ŞL 20/21 2. Ön Eleme Turu | PAOK 3-1 Beşiktaş | MS | 25 Ağustos | Kanal D - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Valla bende genclere dayali bir yapilanma bekledim bu sene paramiz yok en azindan alt yapiya doneriz kendi altyapimiz ve trdeki gencleri toplariz diyordum umutluydum
Yine tuketim transferleri pesinde kosacagiz olmayacan capimizla plansiz harcayip bir sene daha yakacagiz gibi gozukuyor

kariyerinde bir başarısı olmamış yerli topçuları sürekli bedava diye alıyoruz. Ben muğdat,ömer bayram,adem büyük,şener gibiler gelince de söyledim. bunlar geleceğine altyapıdan birini koy, bu kalitede altyapı topçu
Milli takim iskeletini olusturan oyuncular artik Avrupa'da forma giyen isimler.

Mert, Ugurcan, Hasan Ali, Mahmut, Ozan, Irfan Can, Abdülkadir Ömür ve Emre Kilinc disinda Süper Lig'den belki 2 oyuncu daha alirsin kadroya. Yakin zamanda Altay Sinan Bolat'in yerine 3.kaleci olur, Mahmut ise yerini Dorukhan'a birakir.

Süper Lig'in kalitesi düstü, milli takimin kalitesi artti.

Süper Lig'den en azindan kaliteli bir sol bek ve bir forvet cikmali milli takim icin. Baska bir beklentim yok. Bir sene biri, önümüzdeki sene digeri sampiyon olsa da düzen ve istikrar olamz Süper Lig'de.

türkiye artık diğer balkan ülkeleri gibi oldu. Romanya,Hırvatistan,Sırbistan,Bosna vs. biraz kafasını göstereni hemen kapıyorlar. Bu her geçen sene daha da artacak. Bundan çok değil 5 sene sonra 23 kişilik kadroda maksimum 4-5 isim süper ligden olacak.

Belliki kuş giller familyasından bu sene de bir cacık olmayacak . Yönetim biraz aklını çalıştırıp iyi bir takım kurarsa ezip geçeriz bunları.

kariyerinde bir başarısı olmamış yerli topçuları sürekli bedava diye alıyoruz. Ben muğdat,ömer bayram,adem büyük,şener gibiler gelince de söyledim. bunlar geleceğine altyapıdan birini koy, bu kalitede altyapı topçu

türkiye artık diğer balkan ülkeleri gibi oldu. Romanya,Hırvatistan,Sırbistan,Bosna vs. biraz kafasını göstereni hemen kapıyorlar. Bu her geçen sene daha da artacak. Bundan çok değil 5 sene sonra 23 kişilik kadroda maksimum 4-5 isim süper ligden olacak.
Ugurcan, Irfan ve Ömür'den transfer bekliyorum artik, kisa süre icinde gitmeliler. IC Kahveci kesinlikle Joan Jordan isimli sopardan daha iyi futbolcu. Dorukhan ise 1 sene daha saglam oynayip gitmeli. Ozan Tufan'a gelirsem o muhtemelen Fener'den bir kac yagli kontrat daha kapacak ve Fener'den asla ayrilmayacak. Dedigin gibi 3-5 kisiyi gecmez. Simdi bile sayi fazla degil zaten.

Anadolu'dan seksen tane topçuyu alır takıma yerleştirirsen olacağı bu. Alanyalıları, Mensah'ı bu sezon Kasımpaşa transfer etseydi kimse garipsemezdi. Sen bu adamlarla CL'ye gitmeye çalışıyorsun.
Hedef CL...sen gidip Alanya'da Welinton diye bir karın ağrısı alıp Banko Stoper yapıyorsun. Yetmemiş gibi bir de Alanyadan bek partnerini alıyorsun.

Buna ne denir ki?

Transferde kolaya kacip yerli ligden cöpleri doldurursan neden elendim demiyeceksin. Bu takimlarin basina nezaman A den Z ye kadar Prof bir yönetim gelirse ozaman yükselir türk külüpleri. Sirf kendi reklami icin yönetici baskan olursan böyle vurdum duymaz idare edersin koca külüpleri. Külüpleri satmak tek kurtulusdur.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt