetçilik yapmanın zamanı değil şimdi.Bir dönün bakın bakalım ülkenin futbolu ne kadar leş bir döngü içerisinde.Gelen yabancı hocalara ve futbolculara bok atıp çekilmek en kolayı.

Cevap: Schuster istifa etti iddiası!

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'in istifasının ardından Lig TV Muhabiri Ömer Güvenç çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'de Manisaspor maçı dönüşü uçakta Sinan Engin ve Ömer Güvenç ile yan yana oturan Manisaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Güvenç Lig TV'de yaptığı açıklamada; Karaman'ın Beşiktaş'ın başına geçerse, bir sağ bek ve sol bek istediğini ve bu takımı şampiyon yapamaz ise para istemediğini ama şampiyon yaparsa 3 milyon dolar istediğini belirtirken, Beşiktaş'ı şampiyon yapamaz ise ayrıca Beşiktaş Meydanı'nda kendini asacağını sözlerine ekledi.

2 hafta önce istifa etmiş yönetim kabul etmemiş başına çok güzel kapak yapardı oyunculardan bazıları sabote ediyordu bu sebeple istifa etti büyük ihtimal

Hikmet Kahraman Fatih Terim taklitcisi boş konuşan bir adam. Gunü kurtarır sadece

O değilde zamanında Milli Takım'a gitmek için bile para isteyen adamın başaramadım deyip görevini bırakması ve tazminat almamayı göze alması kafasını karıştırıyor insanın.

O değilde zamanında Milli Takım'a gitmek için bile para isteyen adamın başaramadım deyip görevini bırakması ve tazminat almamayı göze alması kafasını karıştırıyor insanın.

parayı peşin almıştır "açıktan" ama. anlayın.

her teknik direktöre tazminat verdik dememek için rica etmişlerdir.

Milli takimda oynamak icin para istemis bir adam, Ve istifa hikayeleri anlatıyorlar. Geçeceksiniz bu işleri. Para almadan gidecek schuster öyle mi? 2. bir del bosque olayı sarsardı tüpçüyü klasik yöntemi seçti onlarda‚ el altından para verip gönderdiler.

Bu istifa'dan sonra bir zahmet "Ibrahim Üzülmez geri gelsin!" kampanyasi icin hemen dügmeye basilsin. Zira deli ibrağam'siz Besiktas olmaz, olamaz.

Dünyada parasini almadan giden en son hoca schuster olur :D

Kovmuslardir elinede bir miktar para verip istifa süsü verirler...

Ve eklıyeyım schuster getafenin başındayken barcayı çok zorladı bu ve bunun gibi adamlar türkiyede başarılı olamaz türkiyede oynatmayan bir sistem var bu seneki beşiktaş bana zevk veriyordu geçen sene derbileri izlerken bu sene iddaamız olmamasına rağmen manisa maçını bile izledim umarım başarılı olur schuster giderse guti gider guti giderse quaresma gider quaresma giderse almeida gider en azından bizde dünya gözüyle guti quaresmayı beşiktaş formasıyla gördüm :)

Şimdi zevk veren Beşiktaş yorumları ne olacak bakalım. Eski 1-0'ci bjk doner yorumcular da Bjk kendini buldu der.

Dünya kulübü olmuştu bunlar‚ hani açık ara bizi geçmişlerdi ve kıskanıyorduk bunları... Her şey güllük gülistanlıktı bunlarda, ne oldu bir hafta içinde? Fıkra gibi kulup valla

Üst Alt