⚽ SL 22/23 H:32 | Beşiktaş 3-1 Galatasaray | MS | 30 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Moraller nasıl Fb'de oluyor ben anlamadım bu işi.

Bunu kaybetsek,üstüne beklenmeyen bir maç daha kaybetsek ve bu arada Fb son haftadaki derbiye kadar hepsini kazansa anca 2 puan önümüze geçiyor.Arena'da yensek yine şampiyon oluyoruz.Muazzam bir avantajımız var hala.1 tane beklenmeyen puan kaybı oldu diye,abuk subuk yorumlar yazmak için klavye tuşlarını yıpratmayalım lütfen

Arenada feneri neredeyse 10 senedir yenemiyoruz, en son Sneijder oynuyordu

Arenada feneri neredeyse 10 senedir yenemiyoruz, en son Sneijder oynuyordu
Tamamen baskı ve taraftarla alakali. Bizim taraftarın önünde ne yıldızlar heyecanlanıyor artık. Önceden tam tersiydi ama artik deplasmanlarda daha iyi oynuyoruz derbileri. Ufak bir top kaybinda aaaaaaahhhhh sesleri yükseliyor kimse sorumluluk almıyor anadolu maçlarında dahi.

Moraller nasıl Fb'de oluyor ben anlamadım bu işi.

Bunu kaybetsek,üstüne beklenmeyen bir maç daha kaybetsek ve bu arada Fb son haftadaki derbiye kadar hepsini kazansa anca 2 puan önümüze geçiyor.Arena'da yensek yine şampiyon oluyoruz.Muazzam bir avantajımız var hala.1 tane beklenmeyen puan kaybı oldu diye,abuk subuk yorumlar yazmak için klavye tuşlarını yıpratmayalım lütfen
fener bize önde gelirse şampiyonluk turu atar arenada
o maçta galip geleceğimizi düşünmüyorum. en kötü puan puana olmalıyız.

İçerde ne serisi allah aşkına, deplasmanda üstünlük kurduğun takıma, içerideki serinin hükmü yok.

Olay kopup gitmesi gereken farkın, ite kaka kopmamasından kaynaklı.

İlk yarıdaki maç gibi oynarsak kazanırız ama aboubakarı pasifize etmemiz gerek nelsonun bugünkü gibi kötü olma şansı yok zira diagne nin üstünlük kurduğunu aboubakar paspas eder bu maçı belirleyecek bir husus da sivas-fb maçı olacak fb kazanırsa bizim de kazanmamız gerekir fb kazanmazsa beraberlik de fena olmaz

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt