Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"

Benim anlamadığım konu fb düşerse neden milletin cebi boşalacak. Ona da anlam veremiyorum. Fb düşse en az 3-4 yıl kendine gelemez. Şampiyon olamaz, Avrupa'ya zor gider. E bu durumda da diğer kulüplerin şampiyonluk şansı artmayacak mı. Fb'nin olmadığı bir ligde Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon, Kayseri, Bursa, Gaziantep şampiyonluğa ve şampiyonlar ligine bir adım daha yaklaşmayacaklar mı. Şampiyonluk yada şampiyonlar ligi para demek değil mi. Fb'nin olmadığı bir transfer borsasında oyuncu fiyatları daha aşağıya inmeyecek mi. Bir oyuncuyu almak için yarışacağı takımlardan biri daha eksilmeyecek mi. Bu da artı para demek değil mi. Bunun neresindedir gelir azalması. Gelirler azalsa bile amaç şampiyonluk ve şampiyonlar ligi değil midir. Bu yolda eksilen bir rakibin olması herkesin avantajına değil midir..

Iı ıh değil işte..

Fener düşerse mali açıdan zarara uğrar. Buda ne demektir Aziz'den beslenen itlerin aç kalması demektir..

Bunların transfer ücretlerinden krampon parasına kadar besleyen Aziz Yıldırım değil mi?

Haklılar tabi onlar düşerse milletin cebi boşalır

futbol endüstrisi denen şey yüzünden heralde yakında futbol maçları tamamen gösteriye dönüşecek

hersene başka kulüp şampiyon yapılarak daha fazla taraftar sağlanacak (son 10 yıl zaten öyle)

halka pahalı formalar pahalı decoderler pahalı biletler kazık gibi sokulacak

ama avrupada başarının b'si sağlanamayacak

yıldız futbolcularla taraftarlar kandırılacak

bu olay spor olmaktan çıkıyo artık

Bunlar nasıl insanlr böyle...

Ekonomik çıkarlar uğruna şeref ve haysiyetten ödün vermek, şikecileri kollamak Galatasaraylılık ruhuna yakışır mı?

Sanada arkadaşlarına da ulan ne biçim camia olmuşuz resmen fener yalakalığı yapıyorlar maçlara gitmeyin enayimsiniz bi ton para verip çolugun cocugun rızkından kesip tiyatro izlemeye!

Birisi şöyle sağlam tokat atmalı yönetime sağlıklı düşünemiyorlar

Resmen fener bizden büyüktür, biz artık ikinci plandayız, bu tiyatroyu kabul ediyoruz demektir bu.Yazık.Eskiden böyle değildik, bu ülkenin bir numaralı takımıydık. Vurdumu inletirdik.Küçülttüler Galatasarayımı.

Taraftarımıza ne demeli.Toplanmış bir grup eziklerle fb antrenmanına,"Galatasaray´dan KOCAMAN destek"YAZIK!

Mehmet Helvacı olsaydı bunları söyler myidi acaba diye düşünür oldum!.Yazıklar olsun.Gelen gideni aratırlar derlerdi doğru söylerlermiş galiba...

eğer biz böyle bir durumda olsaydık fenerliler ekranlarda boy gösterirdi düşsünler diye ben bırakın düşürülmelerini şampiyonluklarının elinden alınacağına bile şüpheleniyorum mali ye basanıza süper kupa oynanacak diyor

Sn. Semih Haznedaroğlu,

Bu rezil açıklama eğer gerçekten size aitse hiç vakit kaybetmeden Galatasaraydaki tüm görevlerinizden istifa edin. Yok eğer böyle bir açıklama yapmadıysanız en acil şekilde cevap hakkınızı kullanıp haberi yalanlayın.

Bu haber yalanlanmazsa hergün yönetim istifa diye bağıracağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt