Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim." - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."

Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."

Sercan balondur. GS'de oynayamaz. Bu kadar basit.

Pektemek'in daha iyi kumaşı olabilir ancak, Bursaspor Gençlerbirliğinden çok daha büyüktür ve taraftar baskısı vardır. Bunlara rağmen Sercan Bursa da az da olsa çok da olsa oynamış ve şampiyonlukta payı oluştur. Ayrıca Sercan'ı balon ilan etmek de çoooook büyük haksızlıktır. Buram buramyetenek kokuyor ancak, mental olarak çok çok gelişmesi lazım.

Pektemek'in daha iyi kumaşı olabilir ancak, Bursaspor Gençlerbirliğinden çok daha büyüktür ve taraftar baskısı vardır. Bunlara rağmen Sercan Bursa da az da olsa çok da olsa oynamış ve şampiyonlukta payı oluştur. Ayrıca Sercan'ı balon ilan etmek de çoooook büyük haksızlıktır. Buram buramyetenek kokuyor ancak, mental olarak çok çok gelişmesi lazım.

Dua et de Sercan'a güvenip yola çıkmayın yoksa pişman olursunuz. Adam Bursa'da bile golcü değil, istikrar gösteremiyor ki Bursa bu, ve Sercan kontra atağa yatkın bir adam. Ki ben burada GS alacakmış deyip .ok atmıyorum. Sercan'ın ve Türkiye'de yıldız denen çoğu Anadolu takımı oyuncusunun balon olduğunu düşünüyorum. Gördük Mehmet Yıldız'ı, Özerinho'yu, Okan Yılmaz'ı, Serkan Aykut'u. Neyse alın o zaman bir şey diyen yok. :)

Dua et de Sercan'a güvenip yola çıkmayın yoksa pişman olursunuz. Adam Bursa'da bile golcü değil, istikrar gösteremiyor ki Bursa bu, ve Sercan kontra atağa yatkın bir adam. Ki ben burada GS alacakmış deyip .ok atmıyorum. Sercan'ın ve Türkiye'de yıldız denen çoğu Anadolu takımı oyuncusunun balon olduğunu düşünüyorum. Gördük Mehmet Yıldız'ı, Özerinho'yu, Okan Yılmaz'ı, Serkan Aykut'u. Neyse alın o zaman bir şey diyen yok. :)

Serkan Aykut'u saydıkların içinde saymaya devam et :)

bitiriciliği azcık iyi olsa çok farklı konumlara gelebilir normal bir bonservisle gelmesinde sakınca yok yaşı daha 20 terim adam eder onu yerli kalitesi çok önemli

Sercan tam bir Milan Baros Futbol stilini oynuyor..

Baros'u gonderip Sercan'i almak

GOOD IDEA

Bu adam futbolcu değil medya kırıntısı. 3 senedir doğru düzgün top oynadığı yok. Anca kendini pazarlasın. Görende çok iyi adam sanacak. Anıl bundan daha potansiyelli.

Adamin yeteneklerini Bursa'nin kisir futboluna gore mi degerlendirecegiz yani? Nobre Fener'de senede 15-20 tane atiyordu, Besiktas'ta son 50 macinda 2-3 tane anca atmistir. Rakamlarla forvet degerlendirilmez vazgecin bu sacmaliklardan. Gerci kazma dediginiz Umut Bulut da senede 15 atiyor ama neyse.

Adamin yeteneklerini Bursa'nin kisir futboluna gore mi degerlendirecegiz yani? Nobre Fener'de senede 15-20 tane atiyordu, Besiktas'ta son 50 macinda 2-3 tane anca atmistir. Rakamlarla forvet degerlendirilmez vazgecin bu sacmaliklardan. Gerci kazma dediginiz Umut Bulut da senede 15 atiyor ama neyse.

Nobre Fener'deyken Alex her pası ona veriyordu, aynı dönemde Nobre krallığa giderken Anelka doğru düzgün gol atamamıştı Fener'de bu sebeple. O yüzden bu doğru bir kıyas değil. Fakat Sercan Bursa'da atamıyor, milli takımda yeri yok, FB'nin elinde patlayacak dediğim Emenike bile en azından +15 gol attı bu ligde. Bu ligde hiç değilse senede 10+ gol atamayan forvetin kaliteli olduğunu söylemek zor. Mesela Pektemek'i aldık ama Pektemek sakatlıktan çıktığı halde 10 maçta 5 gol atmış, evvelki sezon 11 gol atmış, yani bir şeyler yapıyor. Sercan çok iyi olsa bir kere Bursa'da banko oynaması lazım en azından.

Üst Alt