Selçuk İnan Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan Galatasaray'da

Cevap: Selçuk İnan: "Fener'e gitmem"

valla galatasaraylı oldugunu bılıyorum.ancak turk ınsanı gıbı değıl kendısı,cok fazla profesyonel bı dusunce yapısına sahip.dilerim tercıhınde duygusallığıda on planda tutarsın

Bence bize de gelmez, yanında Mustafa Sarp-Barış fln oynayacak seni de bozarlar. Akıllı adamsın harcatma kendini.

budasizekapakk.jpg

Bence bize de gelmez, yanında Mustafa Sarp-Barış fln oynayacak seni de bozarlar. Akıllı adamsın harcatma kendini.

seneye yanında onlar olmaz.olursa yeni yonetımde 3mactan sonra baslar ıslıklanmaya .ne sarpı barısı artık kume dusuyoduk.

ünal aysal sanırım o kadar salak degıldır

bence bize gelme ihtimali var.başka yerlerde fb ile anlaştığı söylensede.

Gelsin bize, hem kendisi icinde cok yarali olur. Sarpinho abisinden daha cok seyler ögrenebilir. :asd:

Arda akıllı olsa ikna eder. Selcuk da gelirse Arda kalsın derim bide Hamit bide Mehmet Ekici. Of manyak olur.

Selcuk İnan zaten Galatasaraylı Adnan Sezgin sagolsun 50-100 bin doların hesaplarını yaptı alamadık onun yüzünden.

Yahu bırakın bunu. Sene sonu görürüz. Şimdi 3 haftaları kalmış şampiyonluk için. Maçta puan kaybettikten sonra fenerle anlaştım mı diyecek? Ya ilerki haftalarda bişiyler kaçırırsa. Futbolcu akıllıdır.

[video=youtube;-bD6Q6AvjHY]https://www.youtube.com/watch?v=-bD6Q6AvjHY&NR=1[/video]

bunun gibi çiğ süt emmiş olma da selçuk.

Keşke gelse vs vs ama Selçuk'un yerinde olsam, hiç düşünmeden Avrupa'ya giderdim veya kafama uygun bir takım bulamazsam TS'de kalır en azından Avrupa liglerinde oynardım.

Üst Alt