⚽ SL 21/22 H:16 | Sivasspor 1-0 Galatasaray | MS | 13 Aralık - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kuvvetle muhtemel o rezil fener ve 8jk sene sonu ilk 5 içinde olacaklar bizimse tamamen mechul
Bunları inanarak mı yazıyorsun sinirden mi
?
Şu ligte gerçekçi hedef 2.lik ve bunun için çok büyük puan farkı yok.
Hele ilk 5 e giremeyiz filan çok komik.
Kimler var mesela ilk beş için çok ciddi bizden çok iyi?
Sadece hoca değişikliği bize +10 puan kazandırır ve bu inşallah gerçekleşir

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tepki çekeceğimi biliyorum ama olsun...Altay maçında Halil, attığı golün öncesinde net faul yaptı; bu maçta da Cicaldau' nun Gradel' e hareketi penaltıydı...

Evet, Altay' a verilen penaltı tartışılır, bugünkü maçta Diagne' ye yapılan hareket de penaltıyı gerektirirdi ama hep aleyhimize olmuyor hakem hataları yani...

Esas mevzu şu ki, bizim takım ligde oynadığı futbolla herhangi bir hedefe ulaşacak seviyede değil maalesef...
Gözler erken gitmiş galiba renktaş, üzüldüm.

Bizim bu sümsükler haftaya Başakşehirden fark yer şimdiden söyleyim!

Futboldan nefret ettirdiniz, koduğumun sünepeleri!!

?

Maç kazanmadan nasıl 2.olacaksın?

Küme düşen göztepe ile arada 9 puan kaldı

Maçı izleyemedim ama radyoda Diagnenin pozisyonunda spiker bile çok şaşırdı VAR'a bakılmasına.

Sonrasında gol yedik , Muslera kötü sakatandi galiba.

Penaltı miydi ?

?

İnanarak yazıyorum 3 4 haftadır sinirlenmiyorum hissiz şekilde maç izliyorum hatta daha objektif gözle izliyorum fatih hocaya laf etmeyi bile bıraktım o derece 😀
Mevcut pasif karakterli oyuncu grubuyla işimiz çok zor ama dediğin doğru fatih hoca bitmiş durumda her maç sonunda bahane üreten kendini elestirmeyen insana dönüştü
Ligte puan farkı çok değil fakat hoca kaldığı sürece abartmıyorum hakemler kusursuz yönetsin bu yakimy hadi ilk 10 olmasın ilk 4 5e giremez hatta haftalar önce demiştim bu takım 3.lig takımini bile Yener diyemem
Sorun hakem makem değil ezikler gibi her maç sonu hakem diye diye bu hale geldik sanırsın bundan önceki yıllar hakemler mukemmeldi

Arada bir ligde iyi oynardık artık oda yok gelen geçen yeniyor. İki hafta ard arda puan kaybetsek teknik heyette değişiklik yapılır veya oyunculardan bir kaçı kadro dışı kalırdı. Şimdi bir şey olmamış gibi davranıyorlar. Taraftarı kötü oyuna, mağlubiyete alıştıranlar utansın.

Takımda ruh yok istek yok lige karşı yeteneğini sorgulamaya başladım her oyuncunun.Eğer böyle devam ederse yanlış oyuncular alındı derim.

Üst Alt