⚽ SL 22/23 H:32 | Beşiktaş 3-1 Galatasaray | MS | 30 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kapanmayan takımlara karşı çok daha iyi oynuyoruz defans ve muslera sıçmazsa bu maçta yeneriz diye düşünüyorum

Bir de iyi özgüven oluştu o tinercilerde son yıllardaki derbi galibiyetlerinden dolayı

O özgüveni de bu takım rahat patlatır diye düşünüyorum

Geride olan takım biraz momentum yakaladı o kadar 4 puan farkla bu maça çıkacağız

1 puanın değerini unutmadan oynamalıyız

1 puan şampiyon yapacak belki de bizi

Bu moralle şimdiye kadar galibiyet yüzü göremediğimiz Vodafone'da galibiyet geleceğimizi neye dayanarak söyleyebiliyorsun rtaş? Söyle çünkü benim de umutlanmaya ihtiyacım var. Konya deplasmanında şampiyonluğu kaybettiğimizi söylemiştim ve bugün üzülerek haklı çıktığımı görüyorum.
Hocam bizim oyunumuz güçlü ama motive olmakta zorlanıyoruz olay bu. Karagümrük maçından önce burda herkes gülüp oynarken 4 atarız 5 kaçırır derken de zor olacağını tahmin ediyordum çünkü Karagümrük gol atmayı bilen takım ve akıllı oyuncuları vardı.
Geçiş oyununu biz iyi yapıyoruz ve Okan Hoca bu maçlara iyi hazırlıyor takımı. Derbi olacağı için takımda laubalilik olmayacaktır, yani motivasyon problemi yaşamayız. İcardi hazır olursa ayrıca bugün ilk 30 dakikada Diagne ye ezildiği gibi Abubakara ezilmezse Nelson galibiyet bekliyorum ben.

Bu maçtan 1 gün önce fb nin sivas deplasmanı var o maçı fb kazanırsa bu maçı kazanmamız lazım yoksa tüm ivme rakibe geçer..
Eğer fb puan kaybederse bu maçtan alacağımız 1 ya da 3 puan bizi tekrardan havaya sokar..

Torreira yerine Berkan ile başlayıp Dubois'i sol beke monte etmek gerekiyor.
İkisi de zayıf halka konumunda şu an. Özellikle hücum pozisyonunda topu kaybettiğimiz zaman bütün yük Torreira'ya biniyor. Ne Mertens'den ne de Olivera'dan 1 gram defansif katkı alamıyoruz.

Ek olarak, Dubois'in defans arkasına olası pasları ile Kerem ciddi tehlike olabilir ve rakibin de sağ kanattan rahat gelememesine sebep olur.

Oldukça zor bir maç ama bizim için zor maçlar görece kolay maçlara nazaran daha lehte bir netice ile bitebiliyor. Yine de 90 dakika çok yüksek konsantrasyon ile hareket etmeliyiz. Karagümrük maçında puan kaybı sonrası avantajımız azaldı.

Hocam bizim oyunumuz güçlü ama motive olmakta zorlanıyoruz olay bu. Karagümrük maçından önce burda herkes gülüp oynarken 4 atarız 5 kaçırır derken de zor olacağını tahmin ediyordum çünkü Karagümrük gol atmayı bilen takım ve akıllı oyuncuları vardı.
Geçiş oyununu biz iyi yapıyoruz ve Okan Hoca bu maçlara iyi hazırlıyor takımı. Derbi olacağı için takımda laubalilik olmayacaktır, yani motivasyon problemi yaşamayız. İcardi hazır olursa ayrıca bugün ilk 30 dakikada Diagne ye ezildiği gibi Abubakara ezilmezse Nelson galibiyet bekliyorum ben.
Hayırlısı vallahi. Ben Beşiktaş ve Başakşehir maçlarında fark atsak bile yine de Sivas deplasmanında puan kaybetmediği müddetçe net olarak Fener'i favori görürüm. Çünkü o bahsettiğin laubalilik onlarda yok. Bizimkiler bu zor haftada yaptıysa 3 hafta 4 hafta sonra yine yapar. Ama adamlar yapmıyor işte. Ne güzel sevindik Beşiktaş maçı ile birlikte cenazesini kıldık adamların diye ama şimdi iki hafta sonra resmen lider olacaklar. İnanılmaz gerçekten. Dünya futbol tarihine geçecek bir çarpıklıkla karşı karşıyayız.

Beraberlik iyi sonuçtur bu maçta

Sezonun en zor maçı kesinlikle

Vodofone de şanssızız kabul etmek lazım

Hele savunmamız gümrük maçındaki gibi oynarsa beraberlik bile mucize olur

Umarım 1 puanı cebe koyarız iki ihtimali maç ya kaybedeceğiz ya berabere kalacağız bunu bilmek lazım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moraller nasıl Fb'de oluyor ben anlamadım bu işi.

Bunu kaybetsek,üstüne beklenmeyen bir maç daha kaybetsek ve bu arada Fb son haftadaki derbiye kadar hepsini kazansa anca 2 puan önümüze geçiyor.Arena'da yensek yine şampiyon oluyoruz.Muazzam bir avantajımız var hala.1 tane beklenmeyen puan kaybı oldu diye,abuk subuk yorumlar yazmak için klavye tuşlarını yıpratmayalım lütfen

Üst Alt