Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim." - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."

Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."

@ Sercan'ın son vuruşu kötü yaeee diyen beşiktaşlı arkadaş

Ne yazık ki herşey son vuruş demek değil. Baros'un da son vuruşu iyi değil ama oynadığı maç 3-4 gol atabilitesi var. Bunu doğru zamanda doğru yerde olarak, koşarak yapıyor. Kaldı ki son vuruş olarak Jardel'i gördü bu gözler. Ondan sonra kim gelirse gelsin ''son vuruşu iyi'' gibi bir cümle kullanamam ben. Senin Pektemeği övmen normal çünkü Nobreyle 2-3 sezon geçti.

~ gol olmus ~

Okan gereğini yapmış.

Saygı duydum.

Yazdıklarını Sercan'a postalıyorum Okan.! :)

teşekkür edelim arkadaşlar. asisti yapan bjkli arkadaşa teşekkürler. selçuk gibi adamım. kaleyi gördüğüm yerden vurmayı seviyorum.

Ben de Pektemek'i tercih ederim Sercan'a. Yukarda yazdığım Sercan'da olmayan şeylerin çoğu Mustafa'da var ama potansiyeli Sercan kadar yüksek değil. Mesela Mustafa'nın teknik özellikleri Sercan'da olsa en kötü Liverpool'da olurdu şu an. Gelişimine göre Real Madrid'e kadar yolu olurdu.

bkz. nobreyle 2-3 sezon geçiren diğer takım taraftarı. anlıyorum ben hepinizi kardişlerim.

@ Sercan'ın son vuruşu kötü yaeee diyen beşiktaşlı arkadaş

Ne yazık ki herşey son vuruş demek değil. Baros'un da son vuruşu iyi değil ama oynadığı maç 3-4 gol atabilitesi var. Bunu doğru zamanda doğru yerde olarak, koşarak yapıyor. Kaldı ki son vuruş olarak Jardel'i gördü bu gözler. Ondan sonra kim gelirse gelsin ''son vuruşu iyi'' gibi bir cümle kullanamam ben. Senin Pektemeği övmen normal çünkü Nobreyle 2-3 sezon geçti.

Sadece son vurusunu degil, tekniginide elestirdim. Basligi oku bence. Sercan sadece hizini iyi kullanabiliyor. Pektemek Sercan kadar hizli olmasada bir santrofor'da mevcut olmasi gerekenlerin cogu var Pektemek'te. Hele Sercan'la kiyaslarsan.

Nobre yorumu cok guzel. Ama Sercan gibi hizli adami beyenmende normal, cunki 2-3 sezonun Nonda'yla gecti.

Sadece son vurusunu degil, tekniginide elestirdim. Basligi oku bence. Sercan sadece hizini iyi kullanabiliyor. Pektemek Sercan kadar hizli olmasada bir santrofor'da mevcut olmasi gerekenlerin cogu var Pektemek'te. Hele Sercan'la kiyaslarsan.

Nobre yorumu cok guzel. Ama Sercan gibi hizli adami beyenmende normal, cunki 2-3 sezonun Nonda'yla gecti.

Baros, Gio. Kendine iyi bak, sana birşey olmasın.

direnveefsaneolmehmetoguz

keitayı unuttuğum için şuan ağlıyorum sinirden.

2yxi1vo.jpg

sercana bile istemezuk diyen var. unal baskanin isi zor adam 2 haftada ne beklenti olusturdu bea helal baskan :D

Sercan gelmesin hiç beğenmiyorum bana göre Pektemek daha iyi oyuncu ..

Gördük ŞL de ve ligde.kazma ya son vuruşları çok kötü.

Ben şahsen sercanı istemiyorum.Tamam kadro genişliği için olabilir de adamın kendi hızından başı dönüyor.

forrest gump gibi adam anca koşar

bursanın bile yedeği

bursa bunun üzerine 3 tane forvet aldı

overratedın kralı

run sercan run !

Palavra... koşarmış, mehmet akyüz de gs için öyle diyordu, bugün beşiktaşa tamam diyor.

ya bu topcular palavra atıyor ya gazeteler yalan yazıyor.

adamin leblebi gibi calim attiginin farkinda olmayan arkadaslar var galiba

Sercan'ın attığı çalımların 150 katını Pino da atıyor ama sonuç yok. Sercan'da çalım atıyo ama sonuç yok. Yine de bi deneriz Sercan'ı diyeceğim de yüksek fiyat çekecek fırsatçı herifler bu da çok belli. Pino'yu beğenmesem de Sercan'ın oynadığı her mevkide ondan daha iyisini yapacak bi adam. Yani değmez bana göre gitsin gecelere falan aksın Sercan.

Üst Alt