Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu

Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu

sergen tam jokey olacak adamdın, kafan basmıyor futbol yorumculuğuna maalesef

Bank Asya takımıyken Eskişehir'e transfer olduğunda gidelim izleyelim dedik orada bile maç boyu ana avrat küfürler yedi . Yayın üzerindeki frikiği az kalsın stat dışına atıyordu zaten hemen ardından oyundan alındı :lol: Sergen deyince aklıma hep o küfürler ve sahne gelirdi meğer haklılarmış

Sergen'in cahilliğine bir örnek.Bugün Ntvspor'da bir programda Ercan Taner Milan Baros'dan bahsederken o da artık 33-34 yaşına geldi diye bir laf etti Sergen.Düşünün artık bizi böyle alakasız adamlar yorumluyor.Böyle adamlar sırf geçmişinin getirdiği torpille ekmek yiyiyor.Yazık.

ilk yorumcu oldugu zaman iyiydi yorumlarina felan gülüyorduk eglendiriyordu bizi ama sonra manyaga bagladi cok cahilce yorumlar yapmaya basladi

Bu Sergen in yorumcu olmasına inanamıyorum.. birde izleyen varmı cok merak ediyorum..

Sergen'in cahilliğine bir örnek.Bugün Ntvspor'da bir programda Ercan Taner Milan Baros'dan bahsederken o da artık 33-34 yaşına geldi diye bir laf etti Sergen.Düşünün artık bizi böyle alakasız adamlar yorumluyor.Böyle adamlar sırf geçmişinin getirdiği torpille ekmek yiyiyor.Yazık.

öküzün önde gideni.zaten bi sergen bi rıdvan cahil öküzler torpille yorum yapıyorlar.mehmet demirkol nihat türkiye nin en kariyerli oyuncusu diyince fena bozuldu.villareal cociadad da kariyer olmaz dedi.salak herif siirt jetpa ve etimesgut şekersporda oynadığını unuttu galiba

kusura bakmayın çok küfürlü konuştum ama böyle cahil adamları görünce dayanamıyorum.

Her takımı aynı seviyede eleştirmesi iyi bir şey önceleri iyi gibiydi o zaman da sürekli önüne geleni eleştiriyordu ama mantıklı söylediği çok şey vardı..Türkiye-Belçika maçında maçtan 1 gün önce belçika kim ya hangi oyuncusu yıldız dedi zaten çoğu bizden daha kaliteli de neyse öyle dedi.1 gün geçti aradan millet belçikayı küçük görüyor ama bence çok zor maç öyle hafife alınacak bir takım değil iyi oyuncuları var 1 gün önce rahat yenmemiz gerekir gibi bir cümle kullanmıştı

Bu haftalarda yine böyle bir şey oldu ama unuttum 1 gün sonra tam tersini söylemişti

Lorik Cana'nın daha önce nerede oynadığını bile bilmiyordur bu kıt Sergen.

Şimdi Galatasaray'a bakıyorsunuz :D

Anca öyle sallan sandalyede elinede elmalı şeker al veletler gibi :D

buna yorumcu olma fikrini verenin de ...........

bunu kanalında barındıranında .............

not:tepkim sadece aleyhimizde konuşması değil, yorumculuk yapmayı bilmemesi...

Sergen ve Cana sahada karsilassalardi böyle konusmazdi Sergen, korkusundan. :)

Lan git Tjk Tv ye mi gidiyosun, Beygir Tv ye mi gidiyosun git bir yere futbol zevkimize s.çma .

cana 2.lig topçusu demek nekadar saçma yazık kendi kaçıncı sınıf yorumcu yada yorumcu mu?

cana oynatılması lazım ama reijkaard istemiyor canayı.Olay karışık biraz ama reijkaard canayı sanki geri planda tutacak gibi görünüyor zira istemediği bir oyuncu aldı yönetim.

cana oynatılması lazım ama reijkaard istemiyor canayı.Olay karışık biraz ama reijkaard canayı sanki geri planda tutacak gibi görünüyor zira istemediği bir oyuncu aldı yönetim.

Cana'dan iyi adamların bize gelme ihtimali nedir? Cana'yı almasaydık yine Insua gibi 2. sınıf adamları getirirdi Rijkaard.

Birkaç yıl önce Marsilya-Bjk maçını seyrederken Cana çok dikkatimi çekmişti. Bjk lı oyuncuları neredeyse döverek oynuyordu ve Bjk lı oyuncularda sanki Cana onların abisiymişde sesini çıkaramıyormuş gibi aklımdaa tahayyül etmiştim!

valla becerebilirse rijkaard once kendini takimda tutsun ,sonra bir ara vakit bulursa canayi da isterse geri planda tutar.

Üst Alt