Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"

Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"

DSC05059.jpg

Bana en cok koyan bu haini burda izlemek olacak. :(

futbolcular teknik direktörü yiyiyor dediğimiz de bağırıp çağıran arkadaşlardan servetin bu açıklamasına izahat bekliyorum..

servete de teşekkür borçluyum..

içimdeki rijkaard sevgisini canlandırdı..

önce yönetim sonra futbolcular temizlenmeli..

sonuna kadar rijkaard..

Sahada oynamak için hocanın güvenini bekliyormuş Servet yoksa oynamazmış.

Oynamak için değil hocanın güveni, sadece giydiği forma için ve taraftarı için oynanan Baros var bir kenarda da.

Sahaya bakınca insan bizden birini arıyor, taraftar gibi duygusal davranan, çabalayan birini arıyor. Baros'u görünce "vay be takımda o kadar yerli var ama bir tanesi bile şu adam kadar kendini yırtmıyor" diyorum.

Servet git anlaştığın teknik adamlarla çalış

önce futbolcular tamamda, rijkaard ne yapti bu oyunculari iyi duruma getirmek icin? bence hic. Bir Elano olayini cozemedi, Sarp Ayhan Baris orta sahasina Paf takimindan alternatif yaratamadi.. bu adamlar kendi yerini garanti gormesinin nedeni Rijkaardtir.. Koysana oraya genc iyi oyuncuyu paftan.. hem genc cocugu kazanmis olurdun, hemde Sarp, Baris Ayhana göz dagi vermis olurdun.. Bence Rijkaard cok light kaliyor bizim agresif ve sert ligimiz icin.. futbol mantelitesi uymadi bize. Bizmi degismeliyiz? evet biz ama bunu bu yonetimle yapamiyacaz gibi.

Fatih Terim'e İnzaghi'nin yaptığını Rijkaard'a Servet ve çetesi yaptı.Kimse hikaye anlatmasın.

önce futbolcular tamamda, rijkaard ne yapti bu oyunculari iyi duruma getirmek icin? bence hic. Bir Elano olayini cozemedi, Sarp Ayhan Baris orta sahasina Paf takimindan alternatif yaratamadi.. bu adamlar kendi yerini garanti gormesinin nedeni Rijkaardtir.. Koysana oraya genc iyi oyuncuyu paftan.. hem genc cocugu kazanmis olurdun, hemde Sarp, Baris Ayhana göz dagi vermis olurdun.. Bence Rijkaard cok light kaliyor bizim agresif ve sert ligimiz icin.. futbol mantelitesi uymadi bize. Bizmi degismeliyiz? evet biz ama bunu bu yonetimle yapamiyacaz gibi.

hocam cok haklisin ama hocan sana guvenmis forma vermis ve sahada onunden gecen topu seyrediyorsun, rakip oyuncuya eskortluk ediyorsun sonra da boyle demecler veriyorsun.. bence herkes hatali ama en basta yonetim ve bazi futbolcular..

bazılarının takkesi senin masken düştü be servet adam sanmıştık seni...

Ulan Bjkde fink 5 aydır kadroya giremiyo sahaya çıkıp kendini paralıyo bizdeki adamlarda kendilerini john terry sanıyo bence şu an kadroda bulunan en az 10 futbolcuyla yollar ayrılmalı artık illallah geldi

futbolcular teknik direktörü yiyiyor dediğimiz de bağırıp çağıran arkadaşlardan servetin bu açıklamasına izahat bekliyorum..

servete de teşekkür borçluyum..

içimdeki rijkaard sevgisini canlandırdı..

önce yönetim sonra futbolcular temizlenmeli..

sonuna kadar rijkaard..

Sonuna kadar katılıyorum.Böyle futbolcular yüzünden ekoller gidiyor ülkemizden.Bence gitmesi gerekenlerin çoğu bizde ki futbolcular.

yemin ediyorum şu adamları kapının önüne koysunlar,yerlerine de paftan adam oynatsınlar bir tane galatasaray taraftarı ağzını açıp gık derse adam değilim,her ne kadar değişik profil göstersekte ben içinde olduğum Galatasaray taraftarına güveniyorum..

rijkaardla birlikte paftan en az 5 adam tutacaksın takımda , ulan ne olur en kötü gene bu kadar olur..

:mad:

bıktım senelerdir aynı muhabbetleri çekmeye..bıktım bu futbolcu gruplarından..

Rijkaard bu adamdan önce giderse formamı dolaba asar ve bir daha maç izlemem bu sezon.

barosa bak bir kendine bak. yada bir ardaya bak. düne kadar sümügünü saga sola atiyodun. sivasdan kalkip getirdik seni. simdi kalkmis rijkarda salliyorsun. yürü git ya.

Hala da kadroda, yönetim yönetim olsa şimdi çoktan bavullarını topluyodu bu ahlaksız.. aciz herifler.

bunun en iyi yaptığı şey shevchenko nun arkasından nal toplamak.volkan şen veya selçuk inan transferinde takasta kullanalım bu kalası.

defol git lan su takimdan yeteneksiz kicinla rakibi perdelemekten baska bir bildigin yok onuda dogru dürüst yapamiyon ya

Güveneceklermişmiş sen ilk önce kendin güven ver. Top ayağına gelince yerimde duramıyom ha şimdi hata yapcak diye Seni ve Mustafa Sarp'ı gördükçe dehşetlere düşüyorum Daum'un tabiriyle

Üst Alt