⚽ SL 21/22 H:16 | Sivasspor 1-0 Galatasaray | MS | 13 Aralık - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
son 5 mac 0 galibiyet 3 beraberlik 2 maglubiyet

Rezalete bak

Böyle bir performans olup da hiçbir şey yokmuş gibi devam edilen başka kaç sezon oldu merak ettim valla

16. hafta, liderin 16 puan gerisindeyiz
Ve hiçbir şey olmamış gibi kulüpten en küçük bir refleks yok

Kulübü bırak taraftardan dahi refleks yok, alıştırmışlar vasat takıma

Saatler gecti hala sinirliyim nasil olabilir arkadas. O kadar pas hatasi nasil yapilabilir, o son tercihler nasil sama sapan olabilir ? Dogrusunu yapinca Marsilya'ya olanlari gorduk bunu yapacaksiniz. Berkan'i ayri, PVA'si ayri, Kerem'i ayri, Yedlin (bunu islak mese odunuyla doveceksin zaten) ayri, defansi da kalecisi de ayri.. Basit ya sakin, o pasi onundeki adama ulastir, ara pasini dogru hiz ile at. Kac kere PVA'ya flash seviyesinde pas atildi sayamadim, geriye bile oynarken hep riskli yerlere.. Bu artik cildirtiyor beni izlerken. Hani "bilerek" yapiyorlar hissi uyandirmaya basladi bir sure sonra.

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Süper Lig'in 16. haftasında oynanan Sivasspor - Galatasaray müsabakasının ilk yarısını değerlendirdi. Toroğlu yaptığı konuşmada, "Palamut, şiş, barbun nasıl ızgara yapılır tarifini versem bu maçtan daha faydalı olur." dedi.

foğlün ayağıyla alakası yok ki herife sırttan kalçadan girmiş
yoksa ilk yarıdakini mi dion Kamarayla olanı
Yok kanki ikinci yaridakini diyorum

İlk önce alt baldira sonra da popoya vuruyor sivaslı doğrudur ama diagnenin hareketi çok manasız geldi ne topu saklama niyeti var ne de vurma , adam gelsin toslasin diye absurd bir açma germe harketi yapmış gibime geldi

Yok kanki ikinci yaridakini diyorum

İlk önce alt baldira sonra da popoya vuruyor sivaslı doğrudur ama diagnenin hareketi çok manasız geldi ne topu saklama niyeti var ne de vurma , adam gelsin toslasin diye absurd bir açma germe harketi yapmış gibime geldi

1639438069951.png

şöyle bi vizüel var ayağnı koymadan evvel
diğer stoperle cebelleşirken top açılıyor burda da kontrol etmek için hamle yapmış

1639438173037.png

yani ayağını fazla açmış gibi dion da bence çok egzotik bi hamlesi yok gibi.

1639438296256.png

hatta burda vicudunu açışı şut çekmeğe mi hazırlanıordu sorusunu akıllara getirmiştir

Ekli dosyayı görüntüle 143870

şöyle bi vizüel var ayağnı koymadan evvel
diğer stoperle cebelleşirken top açılıyor burda da kontrol etmek için hamle yapmış

Ekli dosyayı görüntüle 143871

yani ayağını fazla açmış gibi dion da bence çok egzotik bi hamlesi yok gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 143872

hatta burda vicudunu açışı şut çekmeğe mi hazırlanıordu sorusunu akıllara getirmiştir

tartismaya kapali bir penalti

Üst Alt