Sporx: Ibricic Galatasaray'da! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sporx: Ibricic Galatasaray'da!

Cevap: Sporx: Ibricic Galatasaray'da!

Az önce resmi sitesinde yer alan videoyu fanatik fenerbahceli kankamla izledim . Oglum bu ne lan hagi yıllarını anımsattı bana dedi . Gerçekten zekice hareket edebilen bi oyuncu yani takımımızın ihtiyacı . Alınacak adamın illa isim yapmış biri olması gerekmiyor , isim yapan oyuncular zaten 10m eurodan başlıyor. Ya dos santos gibi sönmüş fakat , tekrardan parlama ihtimali olan oyuncuları risk alıp alacaksın ya da İbiricic gibi takımında yıldızlaşmış fakat pek göz önünde olmayan oyuncuları alacaksın . Kewell'in sözleşmesinin uzaltılmasından sonra olumlu bir hareket daha olarak görürüm eğer resmi olarak açıklanırsa.

özer hurmacının videosunu izleyincede bana messiyi hatırlattı.sabriye bir video yapim maicondan iyi olur :D

Bilgi sahibi olacak kadar izledim ,peki sen sole bu adam nasıl bir futbolcu özellikleri nasıl, karakteri nasıl Hajduk split olduguna göre avatarında bilgi sahibisindir(ben seni denemek için sormuyorum sadece senın gözunde nasıl bir futbolcuonu merak ettim)

hangi kanaldan izledin acaba futbol tutkusu bende cokta

Ben bilmem arkadaş İbriçiçmiş İbrikçioğluymuş..Tanımam..Çok tanınan bi adam olsa,bu yaşına kadar avrupada bi forma bulurdu kendine..

Misimovicin yerine gelirse eğer,ben bu yönetimin bi daha .... ......!!!

Yapacakları transfere de,yaptıkları transfere de,sattıkları adama da....

Offf Keita Offfff :mad:

Seni sattılar,senin yarın etmeyecek adamlarla uğraşıyolar.Gel de gör düştüğümüz REZİL halleri... :mad:

Tanımadığım için birşey diyemem ama 25 yaşına gelmiş h.splitte oynuyor hala 5.5 mn euro verilecek yetenekte mi bilmiyorum.Umutlu değilim ama bekleyeceğiz.

Genç olmasına karşın çok çok ağır futbolcu

Keita bu futbolcuya 2-3 tur rahat bindirir bi koşu pistinde

süper ligde bu futbolcuya biraz markaj yapılsa çöker bu adam

videolarını izledim netten öyle Hırvat ligindeki gibi rahat bırakmazlar bu adamı süper ligde.

Linderoth gibi oynayabilir ancak bizde ,

çünkü attığı çalımlar bile ağır adamın videolarını izleyen arkadaşlar dikkatli izlesinler

seri bir futbolcu değil İbricic tabiiki Misimovic gibi de tecrübeli ve geniş perspektife sahip olan futbolcu da değil

Bence misimovicle birlikte alınmalı ve bir de Annan ı bilmiyorum ama Emana tarzı bir futbolcu alınmalı en azından

alınan futbolcu da hızlı - süretli olmalı çünkü Cimbom artık ağır futbolculardan oluşuyor

Aslında demek istediğim Keita- Dos Santos tarzında çizgiye süretle inip orta yapacak futbolcular lazım

Birde Baros un alternatifi bir futbolcu gerek bu ortalara kafa atacak.

Ve son olarak da Defansa takviye edilmeli sol bek bu takıma şart H.Balta formsuz olabilir ama bir süre sonra düzelecektir

Bu dönem için iyi bir sol bek şart zaten hocada defans diye yırtınıyor.

Tabiiki tüm bu hengame içinde Annan-Emana gibi futbolcular savaşçı koşan futbolcular aranıyorsA Cana neden alındı

4.5 a alındı üstüne biraz daha konup Emana alınsaydı keşke

Çünkü yönetimde Cana yı hesaba katmamayı anladı...

Genç olmasına karşın çok çok ağır futbolcu

Keita bu futbolcuya 2-3 tur rahat bindirir bi koşu pistinde

süper ligde bu futbolcuya biraz markaj yapılsa çöker bu adam

videolarını izledim netten öyle Hırvat ligindeki gibi rahat bırakmazlar bu adamı süper ligde

Bence misimovicle birlikte alınmalı ve bir de Annan ı bilmiyorum ama Emana tarzı bir futbolcu alınmalı en azından

alınan futbolcu da hızlı - süretli olmalı çünkü Cimbom artık ağır futbolculardan oluşuyor

Aslında demek istediğim Keita- Dos Santos tarzında çizgiye süretle inip orta yapacak futbolcular lazım

Birde Baros un alternatifi bir futbolcu gerek bu ortalara kafa atacak..

O kadar da ağır bir futbolcu değil.Hatta normal sayılabilir.Ayrıca çizgiye inip orta yapacak oyuncu aramıyor ki Galatasaray ? Oyunkurucu görevi için alınacak adamın ne işi var çizgide ? Ama siz orada da eksik var diyorsanız o başka.Haksız da sayılmazsınız bu Pino 5-10 maç ya oynar ya oynamaz bu gidişle.

Daha evvelde yazdim, Prekazi Hajduk'tan bize geldiginde tam tamina 28 yasindaydi. Abdul Kader Keita'nin 25 yasina kadar gidebildigi en buyuk kulup Al-Sadd, 27 yasina kadar gidebildigi en buyuk kulup ise Lille'di ve bugun Galatasaray taraftari bu adami 4 gozle aramakta.

Bu Konunun en aciklayici Yorumu olmus. Ellerine Saglik Hocam.

Kendisini taniyan arkadaslardan bir kac yorum okudum ve videolarina baktim, hani cok onyargili davranmiyalim adina.

Anladigim kadariyla orta sahada oynayamaz, teknigi vasatin ustunde, defansa yardim etmez, pek hizli degil ama gol vuruslari guzel. Forvet sayilmaz asil mevkisi forvet arkasi ama forvettede oynayabilir.

Peki para kisitli oldugu bir zamanda, transfere ihtiyaci olan mevkiler belli oldugu bir zamanda, bizim sistemimiz belli oldugu bir zamanda ( forvet arkasi?), bu adama 5 milyon avro saymanin mantigini biri bana izah edebilir mi?

Genç değil falan deniliyor. Gençlikten anladığınız nedir? 17-18 yaş derseniz kusura bakmayın yine bilgisayar oyunu sanıyorsunuz derim. Çok yetenekli oyuncular hariç çogu oyuncu o yaşlarda hamdır, fiziği profesyone futbolu kaldırmaz, mentali, tecrubesi yeterli gelmez.

Benim için genç demek, son transferi olmayan demek, aldıktan sonra ortalama bir futbol donemi geçirdikten sonra(yaklasık 2-3 sene) hala satılabilecek yaşta olması demek.

17-18 yaşındaki oyuncuyu ise istemem. Eger adam gibi bir alt yapım ya da kiraya verebilecegim duzgun bir ligim yoksa. 17-18'inde potansiyel taşıyıpta sonra arkasını getirmemiş cok oyuncu var hatta basarılı olma oranı %15-20 dir. Hele Turkiye ve TSL ise sozkunusu olan bizim için min.yaş 21-22 olmalı.

Bugun için 85-88 arası her oyuncu benim için gençtir. Aşağısı cocuktur ancak Altidor gibi bir fizği varsa başka, ustu ise yaşlıdır, sakatlıklardan yorgun duşmış olmaolasılıgı fazladır, doymuştur, bonservis odeyip alırsan sonra satamazsın, takımda sayıları 2-3'ü geçmemeli.

orta saha ve hücum oyuncularının genellikle en verimli yaşları 25-30 arası , bunuda unutmamak laım

[video=youtube;LHSk0nODHvk]https://www.youtube.com/watch?v=LHSk0nODHvk&feature=related[/video]

Buyrun. Ibricic'in Türkiye'ye karsi yaptiklari.

Stoch gibi hızlı ve genç bir oyuncuyu elimizden kaçırdık hemde fenere dolayısıyla bu saatten sonra transferde hayır beklemem.Üstelik oynadığı mevki eksikliğini hissettiğimiz yer değil.Tamamen taraftarı kandırmak için yapılmış bir şovdur.Bu sene ttrektör ve yönetim istifa etmediği sürece bize isterse maradona&pele ikilisi gelse işe yaramaz.

Stoch'dan pişman oldular bu yuzden İbricic için A.Sezgin normallerini geçecegiz gibime geliyor. Kim ne derse desin, Stoch iyi transferdir, millet laf atsa da bizdeki 4-5 kanat oyuncusundan iyidir. 5.5m euro Stoch için cok o ayrı, iddia ediyorum Turk kulupleri değilde Anderlecht, AZ falan isteseydi 4m'a bırakırlardı.

Stoch'dan pişman oldular bu yuzden İbricic için A.Sezgin normallerini geçecegiz gibime geliyor. Kim ne derse desin, Stoch iyi transferdir, millet laf atsa da bizdeki 4-5 kanat oyuncusundan iyidir. 5.5m euro Stoch için cok o ayrı, iddia ediyorum Turk kulupleri değilde Anderlecht, AZ falan isteseydi 4m'a bırakırlardı.

Stoch konusuna katılıyorum, ismi bizle anıldığında sadece Fenerbahçe-Twente maçlarını izlediğim bir oyuncuydu ama Fenerbahçe'de izlediğim bir kaç tane maçtan sonra iyi bir transfer olduğunu söyleyebilirim. Zaman zaman oyundan düşüyor, istikrarsız ama Fenerbahçe'nin an itibariyle topu ileriye taşyan en etkili oyuncusu konumunda. İbricic ise Adnan Sezgin'in normallerini geçeceksek tamam ama bir kaç yerde konuşulan 6.5 milyon euro, 8 milyon euro rakamları çok fazla abartılı. Bu Fenerbahçe normallerini de aşmak anlamına gelir. :D

Üst Alt