⚽ SL 21/22 H:8 | Rizespor 2-3 Galatasaray | MS | 3 Ekim - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:8 | Rizespor 2-3 Galatasaray | MS | 3 Ekim

utanç dolu bir maçtı ligin en rezil futbol takımına ve camiasına rezil futbolla puan bırakıyorduk az daha terim gibi kurt bir adamın aynı hataları deneyip farklı bir sonuç almaya çabalaması kendisine hiç yakışmıyor bu şekilde gitmez gitmiyor da zaten sonumuz hayrolsun

Dünkü galibiyet bircok seyi degistirecek, milli araya girerken puan kaybi yasamak tamamen koparirdi bizi ligden

Marcao’nun da cezası bitiyor 1 maç kaldı, Marcao ve Boey dönünce avrupadaki oyuna döneriz

Ek olarak Ömer’e de bu kadar yuklenmenin bir manasi yok artik, dün maci en cok isteyen Ömer’di, PVA’dan daha iyi acikcasi

Berkan 13-14 maç oynadı, takimda 11 baslayacak kalitede degil, akliyla oynamiyor. Kosmakla olmaz, öne gectigimizde sürersin sahaya anca

Mus
Boey - Nels - Marcao - Ömer
Taylan
Morutan - Gustavo - Cica - Kerem
Diagne

Mus
Morutan - Taylan - Cica - Kerem
Halil
Diagne​

Dünkü galibiyet bircok seyi degistirecek, milli araya girerken puan kaybi yasamak tamamen koparirdi bizi ligden

Marcao’nun da cezası bitiyor 1 maç kaldı, Marcao ve Boey dönünce avrupadaki oyuna döneriz

Ek olarak Ömer’e de bu kadar yuklenmenin bir manasi yok artik, dün maci en cok isteyen Ömer’di, PVA’dan daha iyi acikcasi

Berkan 13-14 maç oynadı, takimda 11 baslayacak kalitede degil, akliyla oynamiyor. Kosmakla olmaz, öne gectigimizde sürersin sahaya anca

Mus
Taylan
Diagne

Mus
Halil
Diagne​
Aynen berkanı cikarip taylanı surunce ver elini bayern munih..Esas vasat taylan olmasın ?

GM1900 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tekrar baktım. Diagne'nin iki pozisyon da bence temiz. Diagne'nin itmesiyle düşmeleri söz konusu değil. Savunmacı kendini bırakırsa faul çalarlar diye kontağa girmeden kendilerini bırakıyorlar. Diagne'yi indirip pozisyonu kesseler bitirirlerdi maçı. Mallıklarına yansınlar. Kontra başlangıcındaki Halil'in hareketi tartışılabilir.

Mus
Taylan
Diagne

Mus
Halil
Diagne​

Bu orta saha çok zayıf. Top bir orda bir burda tipi oynar bu 11 ancak. Fernando gittiğinden beri boş orası. En önce alınması gereken mevki en sona bırakıldı maalesef ve Gustavo falan dolduramaz orayı. Bilmiyorum ama Berkan zeki oyuncu olmasa da pres ve enerjisiyle vs ile ortasahada kalabalık kalmamızı sağlıyor en azından. Top istiyor, alan açıyor. Yani birçok oyuncu var ilk 11 için uygun olmayan biliyoruz zaten. Bu ortasaha ile maymun oluruz. Her atak Muslera’a da biter. Sorunumuz belli top kapacak ısıracak sert bir defansif lider yok ortasahamızda. Ocak diyelim başka da alternatif görünmüyor.

Tekrar baktım. Diagne'nin iki pozisyon da bence temiz. Diagne'nin itmesiyle düşmeleri söz konusu değil. Savunmacı kendini bırakırsa faul çalarlar diye kontağa girmeden kendilerini bırakıyorlar. Diagne'yi indirip pozisyonu kesseler bitirirlerdi maçı. Mallıklarına yansınlar. Kontra başlangıcındaki Halil'in hareketi tartışılabilir.
Aynen öyle,baktılar herşeye veriyor faulu,daha düşmeden ellerini kaldırıyor çakallar,ama Allahtan vermedi bu sefer..

Aynen öyle,baktılar herşeye veriyor faulu,daha düşmeden ellerini kaldırıyor çakallar,ama Allahtan vermedi bu sefer..

Normalde faul verirdi. Zaten oyuncuların itirazı da ondan. Rize'nin ilk golünde faul vermedim, kırmızı penaltı verdim, bir de golü iptal edersem şimşekleri üzerime çekerim diye düşünmüştür. Kafaları bu şekilde çalışıyor.

Normalde faul verirdi. Zaten oyuncuların itirazı da ondan. Rize'nin ilk golünde faul vermedim, kırmızı penaltı verdim, bir de golü iptal edersem şimşekleri üzerime çekerim diye düşünmüştür. Kafaları bu şekilde çalışıyor.
Dogru oda var,ama arsızlıklarının boyutu cok fazla, istese verirdi çok rahat,kim ne diyecek bizden başka,dese kimin umrunda olacak mevzu Galatasaray ise.Neyse bir şekilde kazandık diyelim artık..

Diagne’nin pozisyonda kesinlikle faul yok.
Aslında penaltı da penaltı değil. Rakip eli hissettiği anda bırakıyor kendisini. Tutma, çekme falan yok.

Ligde herkes topun oyunda kalma süresinden, çok fazla faul verilmesinden yakınıyor ama herkes de ota boka faul, penaltı bekliyor. Premier lig, CL izlerken herkes ne güzel abi oyun akıyor, fiziki mücadeleye hakemler izin veriyor, ne zevkli maç diyor bizim lige gelince o da faul bu da penaltı. Yaw he he.

Maçı izleyemedim ama iyi ki izlememişim dedim, g.... b... rizeye fark atamamışız bir de neredeyse yeniliyormuşuz. Hakeme sayıp duruyoruz da biz zaten böyle olacaklarını biliyorduk esas sorun k.rizesporu gibi bir takımı evire çevire yenemiyor olmamız.

Üst Alt