⚽ SL 20/21 H:19 | Beşiktaş 2-0 Galatasaray | MS | 17 Ocak - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu seneden beklentim yoktu kendimi üzecek değilim, keşke gelecek senenin planlamasını yapabilsek. Ben EPL izleyip futbola doyuyorum.

Bakıyorum kadrolarda irfancan, onyekuru'lar filan havada uçuşuyor. Bu çapsız yönetimin bu maça yeni transfer filan yetiştirebileceğine inanmıyorum.

Feghouli yetişirse iyi olur, galibiyet imkansız beraberlik iyidir. Ama içimden bir ses malca bir golle yenilir lige havlu atarız diyor.

Fatih hoca çok akıllı adam zaten yönetime verdiği ultimatomla bunun önlemini aldı. Bana göre haklıda bu leş kadro ile bu kadar puanı kimse toplayamazdı adama suç bulmuyorum. Gerçekten çok kötü kadro.

okan

şener donk marcao e.taşdemir

taylan

feghouli(oğulcan) belhanda e.kılınç arda

diagne

Tam tahmin ettiğim gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haybeye kaybedilen puanlar ve bir maç daha.Ayni Alanya maçı gibi eksik kal, pozisyon verme ama son dakikalarda saçma sapan hata yapıp karambolde gol ye... Üstüne üstlük maçın o ana kadar ki en iyi iki ismi Lyundama ve Diagne'nin (bence kırmızı olmaz ama işte futbolcu akıllı olacak,sen hakeme fırsat vermeyeceksin) maçın kaderini belirlemesi...Bir de kendi oyununu oynamadan bu şekilde yenilemek daha çok pişmanlık veriyor.Akillarda hep bi keşke olacak.Son söz de Josef!Ön libero almayı bilmeyen teknik ekip yönetime örnek olsun.

Rakip takım ortayı açtı bizim kaleci uçtu topa yumruğu çaktı pozisyonun devamında da hareket ettiği için rakip kafa topuna gelen oyuncunun suratına yumruğu geçirip burnunu kırdı. Karar ne olurdu?

Feghouli hazir degilse,oyuna alip riske atmak istememesi normal.kerem de girse hata yapabilirdi bu ortamda.o zaman da soverdiniz bi guzel,yapmayacaginiz sey degil.sorunu baska yerde arayin.cunyet cakir ve yonetim gibi

Üst Alt