Semih Kaya'dan Galatasaray'a Mesaj: "Selçuk İnan geçen sezon ne yaptıysa ben de aynısını yaparım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sparta Prag’la anlaşması sona eren ve şu an boşta olan Semih Kaya, Galatasaray’dan hala haber bekliyor. (Milliyet)

Ahmet Calik'in Galatasaray formasi giydigi bir donemde bosta olmasi abesle istigal. Diger taraftan yarim devre icin sirf Fatih Hoca'nin evlat kontenjani sayesinde 700k euro odedik kendisine. Ahmet Calik gidecek ise, 200k'ya gelsin beklesin yedekte.

sie yavsak

gorelim bakalim nasil iyi bir Galatasarayli olduguna, bos kagida imza at.

Garanti maas yok
Bonus yok

Her mac oynadigin zaman 5.000 TL

Evt. Hocada 1905 liraya imza atmisti ztn ilk geldiginde demi.

Olm birakin bu isleri yaw. Öncesinde hersey konusulur anlasilir. Kimse bizim sandigimiz gibi fanatik galatasarayli falan dgl.

yüzde yüz katılıyorum su boldladığım yerlere ama terim 1905 e imza atar, arda'da. yönetim ile biz basına böyle diyelim siz bize şu kadar verin diye bir görüşme yapabilecek potansiyelde olduklarını düşünüyorsan, bunu da aktif yönetim kendine yedirebiliyorlarsa s.olup gitsinler bir zahmet. hayatta her alternatifi düşünen ona göre de çözüm bulmaya bakan ben bu ihtimale %1 vermiyorum.

herhangi baska birilerinden bahsediyor olsak neyse de bu iki ismin gs ilişkisinden kendim kadar eminim.
arda parayı bulduktan barca ya gittikten sonra a.götü dağıtmış olabilir. buraya geldikten sonra da birsürü sivil hata yaptı ama arda paraya talim etse fb ye aziz yıldırım döneminde çoktan giderdi böyle de bir gercek var.

bu düşüncelerle sen komisyon falan aldığını da düşünüyorsundur hocanın

Üst Alt