"Selçuk İnan, Alex'ten daha iyi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Selçuk İnan, Alex'ten daha iyi"

Cevap: Selçuk İnan, Alex'ten Daha iyi!

valla diger arkadaşları bilmemde millete ss veren sensin. angut comda senin yorumun arşa yükselecek. selcuk kim alex kim derken alexi messimi sanıyorsun acaba.

Bahsettiğin yerde Baroni Selçuk 'tan iyidir diyorlar getirip burada gülüyoruz. Harbi komik ama. Akıllı bir vatandaş çıkıp "Baroni kim Selçuk 'un yanında" derse kimse onu getirip burada arşa yükseltmez çünkü bilindik bir şey bu.

----

Selçuk > Alex

1- Ben oyuncunun kağıt üstündeki durumuna değil gösterdiği faydaya bakarım

2- Oyuncunun yüreğine bakarım

3- Oynadığı takımın niyetine bakarım

4- Aldığı para ile gösterdiği performansa bakarım

Kısacası ; Alex attığı taş ürküttüğü kurbağaya değemeyen biridir bana göre...

Ha fanatik duygularlamı yazıyorum bunu...?

Evet öyle yazıyorum.

Eee. Ne yapaydım... Bana faydası olmayan kilisenin papazını yoksa...

Ben Avrupa 'da başarıyı kıyas görmedim ki onu sen gördün; hatta ona istinaden Mustafa Sarp-Pele şakasını yaptım.

Ben sadece soru sordum,diyeceğimi dinlemeden kendi düşünceni yazdın.

Alex avrupa'da bir tek Chelsea maçında oynadı.

O maçın dışında Avurpa da karşılaştıkları en büyük takımdan en küçük takıma kadar hep eli belinde gezdi.

Selçuk daha birşey yapmadı avrupada,sene sonunda sadece istatiksel olarak kıyas yapabiliriz.

Ama şuan ve sonrasında Alex > Selçuk diyemezsin. Farklı mevkiler,farklı stiller.

Hee oldu 2-3 yıllık ön liberoymuş. Adamı takip etmemen senin problemin. Kaç yıldır bu çizgide oynuyor adam Trabzonu şampiyon yapıyordu adam -yaptı aslında- Ve bize geldi ilk yılında şampiyonluğun en büyük payı ona ait. Dediğim gibi Alex'in karakterini ben de severim ama saha içinde Selçuk'tan iyisi yok Türkiye'de, Avrupa'da da 3-5 tane vardır. Çok küçümsüyorsunuz.

Oynamasına oynuyor. Trabzondan öncesini söyle bana. Selçuk çok çok iyi bir futbolcu ama sen abartıyorsun. Avrupa 'da 3-5 tane vardır ne demek. Xabi, Xavi, Pirlo, gibi oyuncular dediğin 3-5 kişi, bunlar ayarında veya bunların bir gömlek altında olduğunu mu iddia ediyorsun sen ?

Oynamasına oynuyor. Trabzondan öncesini söyle bana. Selçuk çok çok iyi bir futbolcu ama sen abartıyorsun. Avrupa 'da 3-5 tane vardır ne demek. Xabi, Xavi, Pirlo, gibi oyuncular dediğin 3-5 kişi, bunlar ayarında veya bunların bir gömlek altında olduğunu mu iddia ediyorsun sen ?

Evet onlar kadar olmasa bile çok yakın. Selçuk'un oynadığı futbolu anlamak için biraz futbol bilgisi lazım canım, öyle gol asist değil her şey. Sana tavsiyem bi maça git, sadece Selçuk'u izle. Selçuk çok büyük bi adam.

Evet onlar kadar olmasa bile çok yakın. Selçuk'un oynadığı futbolu anlamak için biraz futbol bilgisi lazım canım, öyle gol asist değil her şey. Sana tavsiyem bi maça git, sadece Selçuk'u izle. Selçuk çok büyük bi adam.

Selçuk 'u senden fazla izlediğimi eminim ben. Çok çok iyi bir futbolcu ama abarttığın kadar değil.

Ikiside ayri tipte oyuncular. Kistas olmaz bence.

Lakin ikisi de ayni takimda olsalar, birbirlerini cok iyi tamamlarlar bence.

Karcemarskas oyunculuğunu beğendiğim biri ama alakasız kıyaslama olmuş.Alexle Selçuk mevkileri ve tecrübeleri farklı oyuncular.

Lincoln, Ilic, Cernat Alex'ten cok daha iyi tobcular. alex'in fener'de tutturdugu bir dikis var olay bundan ibared, ki yıllardır sezon icinde 34 macın 17'sinde sahada yoktur alex :ka21:

Hadi lincoln tamam da cernat ve ilic alexle kıyaslanamaz. Alex 2sindende 2 gomlek ustundur. Cok acık ve net. Bir Galatasaray lı olarak herzaman objektif baktım bu işlere. Şu olay nettir. Alex fenere 2004 te geldi. Kazandıkları şampiyonlukların macların cogunda alex imzası vardır(Şikeyi ayrı tutuyorum.) Alex bizim şuanki takımda olsa (Alexin 3 sene onceki hali falan) karşımızda her takıma karşı şansımız olur ama her takıma.Superligtede her macı ilk devreden soker alırız farka giderz.

Ayrıca selcuk alexle kıyaslanmaz mevki olarak farklı oyuncular. Ama alex gercekten cok yetenekli ve akıllı bi oyuncu. Selcukta son yıllarda bizim ülkede yetişen en iyi ortasaha belkide mtiş bi oyun görüşü var onunda. Ama tabi daha yolu var. Bide avrupada neler yapıcak onu merak ediyorum.

Kendimizi küçük düşürüyoruz böyle başlıklar açarak. Selçuk keşke milli takımda 11 oynasaydı da önce sonra böyle şeyler konuşsaydık.

Adamlara malzeme veriyorsunuz. Alex kim, Selçuk kim Allah aşkına. Selçuk şurada 2 yıldır oynuyor, çok çok iyi oynuyor ama Alexle karşılaştırmak neyin nesi. Adam Hagi 'den sonra Türkiye 'ye gelmiş tartışmasız en büyük futbolcu. Alex, Brezilya milli takımının 10 numarasıyla kupa kaldırırken Selçuk lise mi okuyordu ne yapıyordu 17-18 yaşlarında ergendi.

Sanki dünya kupasini kaldirdi. 2.sinif kupalarda oynadi Alex.Kiyaslanmamasi gereken 2 oyuncu mevki olarak fakat Selcuk gibi adamlar hic bi takimda siritmaz.

Üst Alt