# Semih Şentürk - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Cevap: Nöbetçi golcü Galatasaray'a yakın !

Semih necatide daha karakterli ve daha kaliteli bir futbolcudur.Sonuç olarak,evet semih necatiden iyi.Birazcık olaylara göreceli bakın.Necati kaç kez milli forma giydi.O da yok olup giden yıldızlardan.Serkan Aykut gibi.Semih öylemi?adam yedek kulübesindeyken bile 10 golün altına düşmüyor.

bisey demiyorum :) 20 kere necati giymis 26 kere semih fark bumu simdi ? dur ben soyleyim farki sana Semih 10 senede 54 gol atmis Necati 10 senede 158 gol atmis :)

Cevap: Nöbetçi golcü GALATASARAY a yakın..

Semih kişilik olarak kaliteli adam.Karşıyakada Ömer Onan ile birlikte saygı duyduğum 2 sporcudan biri.Ama kendisini beğenmediğim için istemem.

Kişilik olarak gerçekten çok kötü bir adam.Tabi sadece karaktere göre oyuncu transfer edilmez.Çirkef oyuncu da alınır pislik de alınır.Bu da alınabilir ancak Semih kişilikli değildir.

arkadaşlar fatih terim onay verir ÜNAL BAŞKAN da getirirse seve seve isteyeceksiniz..bize düşen takımı desteklemek gelen transferlere tepki göstermek değil...

Semih top tutabilen,Arkadan gelen oyunculara yardımcı olan bir forvettir.Kaleye çok çabuk yüzünü dönebiliyor..Tuncay ile Semih'i bir tutmayın..Semih'i ben hareket falan çektiğini görmedim..Galatasaraydan bir çok oyuncu ilede yakın arkadaşlığı var..Başta Arda geliyor.Yerli kalitesini artırmak açısından süper transfer olur.Ligimizi çok iyi tanıyor.Bu arada transferde çokta çoşmayalım..Bu yüzden gündemdeki bazı yabancı oyuncular beğenilmemeye başlanmış.

Bence Fatih hoca yerli forvet aldırırsa Mevlüt ilk tercihi olur :)

Semih top tutabilen,Arkadan gelen oyunculara yardımcı olan bir forvettir.Kaleye çok çabuk yüzünü dönebiliyor..Tuncay ile Semih'i bir tutmayın..Semih'i ben hareket falan çektiğini görmedim..Galatasaraydan bir çok oyuncu ilede yakın arkadaşlığı var..Başta Arda geliyor.Yerli kalitesini artırmak açısından süper transfer olur.Ligimizi çok iyi tanıyor.Bu arada transferde çokta çoşmayalım..Bu yüzden gündemdeki bazı yabancı oyuncular beğenilmemeye başlanmış.

çok haklısın emrah..

Yedek oyuncu icin 2 milyon verilmez. Zaten bu duruma dusmemiz istenmeyen oyunculari almamiz degil mi?

Üst Alt