Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu

Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu

Cana Marsilya'da kaptanlık yaparken, sen şekersporda oynuyodun sergeeeeen

Fenerbahçeli Christian Baroni için de aynı cümleyi kurdu.:)

Ulan Serger ulan Rıdvan Cana'nın üst üste lig maçlarında ilk 11 çıkıp sizi susturacağı günü iple çekiyorum. :mad:

sergen bugünki programda koltuk dan düsüyormus eksi de okudum ersin düzen de pis pis gülüyormus :D

Loric oynamama sebepi Yabancı kontejanına takılıyor..Arda gelsin ondan sonra düşünelim Cana yı :)

Fenerbahçeli Christian Baroni için de aynı cümleyi kurdu.:)

Aynen ben de onu yazacaktım . Bir de dikkat çekmek istediğim başka bir konu var . Bu adam yıllardır yorumculuk yapıyor değil mi ? Bu kadar süredir televizyon başında insanlara hizmet veren birinin hala her programda 5 kere ben çıksam bu halimle bunun kadar oynarım , 6 kere bu adam bank asya'da sırıtmaz , 9 kere de futbolu erken bıraktığıma üzülüyorum demesi kabaca bu işi yaptığı anlamına gelir . 2 kişi arasında muhabbette bunları söylersin durumu anlatmak için fakat televizyon karşısında konuşacaklarını daha dikkatli seçmek zorundasın . Neysem lafı uzattım sanırım , sonuç olarak ben sergenin yorumlarını sadece haftasonları uyuyamadıgımda dinliyorum . Gülerek uyuyabilmek için :)

Guti sadece güzel pas atıp seyirciyi coşturuyor.Katkı yapması lazım.60 tan sonra Guti'nin temposu düşer dedi,sonra Guti Ernst'e süper bir gol pası attı,bu sefer de dedi ki Guti savunmaya yardım etmiyor.Yaa çok güldüm o akşam.

Guti sadece güzel pas atıp seyirciyi coşturuyor.Katkı yapması lazım.60 tan sonra Guti'nin temposu düşer dedi,sonra Guti Ernst'e süper bir gol pası attı,bu sefer de dedi ki Guti savunmaya yardım etmiyor.Yaa çok güldüm o akşam.

Diyorlar ya, "Beyin bedava" harbiden öyle :)

Sen de adam değilsin ama biz birşey diyor muyuz? :)

Sergen Yalçın'ın futbolculuğu ve yorumculuk kariyerinde gösterdiği adamlığı biz biliriz. Adam olmak lazım önce.

Üst Alt