⚽ SL 23/24 H:3 | İstanbulspor 0-1 Galatasaray | MS | 26 Eylül - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arada dünkü maçtaki penaltı pozisyonuna tekrar tekrar baktım.İptal edilmesi gerekirdi.İcardi ve 3 İstanbullu oyuncu daha Kerem dokunmadan ceza sahasına dalmış.İptal edilip tekrarlanmalıydı

Umarım dediğin gibi olur sevgili Bora. Belkide ben yanlış değerlendiriyorum. Zaman gösterecek ne diyim. Kimseye karşı haksiz yorumda yapmak istemem. Ha benim yorumumunda bir önemi yok zaten. Kendi capimizda tartışıyoruz. Benim tek savunduğum şey. Elimizde iyi bir kadro var. Bugün kafa takımlardan bahs etmiyorum. İyi Avrupa takımları verkaclar, kanat varyasyonlari. Orta sahada çıkarılan toplar, ara paslar o paslara ne şekilde kosacagini bilen oyuncular. Böyle çalışılmış uğraşılmis ve sistem haline gelmiş futbol izliyorum. 3 ayda bunları görmek isterdim açıkçası. Ancak gördüğüm tabloda bir uyumsuzluk var. Plan varsa eğer tam oturmamış. Oyuncular nerde ne yapacağından ziyade yetenekleri ile birseyler yapmaya calisiyo. Bu gozlemim doğru ise iyi yol diyemem buna. Bunun düzelmesi lazım. Ben işin bu kısmındayım açıkçası.
Zaten işin en güzel tarafı düzeyli tartışabilmemiz.Yorumun için çok teşekkürler.
Şimdi şöyle düşünmeni istiyorum.Avrupada sistemi iyi olan takımlar ,neredeyse tamamı belli süreçten geçiyorlar.Ve o süreç sonrasında dediğin göze hoş gelen oyun performansları gösteriyorlar.Şöyle örnek veriyim mesela roma;onlar bize okadar benziyorki ;ortasahaya "en sevdiğimiz parades & sanches ikilisini getirdiler , lukakuyu aldılar ve şuan debeleniyorlar.Bahsetmiş olduğun pas çalışmaları kanat akınları 1 günde hemen halledilebilecek organize edilebilecek şeyler değil.Zaman alıyor ve bizde şuan onu yaşıyoruz.Yukarıda dediğim gibi ortasaha ve kanatlar tam oturduğunda senin dediklerin gerçekleşmez ise eğer hayıflanabiliriz.Önemli olan ne biliyormusun şuaşamada,tam sistemin oturmadığı aşamada hasarsız gidebilmek.Oyuncular birbirini tanıyacak ,kaynaşacak ve takım hüviyeti kazanacağız .Pek tabiiki buda zaman alıyor.Dün akşam maçta dikkat ettinmi bilmiyorum bunun olmamasından ötürü okadar çok pas hatası varki.ters koşulara tepki yok,verilen pasların çoğu boşa gidiyor.Bu sebeplerden ötürü İcardi bile hiç top alamıyor.Taaa köşeye gidip doğru düzgün ortaya açılan bir asist pası bile yok.Sadece ortaya konan ufak ufak pasajlar var.Zaten bunlar arttıkça zevk almayada başlayacağız ama dediğim gibi bu hemen olmuyor.Bunu sence Okan hoca ve kurmayları görmüyorlarmı?Kafa patlatmıyorlarmı? Bence kesinlikle görüyorlar.
Mertens'in bu kadar savruk oynaması onlara batmıyormudur sence?
Yani demem o ki ; bu bir süreç ve atlatacağız ve zevk almaya başlayacağız ama bu hemen olamıyor maalesef.::(

şaka maka ligde son 32 maçtaki serimize bakın 28 galibiyet 2 beraberlik 2 mağlubiyet.
Son 40 ?
Bi çizgiden alıp istatistik paslamayada hastayım 😂

Genel puanda fb nin önde olup şampiyonlukda geride olması gibi

İki hafta geriye bile bakılamıyor artık futbolda ,diye diye gerçek oldu gelecek haftaya bakıcaz lafı

1.43 xg üretmişiz bunun 0.8'i penaltı zaten. Mertens'in karşı karşıya kaçırdığı dışında net pozisyonumuz yok. 2 tane direkten dönen top var 2'si de tamamen bireysel yetenek işi. Üstelik karşımızdaki takımın teknik direktörü yok ve kadro kalitesi de yerlerde. Ve biz hala zemini falan konuşuyoruz. Evrendeki her şeyin mükemmel şekilde bir araya gelip bizim iyi oynamamızı sağlaması 4 5 ayı alacak sanırım.

şaka maka ligde son 32 maçtaki serimize bakın 28 galibiyet 2 beraberlik 2 mağlubiyet.

Bakınca muhteşem ama bu tamamen ligle alakalı çünkü benzer serileri Beşiktaş ve Fenerbahçe de yapıyor, Beşiktaş Trabzonspora kaybetmeden önce 20 maç mi ne yenilmezlik serileri vardı, fener de benzerdir, lig çöp, bu sene şampiyonluk puanı en az 90 olur

Son 40 ?
Bi çizgiden alıp istatistik paslamayada hastayım 😂

Genel puanda fb nin önde olup şampiyonlukda geride olması gibi

İki hafta geriye bile bakılamıyor artık futbolda ,diye diye gerçek oldu gelecek haftaya bakıcaz lafı
Hocam 14 maclik galibiyet serisinin basindan hesapladim. Sonucta cok hayali bi istatistik degil. Bu tarz bi seriyle devam edersek ki edecegimizi dusunuyorum yine sampiyon oluruz.

Bakınca muhteşem ama bu tamamen ligle alakalı çünkü benzer serileri Beşiktaş ve Fenerbahçe de yapıyor, Beşiktaş Trabzonspora kaybetmeden önce 20 maç mi ne yenilmezlik serileri vardı, fener de benzerdir, lig çöp, bu sene şampiyonluk puanı en az 90 olur
Derbiler gecen senekinden de kritik olacak gorunuyor. Gecen seneki derbi puanlarimiz gelmeli mutlaka. Ilk hafta kayseri maci hala canımı sıkıyor

Üst Alt