⚽ SL 20/21 H:19 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | MS | 17 Ocak - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aklım almıyor .Yeteneksiz diyelim oyunculara yahu bari hakeme baskı kurun.Bjkliler hiç susmadı maç boyu her pozisyon itiraz. Sergen elleri havadaydı kamera her gösterdiğinde. Bu oyuncu topluluğuyla zor gözüküyor şampiyonluk.

abi haklısınız eyvallah ama Ali Yavuz için de, Sekidika için de söylendi bunlar.

Kerem bu maçta hiç bir şey yapamazdı
Dediğim şey o zaten, bir şey yapması, skor üretmesi gerekmiyor. Rakibe o tehdidi 5 dakika 2 koşu ile hissettirirsen zaten top senin ayağında kalmaya başlayacak. Beşiktaş bugün o kadar rahat yerleşti ki ön tarafa, her top onlarda kaldı, hem hem de stoperlerini oyuna dahil edip istediği gibi yönlendirdiler bizi. Anlıyorum ben senin demek istediğini, ben daha çok taktiksel tarafından girmesi gerektiğini düşünüyorum. Onyekuru bu yüzden çok önemli bizim için ya da o tarz bir futbolcu. Sergen N'Koudou'yu bu yüzden oyuna aldı, oradan da golü yedik zaten. Sen bek oyuncusu olsan çıkabilir misin karşında Kerem, Onyekuru gibi defans arkasına sık sık koşu deneyen birisi olsa? Bunaltır seni maç boyunca, Rosier sarı görmüş zaten, onu yıpratacak, sahada bizden kimse yoktu. Adam maç boyunca bizim ceza sahası civarında takıldı.

Bence kırmızı doğru, asıl hata kırmızıdan ziyade ilk yarı avantaja bırakmayıp hemen oyunu durduğu pozisyondu. Devamında ne olurdu bilinmez (bkz. Larin) ama öne geçseydik en kötü 1 puanı alabilirdik. Yine de hiçbir şey oynamayan, zaten oynamaya da ne kalitesi, ne de enerjisi yetmeyen bir takım olarak bu sonucu direkt olarak hakeme bağlamak doğru değil.

Aynı cuneyt, Rosierin pozisyonunda 2. Sarıyı çıkaramadı
Topa o kadar uzakki Marcaoya net müdahelesi var
Ogulcanin pozisyonunu fifa görmesin zaten
Cüneyt hoca mac alamaz
Yönetim çıkıp konuşacak abi
Ama nerde
Kesinlikle öyle sezon başından beri mhk bize düşman hakemleri verip duruyor yönetim sus pus onu geçtim başkan denen herif çıkıp kadromuz yeterli diyor neresi yeterli dört net transfer lazım bu takıma hızlı kanat orta saha forvet sağ bek bunları alırsan şampiyon olma şansın yüksek sonra da hoca gitsin adam rizenin yedeği oğulcanla erzurumun orta sahası taylanla linnesle akbaba cesediyle sakar şakir luyindamayla iki hafta önce liderdi ama hâlâ deniyor hoca gitsin klopp gelse ne yapacak bu kadroyla

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

80. Dakikaya kadar 0-0 giden maçta en azından berabere kalmayı basarmaliydik kaç maç oldu ya son 10 dakikada yediğimiz gollerle puan kaybettik bu takım ne zaman öğrenecek son dakikalarda gol yememeyi ne zaman öğrenecek berabere kalmayı

Babel forvete gectikten sonra 2-3 kez kafa topu aldi indirdi tehlike yaratti , bu cagne den bir yol olmayacagi belli bugun adam
Akilli bir kadro ile ciksa en kotu beraberlik olurdu.3 transfer yapin ne memiktas ne de sikeci kuslardan bir yol olmayacak resmen kendimizle savasiyoruz.

Diagne ye verilen kırmızı kartın dünyada bir Örneği var mı bilen var mı ?

Yoksa ben mi çok fanatik biriyim gözüm döndü ?

Var mı şunun örnekleri ?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Çok var. Direkt hatırladığım bjk'de oynarken babel ve fb başakşehir maçında weboydu sanırım yemişti. tabanla o kadar yüksekteki topa müdahale etmeyeceksin. bana göre bu mağlubiyetin sorumlusu transferleri yetiştiremeyen yönetim ve fazla sürpriz çıkan hocamızdı. Donk kesinlikle oynamalıydı, Etebo ne yaptı? Donk ortasahada hatta sağbekte larini durdurmak için bile oynatılabilirdi. Bilmiyorum ya ben çok ümitliydim bu maçtan. şimdi 2 gün bu maçın kahrını çekeceğiz.

Üst Alt