Semih Kaya'dan Galatasaray'a Mesaj: "Selçuk İnan geçen sezon ne yaptıysa ben de aynısını yaparım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arda turan 4 milyon Tl'e imza attı. boş mukavele değil
images

Sparta Prag ile sözleşmesi biten ve şu an boşta olan tecrübeli stoper Semih Kaya, eski takımı Galatasaray'dan haber bekliyor. 29 yaşındaki savunmacı, Arda Turan gibi boş mukaveleye imza atmaya hazır. (Skorer)

Adam akıllı tabi. Biliyor ki bizde boş mukavele 4 milyon TL den başlıyor. Primlerle falan 6 milyona cıkarırım nasılsa diyor. Oda yapar en kötü 700 bin euro. Doğduğu memlekette masal gibi bir şehirde gurbet sıkıntısı olmadan kazan ye Ohh ne ala memleket.

Benim oğlanı futbolcu yaparsam bende bu mantıkla Galatasaray'ın kapısını çalarım. Oğlum doğuştan galatasaraylı boş mukaveleye imza atmaya hazır.

Ahmet Çalık'tan daha iyi iş yapacak olsa oldukça uygun bir ücrete gelsin derim. Fakat en son geldiğinde o şansını harcadı. Şener gibi iş yapmayan fenerlilere para yedirmekten iyi olabilirdi örneğin. Ama işte bitmiş durumda.

Bunca yıldır forumlarda yazarım. Hakkında kesin düşünceye sahip olup yanıldığım tek futbolcu.

Ujfalusi ile muhteşem oynadığı süreçten sonra Avrupa’ya gidip çok başarılı olacağını, Juventus veya o kalibrede bir takıma gideceğini düşünüyordum.

Nasıl bir düşüş yaşadı hakikaten inanılmaz.

Gitte Anadolu yakasındaki takımı yokla. Başkanlarının kriteri 3. büyüklerde tecrübeli eski futbolcular. Bu yüzden oraya kapağı atarsın.

Üst Alt