Sneijder'e Laf Eden Taş Olur Taş! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'e Laf Eden Taş Olur Taş!

İsim verme,
Raporlamayip aklınca kendi adaletini sagla,
Sonra vay efendim adalet yok.
Benim o mesajımda da hiçbirşey yok birebir açık olandır yazdığım

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu tartışma uzar gider

Neyse sıkıntı çıkarıyorsam konudan atarsınız bende bundan sonra mesajları raporlayacağım o vakit aynı tavrı görürüz umarım

Taktılar bunlar da yok yaşının adamı yaşının adamı :D Sözde 24 yaşına gelmiş birine kocaman adam olmuş denir lakin bunlara diyemiyoruz çünkü 24 yaş çok anormal ve şüpheli duruyor. Bence bu doğru bir beyan olmayabilir. Yaş konusunda yanlış beyana cezamız var mıydı kardeşim? Alper Altun :asd:

Aydın , wesley eleştirilemez diye birşey yok biz ki zamanın da agrasif tavırları vs olduğu için hagi efsanesini eleştirmiş taraftarlarız.

mesele şu selçuğa laf geldiğinde özellikle emin trolü ve sen neden otomatik olarak türk düşmalığı laf salatasına girip iyi oynasa dahi konuyu wesleye ya da x bir futbolcuya getiriyorsunuz ?

Taktılar bunlar da yok yaşının adamı yaşının adamı :D Sözde 24 yaşına gelmiş birine kocaman adam olmuş denir lakin bunlara diyemiyoruz çünkü 24 yaş çok anormal ve şüpheli duruyor. Bence bu doğru bir beyan olmayabilir. Yaş konusunda yanlış beyana cezamız var mıydı kardeşim? @Alper Altun :asd:
GSC Ceza Kurallari Kitabini actim abi.

Simdi bi goz attim, net olarak belirtilmemis ama galiba su kisma girer:

12.Forumda seviyeyi bozacak ve üyeleri rahatsız edecek derecede trollük/geyik vb. yapılması yasaktır. Bu tarz davranışlarda bulunan üyelerimiz uyarılacak, ısrarla devam etmeleri halinde 1 Gün MYC alacaklardır.

:D

Bu tartışma uzar gider

Neyse sıkıntı çıkarıyorsam konudan atarsınız bende bundan sonra mesajları raporlayacağım o vakit aynı tavrı görürüz umarım
Uzar gider tabi uyarmama rağmen hala aynı kafadasiniz.
En son raporla dedigim zamandan sonra 1 tane raporun yok ama sonra selcuga lescuk diyorlar.

Diyorum madem kötüydü bugün açıklayın bana ne hata yaptı neyi yapamadi? Sneijder den beklentin ne?
Selcugu da yorumlayin ama sonra
Eğer sneijderi kötü cikarirsaniz ozrumu dileyeyim sizden?

Yuzlerce adamin goremediği şeyi aciklarsiniz belki de millet doğruymuş diyebilir? belki hem kendinizi de aklarsiniz bu konuda?
Ama aciklayamazsaniz yazmayın bu konuda
Bilinçsiz saldiriyorsunuz. Dikkat çeken nokta da bu zaten.
İzliyor bunu insanlar sadece sizin izlediğiniz şey değil bu.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GSC Ceza Kurallari Kitabini actim abi.

Simdi bi goz attim, net olarak belirtilmemis ama galiba su kisma girer:

12.Forumda seviyeyi bozacak ve üyeleri rahatsız edecek derecede trollük/geyik vb. yapılması yasaktır. Bu tarz davranışlarda bulunan üyelerimiz uyarılacak, ısrarla devam etmeleri halinde 1 Gün MYC alacaklardır.

:D

Uyarılara rağmen ısrarla trollük yaparak üyeleri rahatsız etmenin cezası 1 gün demek. Çokmuş ya 5 dk falan olsun.

Aydın , wesley eleştirilemez diye birşey yok biz ki zamanın da agrasif tavırları vs olduğu için hagi efsanesini eleştirmiş taraftarlarız.

mesele şu selçuğa laf geldiğinde özellikle emin trolü ve sen neden otomatik olarak türk düşmalığı laf salatasına girip iyi oynasa dahi konuyu wesleye ya da x bir futbolcuya getiriyorsunuz ?

Ben aslında geçen bir konuda bunu açıkladım

Gelen ilk mesajdan sonra tavrımı devam ettirme kararı aldım

Ne alaka benim dediğimden onu mu çıkardın :D

Gayet net benim dediğim olay,yeni üyesin sana kalmadı bu işler

Sen beni 1 sene tanıyorsun bazıları 2006 dan beri

Birileri beni yargılayacaksa o kişi sen değilsin

yoo benı rahatsız edıyorsan banlanmanı istemem en doğal hakkım ;) ki yakında banlanırsın zaten böyle devam et

57678793.jpg

:asd:

Üst Alt