Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

madem kendine guveniyor ve secimde kazanacigani inaniyordu

neden secime zamaninda gitmedi? yaninda is yapacak adam kalmamisti

ha yok kendine guvenmiyordu e o zaman simdi niye aday oluyor?

yoksa o kadro ile klubu yonetemeyecegini biliyorduda bizimi oyaliyordu

sirf bu yukaridaki sebep bile polatin bu klubun kapisindan girmeyi haketmediginin gostergesidir

Her türlü Ünal Aysal. Çok şanslıyız ki Ünal Aysal var; ya olmasaydı, ya Adnan Polat 1 dönem daha kalsaydı, düşünmek bile korkutuyor...Yönetimi ibra etmeyen aslanlara şükranlarımı sunuyorum.

Tabiki de Ünal Aysal olmalı.Görüldüğü gibi endüstriyel futbol evrene hakimken, ruh, duygular veya taraftarın vefasıyla maç kazanılmıyor.Oyunu kurallarına göre oynayacaksak sisteme karşı çıkan değil malesef sisteme uyarak hareket etmeliyiz..

kim gelirse gelsin sallama iş yapılmasın(tabi buna adnan polat ve eski de olsa yönetimdekiler dahil değil) geriye de ünal aysal kalıyor zaten

kim olmamalı olsa soru cevabı belli zaten a.polat ve eski yeni yönetimdekiler

ünal aysal'i isterim ama insallah demiroren gibi kulubu kendine borçlandirmaz

Bence Adnan Öztürk olmalı hem genç hemde vizyonu var gibi duruyor.

Zaten yeni başkan Ünal Aysal olacak karşısına Adnan Polat veya Haluk Ulusoy çıkmadığı sürece.

Yanlış anlaşılmasın karşısına Adnan Polat çıkarsa da kazanabilitesi yüksektir.

Fakat zorlanabilir belki diye düşünüyorum.

Adnan öztürk , Ali dürüst gibi isimler listesinde olcaksa tabiki Ünal Aysal. :)

Bu tarafar Ünal Aysalı falan haketmiyor..

Transfer döneminde bağırırlar ama kaliteli oyuncular gelsin diye..Şu kadarodaki kazmalardan kurtulalım diye bağırırlar..Bunlar nasıl olacak ey hala Adnan Polat diyen taraftarlar...

Evet ben güçlü bir başkan istiyorum..Bu güçte paradan gelir...Güçlü bir yönetim istiyorum..Ali Sabancı gibi çevreye(medya,federasyon,diğer klüpler)göz dağı verecek güçlü insanlar olsun istiyorum...

Ünal Aysal şu kritik dönemde bir kereliğine 50,100 ne kadar gidiyorsa versin..Bu parayıda ilerleyen zamanlarda geri alsın..Ne var bunda...Bu takım ayağa kalksın o parayıda yapılacak projelerden (riva,florya,stad) gelecek gelirlerle yavaş,yavaş tahsil etsin..Ben olüştürülacak bu güçlü yönetimin riva ve floryayı müthiş değerlendireceğini düşünüyorum...

Öyle güçlü bit yönetim oluşsun ki Galatasarayın potansiyelini harekete geçirsin..Buda Ünal Aysal,Ali Sabancı,Adnan Öztürk ,Sinan Tara gibi güçlü isimlerle olur..Aksi taktirde ondan sonra medya neden bize karşı,Hakemler neden çok hakkımızı yiyor,Diğer anadolu klüpleri neden bize kafa tutuyor demeye devam ederiz..

Galatasaray hep var olan,ama bir türlü harekete geçiremeyen o müthiş potansiyelini artık harekete geçirmelidir..Bunun yoluda her anlamda güçlü bir yönetimden geçer..Bu oluşumuda taraftar desteklemelidir...

Adnan Polat başkanlığa devam etmeli.Sportif açıdan başarısız olduğu kesin ancak ekonomik açıdan kulüp düzlüğe çıktı.Bence sportif başarıda gelecektir.Kesinlikle Ünal Aysal gelmemeli...

Adnan Polat başkanlığa devam etmeli.Sportif açıdan başarısız olduğu kesin ancak ekonomik açıdan kulüp düzlüğe çıktı.Bence sportif başarıda gelecektir.Kesinlikle Ünal Aysal gelmemeli...

Adnan polatı cok savunurdum ancak artık bu saatten sonra başkan olsa iyi şeyler yapmayada çalişsa herkes ona karsı bizden öte ilk fener medyası oynuyor kendi çimizde herkes altını oyuyor taraftar istemiyor artık kalsa nasıl faydalı olacak

ayrıca karizması yerlere indi kalacagını zannetmiyorum baksanıza koskoca galatasarayda disiplin kalmamiş rezillikler dizboyu stad acilisi ve sonrasındaki olaylar sportif başarı haricinde galatasarayın karizmasıda yerlerde Adnan polat yoruldu bitti artık bişey yapamaz dirençli guvenilir yeni başkan ve saglam profosyonel taraftarın sevdigi ytöneticiler gelmezse bişey olmaz tabiki katkısı oldu ama arkasına adam gibi yoneticiler almadı herkes oymaya kalkıştı mali krizde çıkartmasında katkıları tartişilmaz ama bu stadıda başlatan en buyuk emek rahmetli özhan başkanındır bunuda unutmamalı kendisi çokta bişey kazandırmadi projeler eskilerden kalma projelerdi ama bunları uygulamaya başladi tek yaptıgı buydu ne kadar borcumuz var cokmu arttı azaldimi herşey ortada yani yeni taze profosyonel yonetici gelmezse işimiz çok zor

Adnan polata oy veren 55 kişi futbol izlemeyi bıraksın.Tenis,basketbol gibi sporlara yönelsinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt