Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"

Bu nasıl bir açıklamadır Allah aşkına ya? "Fb için üzülüyoruz ama eğer varsa böyle bir suç herkes cezasını çekmelidir" de bari.

Mevzuat neyse o uygulanacaktır kardeşim, kim ne söylerse söylesin..

İtalya Futbol Federasyonu kulüplerin yönetici ve başkanlarını bu şekilde toplayıp, bir görüş aldı mı? Dünkü yapılan toplantı tam bir komedi. Herşey bu kadar ortada iken, bu neyin toplantısıdır. Çıkıp birde Mehmet Ali Aydınlar hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Yok lige zamanında başlanacak, işte yok Süper Kupa maçı oynanacak.

Herkesten önce kendi içimizdeki köstebeklerin başını ezmek lazım..

Yazık ya

Yazık, bu yönetim de tüm güvenimizi boşa çıkardı. El birliği etmişçesine insanı zorla futboldan soğuturlar.

Kardeşim o zaman yazılı hukuk kurallarına ne gerek var?

Hiç kimsenin hukuka inancı kalmamış.

Bu nasıl bir açıklamadır Allah aşkına ya? "Fb için üzülüyoruz ama eğer varsa böyle bir suç herkes cezasını çekmelidir" de bari.

Mevzuat neyse o uygulanacaktır kardeşim, kim ne söylerse söylesin..

Ben de öyle bir açıklama beklerdim. Bu düzenin devamı etmesin beklemek futbola ihanettir!

Fener küme düşerse bunlar renkleri bile değiştirir o kadar yani

bence kulübe mail falan atalım artık ya sussunlar

ya da biraz adaletten bahsetsinler

nasıl ülkede yaşıyoruz ya başbakan fenerli tff başkanı fenerli mhk başkanı fenerli gs yöneticileride fenerli yuh be

Taraftarında bu derece ayrılan, yasa ve yönetmelikleri hiçe sayıp kişisel görüş empoze edenlerin yüreğimizde yerleri olmayacak.

Tepki aldığını göremiyor musun EY KULÜBÜMÜN YÖNETİCİSİ?

bence kulübe mail falan atalım artık ya sussunlar

ya da biraz adaletten bahsetsinler

Hayır neye göre konuşuyorlar anlamıyorum ki böyle açıklamalar yapıyorlar sonra taraftarın stada gelmesini mi bekliyorlar?Eyvallah arma,forma aşığıyız ama önceden sonu belli olan lig karşılaşmaalrına taraftar neden gitsin? Bugün hertürlü giderim maçlara diyordum ama neden gideyim abi ne için hangi amaçla gideyim sonu önceden hazırlanmış olan ligi neden izliyim,neden şampiyon olamadık diye üzüleyim?

Bu açıklamaları yaparak yönetim neyi amaçlıyor? O stad bu açıklamalardan sonra dolar mı?

Yok arkadaş 90 ları özlüyorum ya aklı başında yöneticiler ne dediğini bilen insanlar REKABETİ OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ YAŞAYANLAR VARDI.Şimdi dostuk adı altında şikecilerin milleti keriz yerine koyup ondan ona binmesini izliyor ve destek veriyor insanlar.

İnsanı gerçekten soğuttular herşeyden.

taraftarlar olmadan o koltutka 1 dakika bile oturamazlar. bunu anlamaları için boş tribünlere oynamaları veya ürün satışında çuvallamaları gerekiyor sanırsam..

Düşürülmesin tamam seneye göstere göstere yapsınlar şikeyi parayı sizde göz yumun maksat LİGTV para kazansın MALİ nin keyfi yerinde olsun ne gerek var UEFA ya ŞL ye ?

Aferin!Ama şunu bilinki,biz bu yarışın içindeyken karşı tarafın oyunları ile yara alırsak ve siz böyle kuzu gibi kalırsanız bu 25 milyon Galatasaray taraftarının sizi oradan indirecek gücü var!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt