STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Bu arada Beşiktaş'a yenilmesin diye Fener'e verdiğimiz teşvikte boşa gitmiş oldu.Beşiktaş'ın bize 3 puan daha yaklaşması hiç iyi olmadı.:)

doğru diyosun fenere vereceğimiz teşvikle teşvikiye camisinin yanına tuvalet yapsaydık en azından hayra girerdik.. bu ülkenin çivisi çıktı teşvikler artık sahaya yansımıyor :D

Şimdi Fenerbahçe'ye kalan 2 maçta 6 puan lazım bize kalan 2 maçta 4 puan lazım.Avantajlı olan taraf biziz kesinlikle Trabzon'a puan kaybettiğimizde üzüldüm ama asla inancım azalmadı çünkü biliyordum elbet Fenerbahçe'de kaybedecek , elbet şu balları bitecek 2 haftadır bala kazanıyorlardı.Ve sonunda ilahi adalet gerçekleşti hakeden Beşiktaş kazandı.Şimdi Pazar günü şampiyonluk maçımıza çıkabiliriz , Arena'da bizi zor bir maç bekliyor , Beşiktaş havaya girdi bize karşıda kazanmak isteyeceklerdir.Ama takım gereken dersi Trabzonspor maçında aldı.Beşiktaş karşısında kazanacağımızı düşünüyorum , Fenerbahçe ise bu futboluyla Trabzon'a takılabilir ve bizde şampiyon oluruz.Ama Fenerbahçe kazansa bile gider son hafta en kötü 1 puanı alıp şampiyon oluruz inancım tam.

Antu'dan enstanteneler:

Fener ülke menfaatleri icin yenildi.

Fener TS 3. olmasin diye maci satmis.

Gol atamayan Almeida bize gol atiyor. Cemaatin oyunlari bunlar.

Kargalar GS'dan tesvik primi almis.

Volkan, nam-i diger goril: biz zoru seviyormusuz.

fenerli detected :D

58hkd.jpg

Destek ve guven nerde kaldi? Nerdeymis o TFF bugun? Nerdeydi TFF biz Feneri uc kere rezil ettigimizde? Aleyimize kararlar oldugu icin destek vermeyi birakip, karamsar bir sekilde butun Galatasaray'a guveninimi birakman lazim? Dun kotu sonuc oldu bizim icin ama uzulup tekrar kendimizi toplayip taraftar olarak dahada destegimizi arttirsak, dahada fazla sampiyonuz diye bagirsak daha mi kotu olurdu? Yani, alindigin icin eyri olan birseyi duzmus gibi yansitmaya calisma. Karamsar emo taraftar toplulugu hic kimseye destek veremez ve 'supporter' damgasini hak etmeyen bir topluluk olur.

Öncelikle 10 yaşında bebe değilim ve alınmam merak etme.

Ayrıca farkındaysan dün maçın gerginliğinden, etik kurulu raporu, tüpçü derken forumun yarısı delirme noktasına gelmişti ama bu hava sabah sakin kafa ile düşününce yok oldu. Sabah kalktığımızda çoğumuz fenerin puan kaybedebileceğini zaten düşünüyordu.

Ve emin ol temmuzdan beri burada bu konuları konuşmaktan çoğumuz aşırı yıprandık.

Tekrar ediyorum dün öyle düşünüyorduk fikrimiz bu şekildeydi ve bu takıma sonuna kadar GÜVENDİK, oynadığı futbola GÜVENDİK, İMPARATORA GÜVENDİK, güvenimiz eksilmedi meraak etme EKSİLMEZ de.

Dünde demiştim fener inönü+Avni aker deplasmanlarından en fazla 2-3 puan alır demiştim , Her halükarda haklı çıktım :)

Üst Alt