SL 23/24 H:6 | Alanyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Eylül - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:6 | Alanyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Eylül

Adamlarin 12 kasıma kadar bütün maçları istanbulda hocam nasil ayarli bir sezon bu
Bildiğim kadarıyla şubat ayına kadar ligde sadece 3 kez istanbul dışına çıkıyorlar. Ee tabi karda kışta yormamak lazım güzide takımımızı. Kışın gittikleri deplasmanlar da Adana, Antep, Antalya falan

Bu arada kar kış ortamında Kopenhag deplasmanına, dönüşü sivas deplasmanına falan gideceğiz. He BJK’de aynı dönemde 8 kez ligde istanbul dışına çıkacak.

Geçen yıl da aynı şekilde ayarlanmıştı. Kasım-Şubata arası sadece 4 deplasmanları vardı biri Trabzon, diğerleri Antalya, Adana, Antep.. Bu sene olduğu gibi yani.

Fener’in yine mis gibi takvimi yapılmış, önemli olan bu süreç sonunda önde olsalar bile farkı açtırmamak puan anlamında. Sonra fikstür avantajı da bize geçiyor, her türlü kapatırız.

Mactan sonra gecen sezon mactan sonra bizim oyuncularin yaptigi gibi kenetlenme muhabbetleri sonra cılginca sevinmeler...
Bu kadar kaypak bir takkm gormedim...

5 maçı da koftidendi.

Antalya, Alanya, Ankara, Samsun, Antep Hepsini de göt zoruyla yendiler. Biz Trabzon ve Başakşehir maçlarını aradan çıkardık. Sadece Kayseri deplasmanında takıldık.

Avrupa maçları da kolay. Biz şu CL maçlarının olduğu dönemde farkı açtırmayalım. Bunların fikstür zorlaşınca her türlü geliriz. Next 3 maç İstanbul, Ankara, Antalya.. Beşiktaş maçına kadar takılmamak lazım. Beşiktaş’ı geçersek sonraki 4-5 maç da kolay
sampiyonlugu bu sezon net derbiler belirler, anadolu takimlari komple cöp

Bu uğur dündar gibileri görüyorsunuz. Herkes kendine dokunana kadar adalet istiyor, kimse samimi dürüst değil şu ülkede. Bu yüzden işte hiçbir alanda burnumuz boktan kurtulmayacak. Belki 100 sene sonra olur
Futbol takip etmeyi bıraksak mı ki? O zamanları biz göremeyiz madem, hiç gerilmesek daha iyi. Şaka maka, futbola hiç ilgi duymamış olmayı isterdim doğrusu; mutluluklar anlık, gerginlikler neredeyse sonsuz. Lakin olmuyor işte, taraftarlık güdüsünün akılla ve mantıkla izahı yok nitekim...

Goldeki ofsayttan daha vahimi dzekonun tekmesinin VAR tarafından es geçilmesidir

Artık göze soka soka yapıyorlar

O tekmenin özeti şudur; fbli kardeşlerimiz rahat olabilirsiniz bu sene herşey hazır, ne yapsanız arkanızdayız

Bu ülkedeki maçları yabancı hakemler yönetmeli.
Bakmayın şampiyon oldügumuza yemin ederim hakemlere rağmen şampiyon oluyoruz.
Varda geldi bu şerefsizler bitti.ama baktılar olmuyor vara rağmen yapıyorlar.

Maç sonu bişeyler uydurulur geçiştirilir bu ofsayt pozisyonu

Şimdi tırım tırım araştırıyorlardır fbnin silahşörleri
İsmail Kartal: "Ben bugüne kadar çalıştığım tüm kulüplerde hakemler hakkında konuşmadım. Yine konuşmak istemiyorum. Ama bazı kararlar veriliyor... Nasıl oluyor? Bazı şeyler yaşanıyor. Çok fazla konuşmak istemiyorum. Bu konuyla ilgili yönetim bir açıklama yapar diye düşünüyorum. Çok fazla bu konulara girmek istemiyorum"

Ne bulurlar diye düşünüyordum hep bir ağızdan hakeme yükşeniyorlar :) nasıl mağdur oldular acaba, hakemin hangi kararını beğenmediler :)))

Futbol takip etmeyi bıraksak mı ki? O zamanları biz göremeyiz madem, hiç gerilmesek daha iyi. Şaka maka, futbola hiç ilgi duymamış olmayı isterdim doğrusu; mutluluklar anlık, gerginlikler neredeyse sonsuz. Lakin olmuyor işte, taraftarlık güdüsünün akılla ve mantıkla izahı yok nitekim...
bırakabilmenin formülünü bilen varsa banada söylesin geçen sene şampiyon olalım bu yıl takip etmiyecem demistim ama yine düştük bok cukurunun icine
yakın cevremdeki arkadaslarımın cogu futbolla yatıp kalkıyor hatta cogu azılı fenerli :)
nasıl uzaklasacaz bilmiyorum şampiyon dahi olsak bu ülkede futbol takip etmek istemiyorum

Üst Alt