STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Beşiktaş 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

biz kendi maçımıza odaklanıp kesinlikle bjk yi yenmemiz lazım.. sonra trabzondaki skora bakarız

Aykut Kocaman, "Şenol Güneş'in söylediklerini anlamadım" demiş, adam adalet dedi, vicdan, namus dedi sen de haklısın

Mükemmel.

Aykut Kocaman, "Şenol Güneş'in söylediklerini anlamadım" demiş, adam adalet dedi, vicdan, namus dedi sen de haklısın

Mükemmel.

:) İnsan barındırmadığı vasıfların ne demek olduğunu anlayamaz elbette.Bu sebeple,Aykut Kocaman'ın bu açıklaması şaşkınlık yaratmadı bende.Adalet,vicdan,namus tüm Fenerbahçe ahalisine uzak olan kelimelerdir.

Mükemmel.

Tamam da adama ne kızıyorsunuz. Anlayamamıştır, normaldir. Her insan herşeyi bir kere de anlayacak diye bir şey yok. Bazılarına ekstradan anlatmak gerekiyor, tane tane...

Trabzon'a çok fazla bel bağlamamak lazım. Kendi maçlarımıza odaklanmalıyız.

Bence bu süper final normal sezon gibi geçiyor. Şikeciler hiçbir maçta beşiktaştan daha iyi top oynamdılar. Bize karşı 3 maç yaptılar. Oyun olarak bariz biz üstündük. Ama Trabzonla yaptıkları 3 maçta da trabzonu ezdiler. O yüzden trabzon maçından ümitli değilim.

Bizim beşiktaş maçımız daha zor. Bide iç saha problemi ortaya çıktı. Onu da aşmak gerekecek...

Fener'in bir kere daha gözüktü ki Alex'e markaj yaparsan adamlar pozisyona bile giremiyorlar.O yüzden bence maçın adamı Ernst.

Trabzon maçından herkesin aksine ben ümitliyim.

Şenol Hoca akıllı adamdır hurra saldırmayacaktır ki bu maçtan çıkartacağı o kadar çok şey var ki.

Bjk bile defansın arkasında bu kadar sarktıysa iş tamamen Burak ve Halil'in performansına bağlı.

'' Buradayız Naber ? '' pankartı açan fenerli kızları Beşiktaşlı kızlar hastanelik etmişler ...

Üst Alt