⚽ SL 19/20 H:16 | Göztepe 2-1 Galatasaray | MS | 21 Aralık - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Terim: "Göztepe'yi tebrik ederim, kazandı. 59-60 galiba, Ömer düşünce 2. sarı kartı görmesi lazımdı Gassama'nın. Oynamaya çalışan hep biz oluyoruz, hep de çok eksik oluyoruz zamanla."

Hep hakeden mi oluyor ayrıca fener mi hak ediyor bejeke mi kabul edin lig güçlendi artık deplasman galibiyetleri hayal

Lig guclenmedi. Futbol piyasasi yukseldi. Kaliteli oyuncunun bonservisi 10 milyondan basliyor en asagi. O nedenle ekonomik olarak turk takimlari arasindaki kalite farki daraldi. Galatasaray fenerbahce besiktas 10 uzerinden 9 topcu alabilirken artik 6-7yi zor aliyor. Onu da ancak kiralayabiliyor. Altyapi ve gelismis scout sistemi de olmadigi icin kadrolar arasindaki fark daraldi.

Yani aslinda anadolu takimlari guclenmedi. Buyuk takimlar ciddi guc kaybetti. Ve bence kaybetmeye de devam edecek. Onumuzdeki 10 senede en az 2 sene supriz anadoludan sampiyon bekliyorum.

Terim: "Bu işin altından kalkamayan, o kalibrede olmayan hakemlerimiz var. Oynamak istiyoruz mağlup olduğumuz zaman da oynamak istiyoruz. Hep aynı şeyleri söyleyip farklı sonuç bekliyoruz ama bunu da sadece deliler bekler."

Terim: "Sabredeceğiz ve çok çalışacağız, başka diyecek bir şey yok."

Çok da üzülmedim açıkçası; en başından beklentimi düşük tuttuğumu belirtmiştim. Sezona başladığımız kadroyla bir yol olmayacağı belliydi...

Ki Nzonzi-Seri-Lemina üçlüsünün kalite farkını ortaya koyacağından şüphem yoktu, herkes gibi. Ona rağmen olumsuzdum; ikisi şimdiden yok sayılıyor, Lemina' da güven vermedi; ya sakat, ya iyi oynadığı maçta bile bir şekilde sıçıyor...

Takımın oynadığı futbol(?!) a göre gayet iyi puan toplamış durumdayız...

Ocak-mocak hikayeleri boş; para eden kim varsa satılsın, yerlerine genç ve gelecek vaad eden futbolcular alınsın isterim. Yönetim ve TD ü düşünürsek, ihtimal verdiğimden değil ama nacizane temennimdir...

Lig guclenmedi. Futbol piyasasi yukseldi. Kaliteli oyuncunun bonservisi 10 milyondan basliyor en asagi. O nedenle ekonomik olarak turk takimlari arasindaki kalite farki daraldi. Galatasaray fenerbahce besiktas 10 uzerinden 9 topcu alabilirken artik 6-7yi zor aliyor. Onu da ancak kiralayabiliyor. Altyapi ve gelismis scout sistemi de olmadigi icin kadrolar arasindaki fark daraldi.

Yani aslinda anadolu takimlari guclenmedi. Buyuk takimlar ciddi guc kaybetti. Ve bence kaybetmeye de devam edecek. Onumuzdeki 10 senede en az 2 sene supriz anadoludan sampiyon bekliyorum.
İkrar ediyorsun aslında lig güçlendi büyükler aynı Anadolu güçlendi

Üst Alt