Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"

Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"

Servet'e bir sorsunlar bakalım. Hikmet hocayla anlaşırmı ona göre getirelim takımın başına. Eğer anlaşamazsa liste versin bize onlardan birini getirelim.

Adnan Başghaaaan sordun mu Servet'e kimi getireceğimizi teknik direktör olarak ?

takımın başına servet getirilecekmiş.futbolcu menajer olarak görev alacakmış.ama servet kararsızmış td lik yaparsam kendimi oynatırmıyım diye

Servet teknik direktor olsun, yardimcilari da Sarp ve Ayhan..

Seni de unutmayacağız Servet, Ankaragücü maçını nasıl sabote ettiğini hiçbir zaman unutmayacağız.

Para için oynayan bi futbolcudan ne bekliyodunuzki sadece para için. [ MAÇ BAŞI ]

Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"

Bersan Çakar: ''Sana güvenilmeyen yerdesin,Defol''

Şimdi Servet'in yaşadığı form düşüklüğü, Servet'in ilkelliği, lüzumsuz demeçleri, duygusallığı, taşralılığı filan bir tarafa. Bu adam hakkında söylenenler az buz değil. Maç sattı ne demek? Bana güvenilmediğini hisettiğimde bu performansıma yansır demiş. Dünyada bunun aksini düşünen futbolcu var mıdır? Galatasaray tarihindeki en büyük kadro erezyonunu yaşadı bu 2 sezonda. Bazıları buna rotasyon diyor. Çivisi çıkmış rotasyona erezyon denir. Ali Turan, Barış Özbek, Elano Blumer, Lorik Cana, Hakan Balta, Serkan Kurtuluş, Emre Çolak, Pino, Servet Çetin, Harry Kewell, Aykut. Bunların hangisi bir sonraki hafta ilk 11 çıkacağından emin olabilir? Hiç biri. İşini yeterince iyi yapamamak ihanet mi? O zaman şampiyonluğa giden maçta Trabzon'da 90 dakika boyunca sadece 1 oyuncu değiştirip maçı 1-0 kaybeden Rijkaard hain. ASY'deki fener maçının ilk 11'ini yapan Rijkaard hain. Rakibi iyi analiz edemeyip, bir Necati'ye önlem alamayıp, 1 ayda Antalya'ya 3 kez madara olup hem kupadan hem de Şampiyonlar Liginden olmamıza neden olan Rijkaard hain. Böyle mantık mı olur? Servet taşra kafasına sahiptir, lüzumsuz açıklamalar yapar, teknik olarak sıfırdır filan ama adamın haysiyetine laf atmak o kadar kolay mı? Bu adam iğnelerle, kırıkla, çıkıkla bir sürü maça çıktı. Bir kaç örneği dışta tutarsak da elinden gelen mücadeleyi verdi.

Bu takımda artık yerin yok.Seneye aynı takımdan 2 tane stoper almamız lazım.Neill'ı da sağa çekebiliriz böylece.Stoperler de birbiri ile uyumlu olur.

Üst Alt