Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Böyle bir yönetim Galatasaray'ı zirveye taşır!

Ünal aysal

Adnan öztürk

Kenyon

Kurth

Calzada

Ali dürüst

Ali sabancı

Abdurrahim albayrak

Ali gürsoy

v.s v.s

Şunu merak ediyorum; Adnan Polat ve ekibi İnan Kıraç'ın başını çektiği muhalif kanat tarafından hazırlanan projenin hayata geçirilmesi sonucu görevi bırakmak zorunda kaldı. Kıraç, katıldığı tv programında mevcut yönetimin ibra edilmemesi yönünde çalışmalarının olacağını, başkan adaylarının da Ünal Aysal olduğunu hatta bu kadroda daha kimlerin olacağını ifade etmişti.

Planın bir parçası olan ibra etmeme gerçekleşti. Şimdi sırada planın diğer parçası olan Aysal'ın başka seçilmesi var. Delegeler ibra etmeme konusunda İnan Kıraç'ı dinleyipte başkanlık seçiminde başka tercihte bulunurlar mı? Cevap bulunmazlar ise diğer adayların şansı yok denecek kadar azdır. Bu tabloda başkan adayı sayılarının çok olacağını sanmıyorum.

Türkiye'de marijuana yasal oldu da benim mi haberim yok?

adnan + helvaci = 59 oy.

Şunu merak ediyorum; Adnan Polat ve ekibi İnan Kıraç'ın başını çektiği muhalif kanat tarafından hazırlanan projenin hayata geçirilmesi sonucu görevi bırakmak zorunda kaldı. Kıraç, katıldığı tv programında mevcut yönetimin ibra edilmemesi yönünde çalışmalarının olacağını, başkan adaylarının da Ünal Aysal olduğunu hatta bu kadroda daha kimlerin olacağını ifade etmişti.

Planın bir parçası olan ibra etmeme gerçekleşti. Şimdi sırada planın diğer parçası olan Aysal'ın başka seçilmesi var. Delegeler ibra etmeme konusunda İnan Kıraç'ı dinleyipte başkanlık seçiminde başka tercihte bulunurlar mı? Cevap bulunmazlar ise diğer adayların şansı yok denecek kadar azdır. Bu tabloda başkan adayı sayılarının çok olacağını sanmıyorum.

sanki atladıgımız bir nokta var...

mali kongre yaklasık 1900 kisi ile yapıldı... bunun yaklasık 1200-1300 kisisi muhalif kanattı (net sayıyı bilemiyoruz tabi sayım olmadığı için) ve ibra etmemek üzere özellikle organize olarak geldiler bunları biliyoruz... sonucta ibra etmediler...

yanlıs hatırlamıyorsam son secimlerde adnan polatın aldıgı oy 3000... adnan öztürk ise 2500 civarı... yani seçimler yaklasık 6000-6500 kişiyle gerçekleşecek gibi...

yani secimlerde cok daha farklı bir oy dağılımı olacaktır bence...

ünal aysal'ın karsısına cıkacak bir baska adayın, güclü bir yönetimle şansı olacaktır...

bunu ünal aysal'da biliyor ki güçlü bir yönetim kurmaya çalışıyor ve hala adaylığını açıklamadı...

adnan polat'a burada oy verenler olduğu için şaşıran arkadaşlar var...

bunda şaşıracak birşey yok... bugün seçime o da girse ve yeni bir yönetim kursa çok daha fazlasını kongre üyelerinden alır... kazanamasa da ciddi bir rakip olur...

ama sonunda doğru kararı vermiş ve girmeyeceğini açıklamış...

adnan polat'i kuslar desteklemistir, malum onlara calisiyor :asd:

o kadar kus varmiydi bizim sitede yahu ??

Adnan Polat'a bir kredi daha verenler sabırları üst düzeyde renkdaşlarımız olsa gerek.

adnan polat'a oy verenler forumda ki kuşlardır,helvacıya oy da kendisinin oyudur. :)

:asd: 3 Fake hesap açabilmiş henüz

İşin hukuki boyutunu araştırıyordur :),gerçi şaka maka Helvacı'yı severiz sevmeyiz bir yana ama bugün Adnan Polat'ı seçim kararına zorlayan etmenlerin başındadır Helvacı,yani zeki bir adamdır zaten olmasa kaç yıldır kulüpte önemli mevkilerde yer alamazdı.

Fazla secenek yok. Herhangi birine Galatasaray´i emanet edemeyiz. 2 secenek var. Ya Ünal Aysal ya da Haluk Ulusoy.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt