'Şikede somut kanıt yok' - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

'Şikede somut kanıt yok'

Cevap: 'Şikede somut kanıt yok'

Şimdi bir kere madem elindeki belgelere göre karar veremeyeceksin, "Valla oladabilir, olmayadabilir" diyeceksin. O zaman o 26 klasörü neden talep ettin. Madem yeterli kanıt ve delil yok, o zaman demek ki Fenerbahçe' nin başkanı, asbaşkanı, Sivasspor başkanı ve diğerleri keyfi bir uygulama ile tutuklu tutuluyorlar. Bu durumda onlar da salıverilsin.

Arkadaşlar bu işin sonunda Fenerbahçe küme düşer, TFF, diğer kurullar ne kadar çabalarsa çabalasın eğer ortada işlenmiş bir suç varsa Fenerbahçe düşer. Bu işin lamı cimi yok. Yasa son derece açık. Fenerbahçe küme düşmüyorsa ortada bir suç yok demektir, o zaman koskoca camiaların başkanlarını, asbaşkanlarını ortada bir suç yokken içeriye alan ve içeride tutan savcıyı kimse kurtaramaz. Adalet Bakanını bile götürür bu iş. Burası Patagonya değil.

fenerli yöneticilerin savunmasını hazırlayabilmeleri için o klasörleri incelemiş olabilirler bunlardan herşey beklenir. Şimdi rapor teslim edilsin mal(i)'den bir aziz ziyareti bekliyoruz...

erdemulus erdem ulus

TFF nin kararini yrn açıklamasi bekleniyor. Beşiktaş'in aklanacağını öngören Hukukcular, F.Bahçe'nin ise küme düşürüleceğini söylüyor!!!

Valla düşürmeyeceklerini anladığım gün ilk açıklamayı mali'nin yaptığı gündür. Bazı konularda "rant-çıkar" ilişkisi oluştuğunda son derece iğrenç bir ülkeyiz. Kimse adalet falan beklemesin. Bekleyen kesimide biliyoruz zaten aynı oy verirken tongaya geldikleri gibi bu konuda da gelenler.

Olay basit. N.Ş.A'da düşürülmeleri gerekir ama o normal şartlar ülkemizde asla olmayacak bu yüzden 1gr ileri gitmeyeceğiz herşey sanal oldu artık.

Ligi zaten izlemiyordum "maçlarımız" dışında. Aynı şekilde devam edeceğim. Burda "artık izlemem ligi" diyenleri de inandırıcı bulmuyorum. 1 ay sonra işler değişir.

Fenerin .ötünü kurtarmak için hergün yalan yanlış haber var medyada... Düşmezse nasıl tepki gösterecek bizim taraftar merak ediyorum. Sus pus olup herşeyi kabullenmeyiz inşallah...

Satilmis bir Ülkenin (Topraklarimiz karis karis satiliyor), Satilmis Liginin Satilmis Sampiyonluguna ancak SikeBahce gibi Satilmislar sevinir... Eger SikeBahce Küme düsürülürmezse ben artik Türk Futbolu ile ilgilenmeyecegim... Gönlüm ne kadar Galatasaraydan yana olursa olsun... ilgilenmeyecegim.... Ne Hukukumuza güvenebiliyoruz nede FeNerasyona... Yaziklar olsun....

24zxjwg.jpg

Hele bi gereğini yapmayın elinize öyle somut şeyler vereceğizki siz bile şaşıracaksınız !

Beyler MAA etik kurulu yeterli kanıt bulamamış derse,onun arkasından sen dalgamı geçiyorsun diyen birilerinin çıkması gerekiyor.. sizce varmı bunu söyleyecek? bencede yok..içerde 30 a yakın tutuklu varken 26 klasör delil v.b. varken yok diyorlarsa hakikaten lig oynanmasın..MAA çıkıp bu işte şike yok derse şike nasıl yapılırmış,şike olduğu anlaşılması için nelerin bulunması gerekirmiş bize açıklayıversin bi zahmet..

dusmesi lazim bu takimin. tff kendi maddelerini hice sayiyor. bunlarin vicdani nasil rahat edecek acaba.

Somut kanit yok demekde nasil birsey? Medya'ya sizan seyler bile yeterli olmasi lazim. 19 macin 18'i temizse bile bir mac bile yetiyor M.Ali Aydinlar! Sonunda büyük bir hukuk skandali cikmasi lazim, yoksa bu TFF ve M.Ali Aydinlarin herseyi görmezden gelmesinin baska bir aciklamasi olamaz.

haydaa baslarim sizin gibi fedarasyona bumu lan devlet :S

adalet inaniyormusuk, bundan sonra ben inanmiyorum!

:005::005::005:

UEFA dan da umut yok bence Yunanistan da -10 la başlattılar hiçbir şey demediler burda da öyle olur fazlası beklenmez.

Yarın belli olur herşey. 2 td, iki kulüp başkanı birtakım menejer içerdeyken bu lig hiçbirşey olmamış gibi oynanırsa, tarih bunları yazar. Aslında küme düşmek hem fb hem de bjk için daha iyi. Düşmezlerse uefa mahkeme sonucunda çoooooook ağır yaptırımlar uygular, ayrıca bjk ve fb hiç bi zaman aklanamazlar.

Üst Alt