SL 23/24 H:6 | Alanyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Eylül - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:6 | Alanyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Eylül

Maçı izlemedim ama Fener'in vura vura ilerlemesinden rahatsızım. Kim durdurabilir ki bunları. Ligin yüzde doksanı çöp kalanı Koç uydusu bir de biz varız işte.

Hakemleri gectim Böyle bazı takımlar bunların üstlerine özellikle gitmiyorlar. Ulan adamlar bombos kaleciye top atiyorlar.

Bizim maçlarda ne balon takımları oldukları belli oldu geçen sene

Bunlarda ilerde basacaksın oyun filan kuramiyorlar. Antalya yaptı bunu.

Heriflerin sprinter oyuncusu yok.sahalarinda bekliyorlar ve hicde yakın oynamiyorlar. Yenikler hala sahalarında bekliyorlar.

Ömer Erdoğan Beşiktaştan 7 yiyen utanmaz adam. Bırak antrenörlüğü simit sat

Maçı izlemedim ama Fener'in vura vura ilerlemesinden rahatsızım. Kim durdurabilir ki bunları. Ligin yüzde doksanı çöp kalanı Koç uydusu bir de biz varız işte.
fener vura vura ilerlemiyor
göt zoruyla hakem ittirmesiyle ilerliyor
bir de yapılanları kabul edip adice orada burada açıklama yapıp hashtag açıyorlar
pislik, hile, hurda, şerefsizlik kanlarına işlemiş çünkü

Bu ülkedeki maçları yabancı hakemler yönetmeli.
Bakmayın şampiyon oldügumuza yemin ederim hakemlere rağmen şampiyon oluyoruz.
Varda geldi bu şerefsizler bitti.ama baktılar olmuyor vara rağmen yapıyorlar.

VAR'a ragmen yapmiyorlar. Olaya gec uyandilar, VAR ilk sene hatirlayin rezil durumdaydilar gelen gecen iceride eziyordu bunlari disariyi gectim. Artik VAR'da da kontrol tamam hic degismez, hic sekmez. Mafya bozuntulari.

Kayserispor'un transfer tahtası açılsın diye bir çok bağışçı yardım ederken, fb kulübü de senet vermiş.

Diğer taraftan, Fb başkanının holdingi, Bjk stad isim sponsoru oluyor.

Bunlar bildiklerimiz. Kim bilir diğer Anadolu takımları ve yöneticilerinin ticari hayatları ile ilgili nasıl bir trafik var.

Normalde yapılanlar yasal tabiki ama yarışmacı bir ortamda nasıl olur? Rakibine sponsor oluyorsun.

Dolayısıyla, köklü camiası ve taraftarı olan takımlar ile yapacakları maçlar dışında ben de puan kaybı beklemiyorum.

İşin hakem ve var boyutuna değinmiyorum bile.

Yapmamız gereken bizim de her maçı kazanmak. Başka da bir şey yok.
Bugün lehlerine yapılan hata bizim maçta Bizim lehimize olsa ülkede infial yaratırdı net konuşuyorum. Koç bu sene işini sağlam yürütüyor.

yaw şurdaki ilk mesajlara bakın bu hakemlerle zor nah falan demişler hashdahsd.

Üst Alt