Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Semih Haznedaroğlu: "Fenerbahçe Düşürülmemeli!"

Hatta 10 milyon euro parada verilmeli fb ye şike yaptıgı için.Bizim yönetimden böyle bır acıklama bekliyorum yakında.Zaten bütün verdiğiniz sözleri yemeye başladınız transfer de daha çok antipatik olmayın gözümüzde susun kenara çekilin.

Yazıklar olsun.

Galatasarayda Türk futboluyla birlikte bitmiştir benim için.

Allahım sabır ver. Hayatımda etmediğim küfürü bizim yönetime ettim 2 gün içinde.

Durduğun kabahat Selim, gönder tabii.

Hepimiz atalım da anlasınlar yaptıkları hataları... :mad:

arkadaşlar hepimiz galatasaray.orgda bize yazın kısmına gerekli şikayetimizi yapalım

üye olmayanlar da lütfen üye olup yazılarını göndersinler

ben gönderdim şikayetimi :

"yapılan şike soruşturmasında kulübümüzün yöneticileri tabanından tamamen şaşmıştır, biz taraftarlar bu kulübün gerçek sahipleriyiz ve hepimiz adil bir lig istiyoruz ama başkanımız sürekli çıkıp medyada ezeli rakibimize mavi boncuk dağıtıyo, semih haznedaroğlu çıkıp "umarım fenerbahce bu davadan sıyrılır " diyebiliyo, bu tarz açıklamalar bizi yönetime karşı oldukça soğutuyo, biz kimmiyiz ? biz artık binlerce milyonlarca insanın görüşlerini paylaşabildiği sosyal medyanın birer üyesiyiz,ve o yüzden biliyoruz taraftarımızın çoğunluğunun görüşünü ama anlaşılan yönetimimiz oldukça uzak kalmış kendi taraftarından, artık ya susun ya da biraz adaletin gerekliliğinden bahsedin, yoksa arkanıza baktığınızda futbolun tuzu biberi hatta kaynağı olan olan taraftarı göremeyeceksiniz..."

Ne kadar aptal kişiler varmış bu yönetimde yahu başkanından tutun da diğer yöneticilerine kadar. Bu kadar malca açıklama mı olur. Renk katıyor diye düşmesinmiş. İyi o zaman her sene yapsınlar şike her sene şikeyle şampiyon olsunlar. Nasıl olsa cezalandırılmasını hiç bir GS yöneticisi istemiyor. Alan razı satan razı. Sanki adamlara zorla açıklama yapacaksın diyorlar da her Allah'ın günü bir denyo yönetici çıkıp " Fb düşürülmesin, onlar şike yapmaz, yapsa da lige renk katıyorlar" gibisinden açıklaması yapıyor. Yapmayın kardeşim açıklama falan. Sizden açıklama isteyen mi var. Susun, oturun bir köşede. Size giren çıkan nedir. Fb aleyhine kampanya düzenlemeleri gereken adamlar bırak aleyhte konuşmayı, susmayı bile beceremediler 1 haftadır. FB bu kadar basın açıklaması yapmadı şu ana kadar kendini savunur nitelikte. Onlar bile yargının tecelli edeceğine inanıyoruz gibi açıklamalar yapıyor, sözde Galatasaraylı yöneticiler çıkıyor "fb düşmesin" diyor. Ne kadar saçma bir yönetimmiş bu. Gelmeselermiş daha iyimiş. Zaten transfer açıklamaları da yalan dolan. Bir halt yiyecekleri yok, bir de böyle aptal demeçler vererek insanı daha da delirtiyorlar..

Kaba bir tabir olacak belki ama,Herkes cebi için konuşuyor bu ülkede.Çıkarı için! Kalkıp biri demiyor adaletli konuşayım,doğrunun yanında olayım diye.Ne fenermiş arkadaş ne fener!

:eek:

Sinir bozuyorlar artık. Bu yönetimin seçildiği güne lanet okumaya az kaldı. Halbuki seçilmelerini çok istiyordum ve çok da güveniyordum. Kısa sürdü bu durum.

Galatasaray'dan soğumak gibi birşey olmaz da artık kulüpte olan işlerden tiksiniyorum,yazıklar olsun diğerlerinden ne farkımız kaldı...

Neden herkes fener avukatı oldu gerçekten anlam veremiyorum bizim yönetim bile savunuyor bu gidişle ortam yumuşatıp düşürmeyecekler sanırım ondan korkuyorum valla...

Siyasiler için Ergenekon neyse Türk futbolu içinde Fenergenekon odur!

Resmen uşak olmuşlar! Yakışmıyor böyle adamlar oraya!

Kaba bir tabir olacak belki ama,Herkes cebi için konuşuyor bu ülkede.Çıkarı için! Kalkıp biri demiyor adaletli konuşayım,doğrunun yanında olayım diye.Ne fenermiş arkadaş ne fener!

Benim anlamadığım konu fb düşerse neden milletin cebi boşalacak. Ona da anlam veremiyorum. Fb düşse en az 3-4 yıl kendine gelemez. Şampiyon olamaz, Avrupa'ya zor gider. E bu durumda da diğer kulüplerin şampiyonluk şansı artmayacak mı. Fb'nin olmadığı bir ligde Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon, Kayseri, Bursa, Gaziantep şampiyonluğa ve şampiyonlar ligine bir adım daha yaklaşmayacaklar mı. Şampiyonluk yada şampiyonlar ligi para demek değil mi. Fb'nin olmadığı bir transfer borsasında oyuncu fiyatları daha aşağıya inmeyecek mi. Bir oyuncuyu almak için yarışacağı takımlardan biri daha eksilmeyecek mi. Bu da artı para demek değil mi. Bunun neresindedir gelir azalması. Gelirler azalsa bile amaç şampiyonluk ve şampiyonlar ligi değil midir. Bu yolda eksilen bir rakibin olması herkesin avantajına değil midir..

Ayrıca bizim yöneticilerdeki fener sevgisini anlamadım.

Onun adı fener değil PARA sevgisi. Fener düşerse pastadan alıcakları pay küçülücek ondan endişe ediyorlar.

Bunlar gibilerin Galatasaray'lı olmasından utanıyorum..

Galatasaray saf duyguların, doğruların, halatı beraber çekip beraber sevinen beraber üzülenlerin takımı..

Bunlar gibi dünyası menfaat olanların değil..

Para için daha neler yaparsanız diyeceğim de hadi neyse açık forum burası..

"TAMAMEN DUYGUSAL" nedenler. ve bizim fazla abarttığımız "Galatasaraylılık duruşu" Bu duruş şikecilerin yanında olmak mı gerçekten anlayamıyor insan...

Şu açıklamalar bildiğin rezillik, ezikliktir. Kulüpler birliğinin yaptığıda, Galatasaray'ın yaptığı da. Adamlar şikeyle şampiyon olmuş, bizim de hakkımız yenilmiş ama kulüp başkanları fenerbahçeyi destekliyoruz diyorlar. Çoğu okumuş adam oradakilerin. Ulan bizimde hakkımız yendi işte hala nasıl savunursunuz. rezil herifler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt