Semih Kaya'dan Galatasaray'a Mesaj: "Selçuk İnan geçen sezon ne yaptıysa ben de aynısını yaparım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yüzde yüz katılıyorum su boldladığım yerlere ama terim 1905 e imza atar, arda'da. yönetim ile biz basına böyle diyelim siz bize şu kadar verin diye bir görüşme yapabilecek potansiyelde olduklarını düşünüyorsan, bunu da aktif yönetim kendine yedirebiliyorlarsa s.olup gitsinler bir zahmet. hayatta her alternatifi düşünen ona göre de çözüm bulmaya bakan ben bu ihtimale %1 vermiyorum.

herhangi baska birilerinden bahsediyor olsak neyse de bu iki ismin gs ilişkisinden kendim kadar eminim.
arda parayı bulduktan barca ya gittikten sonra a.götü dağıtmış olabilir. buraya geldikten sonra da birsürü sivil hata yaptı ama arda paraya talim etse fb ye aziz yıldırım döneminde çoktan giderdi böyle de bir gercek var.

bu düşüncelerle sen komisyon falan aldığını da düşünüyorsundur hocanın
Komisyon falan aldığını söylemedim kmk. karıştırmayalım mevzuları. lakin Skibbe, riekerink gibi bir adamı istemiyorsun sen, fatih terim mancini gibi adamların 1 fiyatı vardır. maaşlarını kendileri belirler. Arda turan'ın durumu daha farklı. büyük galatasaraylıyım gibi gösterilip boş mukaveleye imza attı diyerek taraftarında gazı alınır.

dediğim gibi herkesin bir fiyatı vardır. Skibbenin fiyatını sen belirlersin. Fatih terimin değil.

1 ay önce de aynı haberler çıkmıştı o zmn da saydırmıştınız
saydırmak için yer arıyosunuz sadece

Üst Alt