ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat - Sayfa 188 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 2.Tur 1. Maç | Galatasaray 1-1 Chelsea | M.S | 26 Şubat

tebrık edıyorum takımımı gurur duydum maça semıh -yekta ıle çıksak burk olmasa hayrı devam etseydı belkıde kazanacaktık sağlık olsun ....

telles ve melo superdı ozellıkle tellesı ızlemek ayrı bır zevk

1 gol yetecegi icin, 1-1 gibi bir skorun da maci uzatmaya götürecegi icin, kontrollü 11 ile oynamakta yarar var.

Bize yetecek golü 80´de de bulabiliriz, 90´da da, yeter ki 2 gol yemeyelim macin basinda.

Dün gördük ki, Chelsea´den korkmamiza gerek yok. Saygi duyalim ama korkmayalim. Inanalim, turu geceriz.

1-1 Chelsea icin de cok tehlikeli bir skor. Herseye acik bir skor. Dolayisiyla sanslar esit.

1 gol yetecegi icin, 1-1 gibi bir skorun da maci uzatmaya götürecegi icin, kontrollü 11 ile oynamakta yarar var.

Bize yetecek golü 80´de de bulabiliriz, 90´da da, yeter ki 2 gol yemeyelim macin basinda.

Dün gördük ki, Chelsea´den korkmamiza gerek yok. Saygi duyalim ama korkmayalim. Inanalim, turu geceriz.

1-1 Chelsea icin de cok tehlikeli bir skor. Herseye acik bir skor. Dolayisiyla sanslar esit.
kesinlikle stres çok fazla olacak chelsea de her tehlikeli atağımızda hop oturup hop kalkacaklar maçta 2 1 öne geçseler bile son dakikaya kadar stres hep üstlerinde olacak buda onları hataya zorlayacak tersten düşünürsek biz ingilterede 1 0 öne geçmişken golü yiyip istanbula dönseydik üzülmeyecekmiydik turu kesin geçtik mi diycektik aynı şey

Sonunda bende maçi yorumlamaya vakit buldum. Aslinda Mancini Hajrovici hata olarak koymadi. Hajrovic kötü oynamadi. Mancini hajrovici chelsea defansini denemek icin koydu. Bence hajrovicinde bundan haberi vardi. Chelseanin golüne gelelim. Hata Eboueden başliyor ve Muslerada bitiyor. Evet ne yazikki takimin en sempatik oyuncusu Muslera hata yapti. Skor 1-0. Ilk yari da bizden tik yok. Sanki 1-0 bize hoş izlemini verdik. Neyse ikinci yari ile birlikte mecbur gole oynadik. Chelsea desen antalyanin bile bu takimdan daha tehlikeli oldugunu söylemek yanlis olmaz. Neyse gol geldi ve mac 1-1 bitti. Chelsea bugünki gibi oynarsa bu tur bizimdir.

kesinlikle stres çok fazla olacak chelsea de her tehlikeli atağımızda hop oturup hop kalkacaklar maçta 2 1 öne geçseler bile son dakikaya kadar stres hep üstlerinde olacak buda onları hataya zorlayacak tersten düşünürsek biz ingilterede 1 0 öne geçmişken golü yiyip istanbula dönseydik üzülmeyecekmiydik turu kesin geçtik mi diycektik aynı şey

Zaman gectikce Chelsea sadece defans yapmaya baslayacaktir. Bu da bizim isimize gelecektir.

Yeterki maci ilk yarida onlara vermeyelim (2-3 gol). Iyi defans yapsalar da, onlara bir sekilde gol atabiliriz.

O yüzden bizim de defansif olarak saglam cikmamiz cok önemli. Oyun olarak onlardan asagi bir takim degiliz zaten.

Dedigin gibi, 1-1 onlar icin de cok tehlikeli bir skor ve herseye acik bir mac olacak.

Öyle cok korkutucu bir atmosferleri de yok zaten. Korkmamizi gerektirecek bir yer degil.

şimdi maçın özetini tekrar izledim dikkatimi çekti reklam panoları daha iyi olmuş böyle dikleştirilmiş biraz ve böylece köşelerdeki açıklıklar kapanmış daha şık olmuş

ama bu elektronik panolar galiba bizimkiler değil uefa tarafından bu maç için konulmuş olabilir çünkü bizimkilerin üstü kırmızıyla kaplı

bu arada o terry nin .... ... ...

Macin tamamini yeniden izledim. Yani ikinci yari gercekten müthis oynamisiz ya. Gurur duydum.

Bu takimin mükemmele ulasmasi icin 1-2 eksigi var. Seviyemiz gercekten sevindirici.

Üst Alt