⚽ SL 23/24 H:3 | İstanbulspor 0-1 Galatasaray | MS | 26 Eylül - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benim gördüğüm Okan hoca da otorite sorunu var oyuncular takmıyor biraz hocayı Allah aşkına o penaltı nedir Kerem sen messimisin abi geliyon adamdan topu almıyorsun akıl veriyorsun orda golü atsan farka giderdik

Sanırım artık sabit bir 11 olmalı ve mevcut kadro ile çareyi 3 lü oynamakta görüyorum ben

Günay
Davinson Nelsson Abdülkerim
Boey Torreira Kerem Ndombele
Ziyech İcardi Zaha

Birde iyi oynadığımızı savunanlar çıkıyor, bugün iyi bir Galatasaray yüksek tempoda 5 tane atardı bu zayıf rakibine karşı. Son yarım saat antrenman havasında geçerdi.

İlk yarıda milletin uykusu geldi maçı izlerken. Artık yavaş yavaş iyi oynamaya başlasak fena olmaz. Hala oturmuş bir takım oyunu yok çünkü.

bugun oynanan maç birebir rams parkda veyahut başka bir stadda oynansaydı

ne müthiş oynadık derdi herkes

okadar çok pozisyona girdik ki sanırım olimpiyatdan dolayı millet fark etmedi :)

bugun oynanan maç birebir rams parkda veyahut başka bir stadda oynansaydı

ne müthiş oynadık derdi herkes

okadar çok pozisyona girdik ki sanırım olimpiyatdan dolayı millet fark etmedi :)
Yuruyerek top oynuyor takim, isterse 5-6 net gol pozisyonu yaratsinlar. Bu kadar zayif bir takima karsi boyle milleti uykuya dogru salmalari yanlis. Bu oyun Rams Park'ta olsaydi millet yuhlardi kesin. Kimse heyecan alamadi mactan. Bunun temelinde bizim takimin hala takim oyunu sergileyememesi bence. Icardi gol atcak bizde 3 puan alacagiz. Bari Istanbulspor macinda Icardi'ye o kadar gerek duyulmasin.

Benfica takımı şu an kalite olarak bizim üzerimizde, en azından teknik oyuncu yetiştirip takıma sokabiliyorlar.
Son ş.ligi maçını izleyip bunu tekrar değerlendirelim. Defansın olarak da ofansif olarak da ayn mallığın öznesi olmuş durumdalar.
Okan yada takımı övmek değil derdim. Aynı mallık dünyanın öbür ucunda da çıkıyor çokta saapmamak lazım.
Bunlara okeyim ama benim kabullenemedigim nokta. 3 aydir iyi kötü aynı adamlar oynuyo ve henüz hiçbir uyum göremiyorum. Belki bir tık okadar. Planımız buysa bilmiyorum ama 2-3 ayda biseyler gormek isterdim.

Bunlara okeyim ama benim kabullenemedigim nokta. 3 aydir iyi kötü aynı adamlar oynuyo ve henüz hiçbir uyum göremiyorum. Belki bir tık okadar. Planımız buysa bilmiyorum ama 2-3 ayda biseyler gormek isterdim.
Uyumsuzluğun en büyük sebebi ne biliyormusun Sevgili Özgür; Orta saha oturmadı ve kanatlar oturmadı.Şuan gerçek bir ortasaha ve kanat oyuncusu yazamıyoruz.Şöyleki Torreira yazdın yanına kesin 11 oyuncusu yazamadın.Demirbay mı olacak, Ndombelemi olacak belirsiz.KAnatta tam olarak tete mi oynayacak Ziyech mi oynayacak,solda Zahamı oynayacak Keremmi oynayacak.Bunlar netleşince daha net olabilecek herşey.Dün Kerem A.nerede oynadı/oynamak istedi ben anlamadım.
Zaha birşeyler yapmaya, kımıldamaya başladı harika bir arapası verdi.Angelinho çıkmak istiyor önü dolu çıkamıyor ,bunlar netleşince daha güzel olacak herşey.Biraz daha zamana ihtiyacımız var zannımca.

Uyumsuzluğun en büyük sebebi ne biliyormusun Sevgili Özgür; Orta saha oturmadı ve kanatlar oturmadı.Şuan gerçek bir ortasaha ve kanat oyuncusu yazamıyoruz.Şöyleki Torreira yazdın yanına kesin 11 oyuncusu yazamadın.Demirbay mı olacak, Ndombelemi olacak belirsiz.KAnatta tam olarak tete mi oynayacak Ziyech mi oynayacak,solda Zahamı oynayacak Keremmi oynayacak.Bunlar netleşince daha net olabilecek herşey.Dün Kerem A.nerede oynadı/oynamak istedi ben anlamadım.
Zaha birşeyler yapmaya, kımıldamaya başladı harika bir arapası verdi.Angelinho çıkmak istiyor önü dolu çıkamıyor ,bunlar netleşince daha güzel olacak herşey.Biraz daha zamana ihtiyacımız var zannımca.
Umarım dediğin gibi olur sevgili Bora. Belkide ben yanlış değerlendiriyorum. Zaman gösterecek ne diyim. Kimseye karşı haksiz yorumda yapmak istemem. Ha benim yorumumunda bir önemi yok zaten. Kendi capimizda tartışıyoruz. Benim tek savunduğum şey. Elimizde iyi bir kadro var. Bugün kafa takımlardan bahs etmiyorum. İyi Avrupa takımları verkaclar, kanat varyasyonlari. Orta sahada çıkarılan toplar, ara paslar o paslara ne şekilde kosacagini bilen oyuncular. Böyle çalışılmış uğraşılmis ve sistem haline gelmiş futbol izliyorum. 3 ayda bunları görmek isterdim açıkçası. Ancak gördüğüm tabloda bir uyumsuzluk var. Plan varsa eğer tam oturmamış. Oyuncular nerde ne yapacağından ziyade yetenekleri ile birseyler yapmaya calisiyo. Bu gozlemim doğru ise iyi yol diyemem buna. Bunun düzelmesi lazım. Ben işin bu kısmındayım açıkçası.

Üst Alt