⚽ SL 21/22 H:21 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 16 Ocak - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:21 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 16 Ocak

Bu maç için hocaya yüklenmek ağır olur gibi adam üç gün önce geldi daha ilk maçı üstüne yenilgide hakem faktörü de var ama halil-aytac değişikliği umarım ileride de bu tarz değişiklikler yapacağını göstermez zira çok yanlış değişiklikti ki o Aytaç ikinci golü yedirdi halil çıkıyorsa morutan girer ya da Oğulcan girer üçüncü defansif adam girmez

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abi takımın sıkıntısı ilk geldiklerinde gol yememiz ve çok gol kaçırmamızdı . Anlamadığım şekilde bugün girdiğimiz gol pozisyonu biraz daha az ve defansta felaket bir takım vardı.
Gram anlamadım ben . Hani ben biraz toparlanma bekliyordum . Ama defans anlamında nasıl bu kadar geriye gitti takım bilmiyorum . xG olarak rakibin en yüksek olduğu maç . 4 gol yedik ama haddinden fazla da gol pozisyonu kalemizde gördük .

Evet 5 günde hoca eleştirilmez . Ama şu maçtaki durum benim takıma olan inancımı tamamen bitirdi. Ben en azından ilk 5'i zorlarız diyordum . Ama bu takım içerde Kasımpaşa maçından sonra Trabzon ve Alanya ile oynayacak. Olası 2 kayıp bizi nerelere getirecek cidden korkuyorum.

Takım küme düşme hattına geldi beyler. Bu durumda emeği olan herkes istifa etmeli . Derhal . Fatih Terim suçluydu , gönderildi. Geri kalanlar da gidecek. Fatih hoca sahadan sorumluydu. Hesabını ödedi . Burak Elmas saha dışından sorumlu. Ve şu zamana kadar hiçbir zaman gerekli şekilde savunamadı . Bu hale gelmemizde en önemli hatalar Burak Elmas'ın pasif durumuydu . Sıra onda.

Kasımpaşa maçında taraftarın bir organizasyon yapmasını , tribünlerin dolmasını , gerekli tepkilerin çok sert gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum . Umarım böyle bir şey olur.

Eski türkiyede olsa belki yönetim tffye diş geçirebilirdi ama şuanki durumda mümkün gözükmüyor. tff başkanını oraya kimin getirdiği belli o malum kişi istemeden nihatı hiç bir güç ordan indiremez oda bunu bildiği için açık açık bizi doğramaktan çekinmiyor. Taraftar olarak tffyi değilde onu oraya getirip bize aleni şekilde düşmanlık yapmasını sağlayan gücü eleştirmek daha doğru olur.

Eski türkiyede olsa belki yönetim tffye diş geçirebilirdi ama şuanki durumda mümkün gözükmüyor. tff başkanını oraya kimin getirdiği belli o malum kişi istemeden nihatı hiç bir güç ordan indiremez oda bunu bildiği için açık açık bizi doğramaktan çekinmiyor. Taraftar olarak tffyi değilde onu oraya getirip bize aleni şekilde düşmanlık yapmasını sağlayan gücü eleştirmek daha doğru olur.
Çok radikal kararlar almaya zorluyorlar camiayı. Sahada skor gelmedikçe mücadele edemezsin.

2. yarı başladığında 2-1 öndeyiz ama ortasaha top yapamadı, ilginç şekilde arka arkaya pas hataları başladı, elleri ayakları dolanmaya başladı bizimkilerin hata yapma korkusundan, kısa düşen paslar, yerini bulmayan paslar, maçın başından beri defansta rahat rahat paslaşan adamlar iki pas yapamamaya, hatta topları uzun vurmaya başladılar
Hoca sanırım ortasahayı kalabalıklaştırıp bunu çözmek istedi
Halil ilk yarı hiç etkinliği olmadığından onu çıkarıp keremi ileri atıp onun da serbest olup hareketliliğinden yararlanmak istedi diye tahmin ediyorum
Bizim oyuncuların önce hata yapma korkusundan sıyrılmaları ve şu ürkek oyunla birlikte gelen ne yapacağına karar verememe ve pas hataları yapmaya başlamaları sıkıntısını çözmesi gerekiyor hocanın
Ama bu da öyle 3-5 günde olmaz, ortasahaya ve kaleye takviye şart bu yüzden

Bide şunu bana anlatin abicim ne kadar kötü de olsa Fatih şu İsmail den iyi değil mi. Yaw neden bu adamı oybatiyosunuz. Hem Terim hem bu hoca İsmail denen odunu oynatıyor. Rezalet bir durum

Yeni gelen adam hemen radikal değişiklikler yapmaması normal bence

Biz biliyoruz ismailin kaleci olmadoğını ama hoca 3 gün önce gelmiş, muslera sakatlığından beri bu adam oynamışsa yine onu koyması normal geliyor bana

Kim bu Nihat Kırmızı saçma sapan konuşuyor Abdurrahim Albayrak bile bundan daha iyiydi
Doğa Sigorta'nın sahibi. Finansal anlamda güçlü bir isim. Metin Öztürk'ün listesindeydi, 2-3 hafta önce Sportif AŞ'ye atandı. Fatih Terim gidince Florya'nın başına geçmiş diye haberler var. Dinlemedim ama eğer dediğin gibiyse diğer Başkan adaylarının listesi hakkında bir fikir veriyor.

eleştiri kötü bir şey değil. Art niyetli olmadığı sürece olmalı da.
Bu bizim gelişimimiz açısında önemli.
Takımı üç günde ne kadar tanıdı, kimin ne özelliği var, izlediği kadarıyla ne kadarını biliyor bilmiyorum.
Zamanla hatada ısrar olursa o zaman deriz şurada bir yanlış var.
Böyle üst üste kayıplarda kalkıp da alt yapıdan adam çıkartmasını bekleyenler art niyetlidir, benim gözümde.
O işi ancak FT ligde devam etseydi, isterdim. Çünkü ekibi kuran o ve yönetim. O sebeple isterdim. Ama yine de kazanmadan doğru bulmazdım, onu da diyeyim. Şu an işin şakası yok, içinde bulunduğumuz durum bu diye. Proje sahiplerinden de beklemem doğal.
Burada ekip kurmayana ne diyeyim. Kuran tek kişi kaldı, başkan.
Sahadaki gelişmeyen oyun, tercihler hocaya yazsa da ekibi bu hale getireni daha çok sorgularım.
Bunların kaçı GS ayarında, tartışılır şahsım adına.

Adamın işi zor. Gerçekten zor. Bu takımı kabul etmesi büyük cesaret.
Umarım bizi bu durumdan çıkarır. Ama bugünkü öncelik bence hakemler olmalı.
Maçı bizden alıp Hataya verenler yani. Çok skandal bir maç oldu.

olumlu şeyler de var takım dikine oynadı ve oyun oynamaya çalıştı ve en önemlisi marcao sağ stoper marcao sol bek marcao sağ bek pasları çok az oldu. Fatih hocanın futbolculara empoze ettiği bu çağ dışı futbolu bu maç daha az gördük.

Yalnız transfer isteyen Fatih Hocaydı ben mi yanlış hatırlıyorum? O istediğinde dediniz mi hocam bu kadro şampiyonlar liginden lider çıktı niye transfer istiyorsunuz diye? Ee demediniz?? Şimdi oyuncular leş deyince niye kızıyorsunuz??
25 kere falan anlattım da size de anlatayım eksik kalmasın. Şimdi mevzu çok basit ; Avrupa'da topu rakibe verebildiğin için kompakt durarak , hızlı çıkabilen topçularla geçiş oyunu oynayıp başarılı olabiliyorsun. 6 numara yokluğuna rağmen topun arkaısna geçerek rakibi tutabiliyorsun alan daraltıp. Gel gelelim ligde rakip topu sana bırakıyor bazı takımlar hariç. O sebeple hem kapanan rakibi açacak oyuncu yokluğundan hem de kaptırılan toplarda doğru pozisyon alacak sertlik katacak bir Josef olmadığından vaziyet bu oluyor. Oyuncular leş değil , kronik problemler var ve bütün takıma sirayet ediyor. Anlamak isteyene gayet basit aslında. Gedson gibi süpürücü bir adam geldiğinde nasıl fark yarattı buna dikkat eden bile rahatlıkla çözebilir sorunu. Biz burada anlatamıyoruz , ilginç.

Üst Alt