SL 23/24 H:6 | Alanyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Eylül - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:6 | Alanyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Eylül

Alanya rakip sahada ne 2 pas yapabildi koca 90 dk da, ne organize geldi, ne kontra ile geldi, ne bir şutu var, ne bir pozisyon ne de gram başka bir atraksyon ve bir puanı bile hak etmeyen şu takıma karşı ofsayt olan gol ile febeye kazandırdılar paunları.
Ölü halimizle kafa kafaya gidiyoruz diye kendilerini de bi bok zannediyorlar, Şubat gibi zırlamaya başlarlar yine. Böyle devam febe, çok iyisiniz.

Herzaman söylerim bu ülkede kaybedince değil.kazanirken konuşacaksın en yüksek perdeden o yüzden uğur dedenin yaptığı çok doğru ,siz yapmayanlara kizin

Atilla Karaoğlan şaşırtmadı arkadaşlar. Şu hakemlere gücümüz yetmiyor bir iki haftaya bizi dograr bu herif fenerli arkadaş net yani kalpten fenerli hemde.

Stoperleri iyi aldılar bu yıl. Tek artıları bu. Kalan şeyler aynı zaten hakem desteği, rakip kalecilerin armutluğu devam ediyor.

Tek süt çekmeden maçı tamamladı Alanya nerede o eski alanya fenere kök sokturen yazık bu sene şampiyonluk derbi maçlardan geçer görünen oki lig bitmiş Anadolu takımları iflas etmiş durumda

Bu FB ye karşı en azından yarı sahayı kontrol ederk oynaması lazım Anadolu takımlarının. Defansları eskisi değil, 1-2 fırlak adamla sonuca gitmek zor.
Aslında 2 büyük çekirge de motorsuz gidiyorlar lakin birinin çobanı çevresini iyi dizayn ediyor lakin hep diyorum ummadiklari yerde takilacaklar
Nasıl motorsuz yav? MHK her yere yetişiyor, 8 silindirli turbo mübarek!..Hakem olmazsa VAR devreye giriyor. Zaten zayıf olan Anadolu takımlarına hiç şans tanımıyorlar...

Fener bu futbolla bir bk yapamaz. Futbolcularının vücut dilide iyi değil. Dzeko bitik. Tadicin gazi kaçmis belli. Symanski kac mac daha sut sansi surecek. Çok sürmez 1 1 buçuk aya düşüş bekliyorum bunlardan.

Bu uğur dündar gibileri görüyorsunuz. Herkes kendine dokunana kadar adalet istiyor, kimse samimi dürüst değil şu ülkede. Bu yüzden işte hiçbir alanda burnumuz boktan kurtulmayacak. Belki 100 sene sonra olur

Mac önü de yazdim

11.hafta trabzon macina kadar puan kaybetmezler,sonra hem trabzon hem de adana demir macinda puan birakirlar iki mac ust ustte

Basaksehir den herhangi bir beklentim yok

fb defansif olarak sert ama hücumda kısırlar bence,hele tadici çıkar iyice biter hücum güçleri, biz bizim takımdan şikayet ediyoruz bazen ama biz bunlarla yapsak geçen seneki gibi 0-4, 0-5 falan kazanmıştık bence,üstüne kaçanlar olurdu,bizim takım fiziği vb bi toparlasın ritim bulalım daha da iyi olucaz inşAllah

Üst Alt