'Şikede somut kanıt yok' - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

'Şikede somut kanıt yok'

Cevap: 'Şikede somut kanıt yok'

bu karar açıklandığı an galatasaraya yönetiminden tepki gelmezse onlarda işin içinde der bir dahada asla bu ligde futbol izlemem

böyle karar verilecek dediğimizde bazı arkadaşlar saçmalamayın diyordu buyrun

bu ülke hiçbir zaman adil bir ülke olamaz

hukuk sadece zayıflar için işler asla ama asla güçlülere uygulanmaz

kısaca bu kararın verilmesi demek seneye bir sürü olayın olacak olması demek ayrıca lige olan ilginin abartısız söylüyorum yarı yarıya düşmesi demektir

şuan birşey demiyorum ama yarın bu karar çıkarsa MAAl a nasıl küfredilir tüm forum görür

Sanırım bir kaç yöneticinin kamerayı eline alıp "Evet şu an şike için girişimlerde bulunuyoruz. Bu da para dolu çanta. Şu an rakip kulüp binasından içeriye giriyoruz. Çok heyecanlıyız." tarzı sözler söylediği bir video arıyor olmalılar.

Arkadaşlar 1 ay önce MALinin tvden söylediği şey aynen uygulanacaktır.

1- TFF gizlilik kararı kalkana iddaname hazırlanana kadar kimseye ceza veremeyiz diyecek. Burası kesin. Bu konuda incelememizi yaptık diyerek UEFAyıda ikna edecekler.

2- Ligler aynen olduğu gibi başlayacak bu sene sonuna kadarda devem edicek. FB CLye gidecek.

3- Diyelimki iddaname bitti Kasım ayında soruşturma açılacak. deliler- savunmalar derken soruşturma MAyıs ayında bitirilecek.

4- O zamana kadar TFF yönetmeliğinde değişiklikler yapılacak. bu konuda somut adımlar yakında atılır. Mesela küme düşme şartları yumuşatılacak.

5- Sene sonunda teşvik belirlense dahi fb dahil pekçok takıma eksi puanl 2012-13 sezonuna başlama cezası verilecek.

6- Aziz yıldırımın işi bitti. cezaevinnden çıksa bile yeniden FBye gelemeyecek. Eylül-Ekim ayında fbde olağanüstü kongre görebiliriz.

Burası patagonyamı böyle olmaz demeyin, Burası Türkiye bal gibide olacaktır. Türk futbolu zaten bitmişti artık kendileri çalıp kendileri oynarlar.

cok güzel yazmışsın ama bişey unutmuşsun fb cl ye giderse seneyede eksi puanla lige başlarsa avrupadan 5 sene men fena para cezası alır..

:D ulen sızden başka ne beklenır ki iddanemede göreceğiz sizi uefanın nefesını ensenızde hissedin şimdiden..

..hukuk sadece güçsüzler fakiler için işliyorsa adalet sadece zenginlereyse bu ülke avrupanın kıçını yalamaya devam eder..

Haberler cogaldı Nabız ölcüyor Serefsizler Ama benim umudum kırılmaya baslandı Mahkeme kararı beklenicek gibi sonrada üstünü ortmeye calısıcaklar nede olsa burası türkiye lafı gercek olcak gibi bir kere daha Tek umudum İddianamenin Mahkeme kabulunden sonra uefa'nın el koyması

--fb ye en kötü uefa verecek cezayı.inşallah aptallık yapıp bu sene cl de oynarlar

az once arkadasda soyledi almanlar bıle bılıyor bizim ne olduğmuzu türkler bununda üstünü örter diyor su memedali dürzüsünü yolda biyerde görsemde şerefsizliğni yüzüne vursam

UEFA %1 bile şüpheniz varsa düşürün demişti değil mi? Bunlar lafı tersten anlamışlar herhalde...

..aklıma ciddi ciddi siyasi müdahele olarak geliyor..akp secimden önce böyle bir operasyonu yapmaya cesaret edemedi oy korkusundan.operasyonu secimden sonraya bıraktı ve.aziz tutklayarak milyonlarca fb liyi karşısına aldılar ama fb lilerde biliyor onlar için önemli olan takımları ama azizi sonuna kadar savunuyorlar.

1--fb küme düşmezse fb liler gercekten yumuşayacak mı yoksa hükümete tepki daha da mı artacak?(bence tepkileri daha fazla olacak)

2--fb düşmezse diğer takım taraftarlarına bunları nasıl açıklyacaksınız?şikeye prim veren hükümet...

3--bunların yazmamım sebebi aydınlar akp tarafından getirilmiştir tff başına,hükümet herşeyiplanlamıştır,hatta tayip kendi akrabası olan gökseli bilerek tff başkanı yapmamıştır.

---Senaryoları hep beraber seyrediyoruz.Şunuda ekliyeyim herzaman akp ye oy atmışımdır ama burda hukuksuzluğa göz yumarlarsa demekki parayla ve menfaatle alakalı her işte hukusuzluğa göz yummuş olurlar...

Adalı ve Havutçu da içeride olmasaydı Bjk bu işin peşini bırakmazdı

Biz o duruşu sergileyemiyoruz

Bu haksızlığa göz yummamamız lazım

şl gitsinler tyam macların ortasında iddianame acıklansın avrupa basını bu iddanameyle çalkalansın uefa baskanının bile koltuğu sallantıya girmesse ben bsy bılmıyorum

sence MAAl için federasyonda ki koltuğunun sallanması önemlimidir ? kesinlikle değil bence

ülke futbolununda gram umrunda olduğunu düşünmüyorum

o sadece fenerbahçeyi düşünür

Somut:Yani elle tutabileceğimiz, gözle görebileceğimiz ya da varlığını hissedebileceğimiz kavramlardır.

...

Üst Alt