ŞL 20/21 2. Ön Eleme Turu | PAOK 3-1 Beşiktaş | MS | 25 Ağustos | Kanal D - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
abi ben sana bişey söylim mi böyle olmaz abi valla gerçekten çok samimi söylüyorum böyle olmaz yazık günahtır yani hayır yani bu kadar paralara bu kadar emeğe sen beştaşsın ya bu kadar kolay mı ya bejtaşın forması yeter bak valla sen gülüyosun ama abi çok samimi söylüyorum biz senle çıksak bunlardan iyi oynardık en azından ruh var abi bak sana çok kısa anımı anlatayım sergen abiyle chelseadeyiz londranın chelsea şehrinde iskoçyaya gittik belki hatırlarsın 3-2lik şey 3-1lik uefada tur atladığım hayır hayır şampiyon kupa galiplerinde neyse işte sergen abi bana geldi dedi ki adamlar akın akın geliyor bisküvi yiyeceğim olmaz böyle dedi gitti bisküvü yedi işte öyle yani abi biz zamanındda işte böyle yürekten oynardık hatırlar mısın hiç unutmam ibrahim abi oynuyordu sol açıkta kendisini de çok severim burdan selam olsun neyse işte ha bu arada biz maçı kazanmıştık ama baksana abi bir de bunlara paok ne yani yazıklar olsun bu taraftara bu emeğe ben başka da bir şey demiyorum yazık yani yazıklar olsun diyecek bir şey yok beşiktaş abi bu...

Enver pasanin babiali baskini kadar basarili ustat tebrik ederim iyi guldum

Sergen değilde başka hoca olsa yerın dibine sokardı bjk liler. Adam maçi verdi. Aldırdığı Alanya lılar rezalettı.Bunlar için şuan takımda banko oynuyacak Fatih i bedavadan verdi.

Bu maçta bir kez daha görmüş olduk ki anadolu takımlarından yabancı futbolcu almayacaksın.
Şu boktan mensah için forumda birçok kişi yaygara koparmıştı.

Paoklu andavallar bitane duzgun arapasi atamadi.atsa facia bi skor olabilirdi.bjk savunma arkasi fenerbahce topuk yaylasi gibiydi.penaltiyi gostere gostere atti o maloz kimse.ersin ikinci yari iyiydi ama paoklu mallar uzerine vurdu biraz da.ersin yetenekli kaleci,o ayri.

Paoklu andavallar bitane duzgun arapasi atamadi.atsa facia bi skor olabilirdi.bjk savunma arkasi fenerbahce topuk yaylasi gibiydi.penaltiyi gostere gostere atti o maloz kimse.ersin ikinci yari iyiydi ama paoklu mallar uzerine vurdu biraz da.ersin yetenekli kaleci,o ayri.

Sagina yatip koseden cikardigi sutta iyiydi
Yan toplara da ozguvenli cikti okandan daha iyi gozuktu gozume reis bilmem katilir misin
Bizde de batuhan sen vardi aslinda hekimoglunda kiralik o potansiyeliydi berk balandan bile ilerde goruyordum kayboldu gitti cocuk floryada da yok

Üst Alt