SL 23/24 H:6 | Alanyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Eylül - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:6 | Alanyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Eylül

Maçı izlemedim ama Fener'in vura vura ilerlemesinden rahatsızım. Kim durdurabilir ki bunları. Ligin yüzde doksanı çöp kalanı Koç uydusu bir de biz varız işte.
Ya sen geçen senede fener korkusu yasiyodun. Hep böyle mi olacaksın. Vura vura filan gitmiyo. Şu caciklar kendi kendini bitirecekler zaten az kaldı. Zor maçları başlayınca da yaprak gibi dökülürler. Biraz sakin yahu. Şuanda çok iyi olmasakta açık ara kalite bizde. Oyun gücü de yavaş yavaş bize geçecek. Asil biz vura vura gidiyrouz. En kotu halimizle bile hakemleride yeniyoruz. Tek sıkıntı hakemler zaten onunda çözümü ne biliyorum ama yazmiycam. Hep birlikte gorcez neler olduğunu.

sampiyonlugu bu sezon net derbiler belirler, anadolu takimlari komple cöp
Geçen sezon da aynıydı. Fener böyle gidemez veya kollanamaz. Derbileri kazandık ama şampiyonluğu belirleyen maçlar giresun, istanbul maçlarıydı. Fener bir yerlerde takılacaktır

Derbilerden pek çekinmiyorum. Ancak özellikle CL döneminde saçma sapan puan kayıpları yapmamak lazım.

Bence geçen yıl daha iy başlamıştı fener. Güçsüz takımlara 5-6 atıyordu. Bu sene şimdiden ite kaka başladılar

Bu sene gerçekten ligde 3-4 takım haricinde puan kaybedilecek takım yok, ona göre konsantre olmak lazım bu laleler hakemleri de yanlarına alıp anadolu takımlarından bu sene tulum çıkartacaklar benden söylemesi. En zorlanacağı maçlar sahalarındaki derbi maçları olacak

Ya sen geçen senede fener korkusu yasiyodun. Hep böyle mi olacaksın. Vura vura filan gitmiyo. Şu caciklar kendi kendini bitirecekler zaten az kaldı. Zor maçları başlayınca da yaprak gibi dökülürler. Biraz sakin yahu. Şuanda çok iyi olmasakta açık ara kalite bizde. Oyun gücü de yavaş yavaş bize geçecek. Asil biz vura vura gidiyrouz. En kotu halimizle bile hakemleride yeniyoruz. Tek sıkıntı hakemler zaten onunda çözümü ne biliyorum ama yazmiycam. Hep birlikte gorcez neler olduğunu.
Aynen katılıyorum Sevgili Özgür.Hakemler konusundaki çözümü ben söyleyim ,hakemin iptal ettiğinden fazla attığımız sürece sorun yoktur.Çözüm bu.
Söylemlerine tek sözüm ; Oliviera FB'de olsa Avrupa'nın en iyi ortasahası idi.:))))

Geçen sezon da aynıydı. Fener böyle gidemez veya kollanamaz. Derbileri kazandık ama şampiyonluğu belirleyen maçlar giresun, istanbul maçlarıydı. Fener bir yerlerde takılacaktır

Derbilerden pek çekinmiyorum. Ancak özellikle CL döneminde saçma sapan puan kayıpları yapmamak lazım.

Bence geçen yıl daha iy başlamıştı fener. Güçsüz takımlara 5-6 atıyordu. Bu sene şimdiden ite kaka başladılar
Nasıl yahu,matematik ortada ligi 8 puan önde bitirdik.Fener Giresun'u da İstanbul'u da yenseydi 4 puan alıyordu ekstradan.Yine 4 puan önde bitiriyorduk ligi.Hadi şampiyonluk son maça kalsaydı ve yenmeyip berabere kalsaydık bizden 2 düş Fb'ye 1 ekle,yine 1 puan önde tamamlıyorduk ligi.Basbayağı derbilerdeki başarımız belirledi şampiyonluğu geçen sezon.

fener vura vura ilerlemiyor
göt zoruyla hakem ittirmesiyle ilerliyor
bir de yapılanları kabul edip adice orada burada açıklama yapıp hashtag açıyorlar
pislik, hile, hurda, şerefsizlik kanlarına işlemiş çünkü
Valla izlediğim hiçbir maç aha puan kaybedecekler demedim Antalyaspor maçı dışında. Onda bile ikinci yarı çok rahatlardı özellikle 70 sonrası.
Fener geçen sene de iyiydi son ana kadar yarıştalardı. Bu sene kadroları çok daha iyi, Avrupa'da daha az zorlanacaklar, lig çok daha Fener uydusuyla doldu. Durumun vehametini ortaya koyuyor bu doneler.

Aynen katılıyorum Sevgili Özgür.Hakemler konusundaki çözümü ben söyleyim ,hakemin iptal ettiğinden fazla attığımız sürece sorun yoktur.Çözüm bu.
Söylemlerine tek sözüm ; Oliviera FB'de olsa Avrupa'nın en iyi ortasahası idi.:))))
Ya aslında baska birsey varda gücümüz yetmez. Neyse ama şuanda maalesef tek seçenek senin dediğin yani hakemide yenmek. İğreniyorum bu cümleden ama biseyleri değiştirmek bizim için mümkün değil maalesef

geçen sene kadro daha kötüydü ama tam bir hoca takımıydı fb ve anadolu maçlarının çoğunu çok rahat ve farklı kazandılar.

geçen seneki oyunları çok daha iyiydi.

Ya aslında baska birsey varda gücümüz yetmez. Neyse ama şuanda maalesef tek seçenek senin dediğin yani hakemide yenmek. İğreniyorum bu cümleden ama biseyleri değiştirmek bizim için mümkün değil maalesef
Ben kendimi bildim bileli bu olaylar vuk-u bulmakta.Hiçbirşeyin değiştiği/değişeceği yok.Biz iyi olduğumuz sürece başarı bizden yana merak etme.Geri perde arkası işler düzelmez.

Fener geçen sene de iyiydi son ana kadar yarıştalardı. Bu sene kadroları çok daha iyi, Avrupa'da daha az zorlanacaklar, lig çok daha Fener uydusuyla doldu. Durumun vehametini ortaya koyuyor bu doneler.
Bence geçen sene fener iyi değildi. Genelde kimse begenmiyo ama ne olursa olsun Jesusun küçük takimlari yenme planı isliyodu. Ama başka türlü sorunları vardı. Mesela yönetim çok karisiyodu ona. Tarzından dolayı bazı oyuncularla sorun yasyodu. Birde kalite eksikliği vardı. Bunlarin tümü yan yana gelince fener iyi değil ancak hocası birseyleri çözmüş durumu vardı. Ha neden lig sonuna kadar yarista kaldılar. Hakemler. O hakemler bizi durdurmasa fenere kıyak geçmese çok erken kopardik ve iyi dediğimiz fener dagilir giderdi. Bu sene daha sıkıntılı. Bu defa da tam tersi sorun var. Yetersiz, ozguvensiz bir hoca. Alfa oyuncular. Futbolcu tarafında sorunlar ancak daha iyi bir kadro. Hakemler yine aynı. Önceki sene hiç yoktan jesus tarafından bir disiplin vardı bu sene o yok. Ayrica tetikte bekleyen ilk tokezlemede sazı eline alacak psikolojikmen bitik bir taraftar grubu. Bu donelerin zararını illaki görecekler. Hakemler bu denli artık göstere göstere yapmazsa çok daha erken havlu atabilirler. Ama işte sana katıldığım tek konu maalesef evet uyduları dolu lig ve Hakemler...

Ben kendimi bildim bileli bu olaylar vuk-u bulmakta.Hiçbirşeyin değiştiği/değişeceği yok.Biz iyi olduğumuz sürece başarı bizden yana merak etme.Geri perde arkası işler düzelmez.
Bahs ettiğim bazı şeyleri yazmam mümkün değil pek. O yüzden es geçiyorum Bora. Ama sonuç olarak evet oyun gücümüz güçlü olduğu sürece bu lige fazla gelir bu kadro. Yeterki içten truva atları uğraşmasın. Ama ek olarak. Hakem olayları hakkında sessiz kalmamamiz lazım. Dünyanın her türlü hali var. Daha 5 maçta kimler hakemlerle kaç puan aldı ve ona ragmen ters algı yaparak ağlıyo görüyoruz işte. Burdaki temel sıkıntı biz diyoruz ki aman sonra şampiyonluğumuza gölge düşmesin hakem konuşmayalım. Kaçırdığınız nokta futbolumuzda neler neler oldu ama tek hatırlanan o sene şampiyon olan takım. Kimsenin umrunda olmayan doneler yani..

Bahs ettiğim bazı şeyleri yazmam mümkün değil pek. O yüzden es geçiyorum Bora. Ama sonuç olarak evet oyun gücümüz güçlü olduğu sürece bu lige fazla gelir bu kadro. Yeterki içten truva atları uğraşmasın. Ama ek olarak. Hakem olayları hakkında sessiz kalmamamiz lazım. Dünyanın her türlü hali var. Daha 5 maçta kimler hakemlerle kaç puan aldı ve ona ragmen ters algı yaparak ağlıyo görüyoruz işte. Burdaki temel sıkıntı biz diyoruz ki aman sonra şampiyonluğumuza gölge düşmesin hakem konuşmayalım. Kaçırdığınız nokta futbolumuzda neler neler oldu ama tek hatırlanan o sene şampiyon olan takım. Kimsenin umrunda olmayan doneler yani..
Ankaragücü - FB maçı en güzel örnek. Okullarda ders olarak okutulmalı.İzlediysen bilirsin.

Yav adamlar bir bok oynamiyor her maci hakemle ve sansla aliyorlar.

Gecen sene oyun olarak cok daha iyilerdi, anadolu maclarini daha rahat aliyorlardi. Derbilerde sictilar o yüzden sampiyon olamadilar. Yoksa anadolu maclarindaki puan ortalamalari baya iyiydi.

Bir yerde patlayacaklar, bu böyle devam etmez. Tabiki hakem konusunda bizimkilerde harekete gecmeli, tarihi bir kollanma ile karsi karsiyayiz.

Üst Alt