Selçuk İnan Galatasaray'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan Galatasaray'da

Cevap: Selçuk İnan: "Fener'e gitmem"

Bu laflardan sonra buyuk ihtimal Fener'e gider sezon sonu. :eek: Ama, hakikaten futbol oynayacagi yer ariyorsa, o yer Galatasaray'dir.

Banka hesabında en az 20-25 milyon € varsa, o zaman Galatasaray'ı tercih edersin, ben de Fenerbahçe'yi tercih ederim tam tersi varsayımda. Ama 3-5 milyon € varsa veya hiç yoksa, kolay kolay tuttuğu takımı tecih eden çıkacağını sanmıyorum.

Fener bana 2.5, Galatasaray da 1 veriyorsa zaten belli miktarda param vardir ya da kariyerimin baslarindayimdir.

Ben ardanın yerinde olsam mesut özil kadar yetenekli olmasamda futbol hayatımın sonuna kadar mesut özil,in kazandığı kadar para kazanmak için fener,e giderdim.

Banka hesabında en az 20-25 milyon € varsa, o zaman Galatasaray'ı tercih edersin, ben de Fenerbahçe'yi tercih ederim tam tersi varsayımda. Ama 3-5 milyon € varsa veya hiç yoksa, kolay kolay tuttuğu takımı tecih eden çıkacağını sanmıyorum.

krasic e juvenin verdigi rakamın 3 katını verdiniz.bilmem anlatabildimmi?

Ben ardanın yerinde olsam mesut özil kadar yetenekli olmasamda futbol hayatımın sonuna kadar mesut özil,in kazandığı kadar para kazanmak için fener,e giderdim.

Abi dünyada herşey para değildir.Sanki Arda bizde karın tokluğuna oynuyo.Fener 2.5m avro verirse biz de veririz.

Herşey paramı ıbrahım fenere gıdıp karıyerını bıtırebılır 4 yılda kume dusme oynayan takımlara gıdebılır orneklerı var...

Aziz yıldırım 5 milyon euro teklif etmiş diye okumuşdum bir yerde.Bu para reddedilemez bence gerçekse.

Burdan konuşduğumuz gibi olmaz o iş beyler.Önüne bir bavul euroyu attılarmı dilin dönmez yeminle:asd:

Ben şunu demek istedim asıl.Ben ardaysam bir selçuk şahinle aynı parayı kazanmamalıyım.

Geride kalan aylarda Arda'yı ofisine çağırdığını belirten Polat, daha sonra Arda ile yaşanan diyaloğu şöyle anlattı:

"Kendisine boş bir mukavele ve düşünmesi için 10 dakika süre verdim. 'Düşün, taşın, istediğin rakamı yaz imzala, getir' dedim. Arda 10 dakika sonra boş mukaveleyle yanıma geri geldi ve 'G.Saray kaptanına rakam yazmak yakışmaz. Siz ne uygun görürseniz onu yazarsınız' dedi ve mukaveleyi imzaladı." Polat'ın bu anlattıkları salondaki üyelerce "İşte gerçek evlat" sözleriyle uzun süre alkışlandı.

Bu dünyada herşey para değil.

Selçuk'la Topuz'u karıştırmayın.Atla eşşek gibi fark var aralarında.

Herşey paramı ıbrahım fenere gıdıp karıyerını bıtırebılır 4 yılda kume dusme oynayan takımlara gıdebılır orneklerı var...

Kariyeri niye bitsin yahu, hem kaliteli futbolcu hem de ihtiyacımız olan bölgenin oyuncusu, Cristian yerine doğrudan 11'e yazılacak adam. Ayrıca Emre 31 yaşına geldi, 34 haftanın 20'sinde oynuyor 14'ü sakat zaten, gelecek yıl üst düzey oynadığı son sezonu olur. Alex de 34 yaşında. Gelirse 1-2 sene içinde lideri olur takımın Selçuk.

Geride kalan aylarda Arda'yı ofisine çağırdığını belirten Polat, daha sonra Arda ile yaşanan diyaloğu şöyle anlattı:

"Kendisine boş bir mukavele ve düşünmesi için 10 dakika süre verdim. 'Düşün, taşın, istediğin rakamı yaz imzala, getir' dedim. Arda 10 dakika sonra boş mukaveleyle yanıma geri geldi ve 'G.Saray kaptanına rakam yazmak yakışmaz. Siz ne uygun görürseniz onu yazarsınız' dedi ve mukaveleyi imzaladı." Polat'ın bu anlattıkları salondaki üyelerce "İşte gerçek evlat" sözleriyle uzun süre alkışlandı.

Bu dünyada herşey para değil.
Adnan polatmı demişl bunları:asd:

Üst Alt