'Şikede somut kanıt yok' - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

'Şikede somut kanıt yok'

Cevap: 'Şikede somut kanıt yok'

İbrahim Akın neyi itiraf etti acaba savcıya ? Çikolatalı pastayı çok sevdiğini mi ??

Delil yoksa neden fenerbahçe başkanı hapiste?Neye dayanarak onu orda tutuyorlar?

Böyle bir haberi anca NTV yapar zaten.

ba ba ba paşalara bak paşalara.

gizlilik nedeniyle kişilerin ifadesini alamamışta,somut kanıt bulamamışta ama bu dosyanın tekrar açılmasını engellemezmişte;

Bu arada yalanını ...... ntv.

Beyler bu haber tamamen yanlıştır , 2020 olimpiyatlarına aday olan bir ülkede olimpiyat ruhuna aykırı hareket edenleri ödülendiremez.Tamamen federasyon üzerine baskı kurmak ve yönlendirmek için yapılmış bir haber.Kalem kırılmıştır, yarın açıklanacak allahın izniyle.Bu pislikler cezasını bulacaklar.

Eğer bu iş ört pas edilirse bu ülkede stad olaylarının önüne geçemezler.

Delil yok ama deli var.. Bu ülkedeki futbolu yöneten herkes deli. Bu iş İngiliztere'de olsa, şimdiye sonuca ulaşmış, hatta ligler normal tarihinden önce bile başlamıştı. Yahu tamam hiçbirşey yapmayın, kabul. Ceza dahi vermeyin (zaten delil yok diyorsanız ceza da veremezsiniz, ceza verirseniz düşürmek zorundasınız, bunu yapamıyorsan cezada veremezsin, ceza vermeye kalkarsan muz kabuğu atarım sana çünkü) Ancak insanlar mafya ligi dediğinde abuk abuk kendinizi savunmayın. Şerefsizseniz şerefsizliğinizi bilin, buda bir şereftir. Şerefsiz olduğunuz halde şerefliyim derseniz bu şerefsizliktir.

Tamam, icraatlarınıza ve düşünce yapınıza lafım yok, haşa, gerizekalıyız biz. Doğaken genetik bozuklukla doğmuşuk. Ancak, bu genetik bozukluğa rağmen size küfür etmek istiyorum. Lütfen bunuda mazur görün. Dünyada en nefret ettiğim şey, hak yemektir. Siz hiç merak etmeyin, şike artık bütün taraftarlar tarafından biliniyor, sizin gibi etik götük kurulu, yada fenerasyonun alacağı salak kararların bir önemi yok. Hak yiyen emek hırsızlarının cezasını, futbol dünyası kendi içinde verecektir.

Beyler bu haber tamamen yanlıştır , 2020 olimpiyatlarına aday olan bir ülkede olimpiyat ruhuna aykırı hareket edenleri ödülendiremez.Tamamen federasyon üzerine baskı kurmak ve yönlendirmek için yapılmış bir haber.Kalem kırılmıştır, yarın açıklanacak allahın izniyle.Bu pislikler cezasını bulacaklar.

Eğer bu iş ört pas edilirse bu ülkede stad olaylarının önüne geçemezler.

bende bir taraftan böyle düşünüyorum

tüm dünya bu olayı takip ederken bu kadarda salakça bir hamle yapmazlar diye umuyorum ama bir taraftanda nerde yaşadığımızı biliyorum açıkçası vicdanı olan bir kişi kesinlikle ama kesinlikle fenerbahçeyi düşürür

beşiktaşın bu kadar sessiz kalmasının sebebi onlardanda içerde kişilerin bulunması yoksa onlar bu tür tepkileri galatasaraydan çok çok daha iyi koyabiliyorlar

galatasaray taraftarı hiçbir dönem tam manasıyla organize olamadı

aynı durumda biz olsak fenerliler ne yapar eder bizi düşürürdü

kısaca birazda olay bizden kaynaklanıyor

Allah belanızı versin.Topunuzun.Artık bu noktadan sonra ligi takip etmeyi bıraktım.Ne b.k yiyorsanız yiyin,umrumda değil artık.

Onları dşürmüyorlarsa Bizi Bank Asya ya düşürsünler, ben böyle rezil ve adiliklerle dolu bir ligde takımımın mücadele etmesini istemiyorum !!!

"Kozmik odada Hukuk Kurulu üyeleriyle birlikte çalışan Etik Kurul’un yarın TFF Başkanı M.Ali Aydınlar’a elden telim edilecek raporunda, şike ve teşvik primi iddialarını çok net biçimde destekleyecek somut kanıt olmadığı yorumu yer alıyor. Buna gerekçe olarak da “gizlilik nedeniyle ifade alımı yapılamamıştır” deniliyor. Ama “Şike ve teşvik primi” yoktur da denilmiyor."

Yani bu durumda hala tam olarak karara varılmamış oluyor.Etik kurulu hiçbir karara varmamak için bu kadar çalışmış oluyor.Saçmalığın daniskası.

Osman Altunterim

Arkadaşlar, Etik Kurul Raporu diye yayınlanan şey safsata! Ben şurada oturup çıkacak asıl rapor gibi bir raporu madde madde yazarım!İnsanların bilgi açlığı ve merakını kullanarak prim yapmaya çabalıyor bazıları! Etik Kurul KARAR VERİCİ MERCİ DEĞİL! OLAMAZ!

Bu ülkede sermayenin zarar göreceği hiç bir eyleme izin verilmez.Fenerbahçe düşerse küçük sermaye zarar göreceğini düşünüyor(Bkz.Kulüpler Birliği)

"Süreci hızlandırın" dediğimizde bile sanki suç işlemiş olan bizmişiz gibi tepki verdiler.Bu çarpık düzenin bozulmasından ölesiye korktular.İnanın Uefa da bir gün sonra aynı şeyi söylemeseydi şu an tartışılan şike yaptığından herkesin emin olduğu Fenerbahçe değil "Fenerbahçeyi düşürmek için fırsat kollayan!!! Galatasaray" olacaktı.

Emin olun bu balık hafızalı halk üç ay sonra "Fenerbahçe şike yapmıştı" dediğimizde bize uzaylı muamelesi yapacak,altı ay sonra "şike" dediğimizde yüzümüze tükürecek , bir yıl sonra "ş" dediğimizde bizi yargılayıp mahkum edecek.

Ayrıca bütün bu olanları hiç inandırıcı bulmuyorum. Hakemlerin şike eylemlerine dahil olmadığını kaçımız iddia edebilir? Ben geçen yıl Lig Tv de hakemler adına komedi filmi izlediğimi düşünüyorum, üstelik de çok yeteneksizlerdi.Fenerbahçe'nin bir Buca , bir Ankaragücü maçları ,Galatasaray'ın sezonun daha ilk yarısında verilen verilmeyen pozisyonlarda hakemlerin skora da etki eden kararlarıyla şampiyonluk yarışından uzaklaştırılması(ilk aklıma gelenler) ...Örnekleri çoğaltmak mümkün.Ama hani hakemler? Bu yargılama süreci hiç inandırıcı değil. Sonunda birileri çıkıp "Biz dokunulmayacak herkese dokunduk, toplum vicdanı için bütün iddiaları yargıya sunduk ama bakın bir şey çıkmadı" diyecekmiş gibi geliyor bana.Böylece bazıları bir taşla bir kaç kuş vurmuş olacak.

Yanılmış olmayı öyle çok isterim ki...

Bu federasyona biz de oy verdik demi ? Bu federasyonu seçen yönetimimizde de iş yokmuş demekki. Seçilmeyeceğini bilsen bile kendimiz bir aday çıkarırdık onu desteklerdik şereflice. Bu şerefsizlere oy vermekle biz de dümen suyuna girdik onların

Bugün ceza almazlarsa 1 yıl sonra alırlar mahkeme sonuçlanınca herşey ispatlanınca hükümler giyinince elinde sonunda düşücekler ha bugün ha yarın federasyon ne halt yerse yesin kurtaramıyacak bunları...

Delil yok ne demek ya sırf emniyet sorgularında ali kıratlıyı okusan zaten 10 tane maçı bağladığını görürsün . ayıptır yahu ayıptır. bu resmen koskoca bir ülkeyi eşek yerine koymaktır

Üst Alt