⚽ SL 22/23 H:32 | Beşiktaş 3-1 Galatasaray | MS | 30 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben Karagümrük maçını kalan maçlar içinde en zor maçımız olarak görüyordum ve korktuğum başımıza geldi maalesef. İddialı olmayı sevmem ama Bjk bizi zorlayamaz ben açıkçası rahat galibiyet bekliyorum. Deplasman olması da ayrıca avantaj.

Evet, momentum FB tarafinda.
BJK maci sonrasi puan farki 1 olacak sekikde planlarimizi yapmamiz lazim.
5-6 mac kala lider olmak gayet guzel, ama momentum futbolda cok kritik.
Biz hata yaptik, adamlar hata yapmadi. Oyle ya da boyle, hakem veya hakemsiz adamlar yarista kaldi.
Yarin Istanbul'a dua edecegimize, BJK'ye karsi galibiyet almaya bakalim.
Cunku boyle sacma puanlar kaybeden takim kendisini anca boyle telafi eder.

Bizim sampiyonluk son maca kalirsa cok gereksiz is yapmis oluruz.

Ben Karagümrük maçını kalan maçlar içinde en zor maçımız olarak görüyordum ve korktuğum başımıza geldi maalesef. İddialı olmayı sevmem ama Bjk bizi zorlayamaz ben açıkçası rahat galibiyet bekliyorum. Deplasman olması da ayrıca avantaj.
Bu moralle şimdiye kadar galibiyet yüzü göremediğimiz Vodafone'da galibiyet geleceğimizi neye dayanarak söyleyebiliyorsun rtaş? Söyle çünkü benim de umutlanmaya ihtiyacım var. Konya deplasmanında şampiyonluğu kaybettiğimizi söylemiştim ve bugün üzülerek haklı çıktığımı görüyorum.

Ciddi oynayacağımız için 3 puanı biz alacağız bizimkiler ciddiye alırlarsa kazanamayacağımız maç yok ben rahat kazanırız denilen maçlardan korkuyorum

Okan hocam Şenol'a saplamalı.

Sezonun ilk maçı öncesi şöyle bir şey vardı, Şenol'a karşı 7 maçta hiç galibiyeti yoktu. Bu istatistiği ilk yarı maçında kırdı.

İnşallah bu maçta da devamı gelir ve bizim genel olarak Vodafone'da şimdiye kadar hiç galibiyet alamamamız gerçeği bu maç ile birlikte değişir.

Bu maçta alacağımız bir galibiyet bizi direkt şampiyonluğa taşır.

Üst Alt