STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Aga diyorum ki,Necati atıyorsa da onun 3 katı pozisyonu ya harcıyor,ya da kaptırıyor.

Ha Baros'ta yetersiz ama Baros en azından top kaptırmıyor yahu.

Yapma Allasen yapma. İzledik maçı. Daha ilk atağımızda vuracağı yerde ayakları dolaştı kaptırdı. Sonra pas veremedi rakip aldı. İsmail ile koşarken dengesini kaybetti. Sayabilirim daha. Birşey derken bunu sağlam destekleyin rica ediyorum. Ben "açık ara Neco" demiyorum. Baroş kötü diyorum. Neco daha etkili oluyor diyorum. O pozisyonları yakalıyor birşekilde diyorum. Baroş girdimi hiç bugün pozisyona ? Niye çünkü güçsüz.

O kadar avantajı kaybettik...Kendi sahamız arena, avantaj olacakken, dezavantaj haline geldi. Sadece bu maç için değil, önceki maçları da katıyorum. Fenere maç vermek aptallığında ötesindeydi. Trabzon öyle, BJK öyle.

Şikeciler panikteyken biz paniğe girdik.

Bilmiyorum Fatih Terim bu konu da ne düşünüyor ? Sadece Fener maçını berabere bitirseydik şu an şampiyonduk. Onlardan iki puan al, bize bir puan ver. Fark dört.

Eğer şampiyonluğu verirsek, tek nedeni Terim in aşırı hırsıdır.

Bir dilemma kurmaya gerek yok. Bu maç Baroş oynar. İç saha maçıydı. Rakip kontrollü oynayacaktı. Bizim lakayıt oluşumuz ve aklımızın TS'de oluşu buna sebeb oldu. Ancak bana Baroş "daha iyi oldu" demeyin. Bejeke yaslanmış bekliyor. Eziklerin maçı ile benzer senaryo oldu. Tipik bol pozisyonlu ve gol kaçırdığımız maç oldu. Biz şuan bitirici forveti olmayan bir takımız.

Bırak ilk 18'i kulupte yok ki bitirici forvet. Neyden bahsediyoruz?

Küme düşecek şikeciler diye bekledik yapmadık transferi şimdi hangisi hangisinden kötü onun tartışmasını yap.

O kadar avantajı kaybettik...Kendi sahamız arena, avantaj olacakken, dezavantaj haline geldi. Sadece bu maç için değil, önceki maçları da katıyorum. Fenere maç vermek aptallığında ötesindeydi. Trabzon öyle, BJK öyle.

Bilmiyorum Fatih Terim bu konu da ne düşünüyor ? Sadece Fener maçını berabere bitirseydik şu an şampiyonduk. Onlardan iki puan al, bize bir puan ver. Fark dört.

o maçta 1-1 den sonra daha kontrollu olmalıydık.sanki geride olan bizdik puan olarak.o galibiyet psikolojik olarak herşeyi mahvetti

Basit olarak;

Bitiricilik : Baroş>Neco

Fizik : Neco > Baroş

Pas yeteneği : Neco > Baroş

Şut : Neco > Baroş

Oyun bilgisi : Aşağı yukarı aynılar. Fizik ile ilgil birazda.

2-0'dan sonra GERIYE CEKILMIYECEKSIN

Bitti, fazla söze gerek yok, 2-0'dan sonra baskiyi arttirsan mac Tarihi fark'a giderdi, herkez diyordu Forum'da, ''gercekci olun bu maci 3-0,4-0 aliriz havasina girmeyin'', ama 2-0 sonra baskiyi arttirsan elbette Mac 4'e 5'e gidecekti, demedi demeyin.

Yapma Allasen yapma. İzledik maçı. Daha ilk atağımızda vuracağı yerde ayakları dolaştı kaptırdı. Sonra pas veremedi rakip aldı. İsmail ile koşarken dengesini kaybetti. Sayabilirim daha. Birşey derken bunu sağlam destekleyin rica ediyorum. Ben "açık ara Neco" demiyorum. Baroş kötü diyorum. Neco daha etkili oluyor diyorum. O pozisyonları yakalıyor birşekilde diyorum. Baroş girdimi hiç bugün pozisyona ? Niye çünkü güçsüz.

Bence de ikiside yetersiz ama bence Baros varken daha iyiyiz.

Baros 1 kaybediyorsa,Necati 3 kaybediyor.

Abi ben cılgına dönüyorum Necati oynadığında.

Bırak ilk 18'i kulupte yok ki bitirici forvet. Neyden bahsediyoruz?

Küme düşecek şikeciler diye bekledik yapmadık transferi şimdi hangisi hangisinden kötü onun tartışmasını yap.

Beklemesekte yapamazdık transfer. Kulüpte para yok Leyla. Öyle "hadi yapın" ile olmuyor. Ama Shaqiri konusunda evet Yiğit yerine biraz zorlanarak alınabilirdi.

orda birde maci aldigni kabul et, sampiyonluk orda bitmisti. hem öyle hurra futbolda oyandik diyenlere katilmiyorum.

rakibini kendi cezasahasina hapsediyorsun, 11 kisiyi gerimi ceviricen.

golde öyle bir durumda düstüki defans yerindeydi zaten orda semih adami düsürse pas atamicak tamamen savunma hatasi.

2-0'dan sonra GERIYE CEKILMIYECEKSIN

Bitti, fazla söze gerek yok, 2-0'dan sonra baskiyi arttirsan mac Tarihi fark'a giderdi, herkez diyordu Forum'da, ''gercekci olun bu maci 3-0,4-0 aliriz havasina girmeyin'', ama 2-0 sonra baskiyi arttirsan elbette Mac 4'e 5'e gidecekti, demedi demeyin.

Baskıya gerek yok. Ciddiyeti bıraktık. Eboue-Baroş pozisyonu komedi gibiydi.

Beklemesekte yapamazdık transfer. Kulüpte para yok Leyla. Öyle "hadi yapın" ile olmuyor. Ama Shaqiri konusunda evet Yiğit yerine biraz zorlanarak alınabilirdi.

Para yok, para yok bırakın bunu ya nereye gidiyor bu paralar..? Para var, beceriksizlik var. Ben başkasını tanımam.

Ben play-off öncesi strateji yazarken hepimiz burada söyledim. Eziklere yenilme kafi. Çünkü direkt 3 puan - psikoloji veriyorsun. Kısmetsizce yenildik. Saldırmak falan hikaye. Ben olsam bende yüklenirdim.

Aynen öyle ne yaparsan yap ciddi yapcaksın . Bastırcaksanda ciddi kapancaksanda ciddi rölantideyken de ciddi ... Cİddiyetini kaybedersen bu sonuç olur ...

Bir diğer ciddiyetsizlik örneği Sabri'nin oyuna girdiği dakikadır. Ve Elmander'in çıkmasıdır. Takım savunmasının yüzde20'sini yapan adamı çıkartırsan sonuca katlanırsın. Haa hep 2 gol yemezsin ancak 1 gol muhakkak yersin. Sabri oyuna girecekse bu skor 3-0 ve dakika 75sonrası için ya da Eboue'yi almak içindir.

Üst Alt