STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

kimse yenicegimizi beklemiyor negatif hava olustu.

bende yenicegiz diyorum, hep yenip gidecegiz diyorduk camia olarak ümitliydik,

ters tepiyordu bakiyorum kimsenin ümidi yok buda galibiyeti getirecek.

Fark yapmaz. Her türlü daha iyi şutör Neco. Eskiden de öyleydi. Uzaktan da atardı yakından da asardı. Evet bu aralar kısmetsiz ancak sadece o değil. Elmander-Melo-Engin hepsi benzer durumda.

engin trabzonda ara sira gol atardi onuda yapmiyor artik.

savasiyor buda teknigini geri birakiyor sanki.

Negatif falan değilim ben kendi adıma. Ben bugün ve 3 gündür söylüyorum. Eziklelrden orada puanlar bakın iddalı olarak puanlar almadan "süper" uydurma şampiyonluk hayal. İzin vermezler buna. Ezikler gol attıkça sevinen bir spiker olur mu ? Böyle adi düzen.

Ya şuan çok mutsuzum cidden ama bu ümitsiz olduğum anlamına gelmiyo ... Bu ülkenin en iyi futbol oynayan takımına sahip olduğumuz için ümidim sonsuz ... Tabiki bizimde arada inişli çıkışlı dönemlerimiz oldu her takım gibi sürekli mükemmel oynayamayız ama bu fenerbahçeye 3 maçtada kök söktürdüğümüz ve genelde onlardan katlarca iyi futbol oynadığımız gerçeğini değiştirmez ...

Ben denizli senesinde bile şampiyonluğa inanıyodum tüm arkadaşlarım benle dalga geçerken ben o gün şampiyonluğa inanıyodum bugunde inancım tam ...

Beni en çok üzen ve şaşırtan şey bu salak trabzonun fenerden hiç puan alamaması ...

engin trabzonda ara sira gol atardi onuda yapmiyor artik.

savasiyor buda teknigini geri birakiyor sanki.

Kanatsız oynadığımız için. Engin takımın en önemli isimlerinden biri. Durum budur. Şu halde bu gerçektir. Ancak Sabri gibi bir adamı dakika 60'da oyuna alırsan ve hadi aldın Elmander'i çıkarıp yürüyen-koşamayan Baroş'u bırakırsan sonuca katlanırsın. Haa çok önemli mi ? Değil. HEr türlü son maça kalacaktı bu bilinen bir gerçek.

Hemen hemen her istatistikde önde bitirdik, iyi de oynadık bence fakat 90 dk aynı disiplini uygulayamadık. İlk yarıda pozisyon vermedik ikinci yarı sol kanadımız çöktü. Bütün tehlikeler ve Holosko'nun golü ordan geldi. Ujfalusi'nin de sanssızlığı eklenince berabere bitirdik malesef.

Fener'in aldığı galibiyetten dolayı bu macı kazanmamız bisi değiştirmeyecekti fakat yinede takımın moralı acısından galibiyet mutlaka olmalıydı. Beraberlik umarım etkilemez takımı.

Deplesmanda 2 maçta 6 puan al içerde 3 maçta 2 puan al şaka gibi ... Ama hala şampiyon olacağımıza adım gibi eminim , bu lig herhangi bir lig değil , illa heyecan ! olacak para kazanılacak , son maç şampiyonluğumuz çalınırsa çıkacak toplumsal olayların önüne kimse geçemezzzz .

Cebinden para atmayacaklarsa neden geldiler,Aziz Yıldırım,Ülker,Ferit Şahenk aptal mı da milyonlar akıtıyor Fener'e.O zaman niye geldiler,ben başkan olayım,aynı şey.

Galatasaray'ı tanımıyorsun sen ? Bu dediğin olsaydı bizden de şike yapan para babaları pislikler türerdi. O yüzden "Cimbom Başı Dik Yürür" diyoruz.

Deplesmanda 2 maçta 6 puan al içerde 3 maçta 2 puan al şaka gibi ... Ama hala şampiyon olacağımıza adım gibi eminim , bu lig herhangi bir lig değil , illa heyecan ! olacak para kazanılacak , son maç şampiyonluğumuz çalınırsa çıkacak toplumsal olayların önüne kimse geçemezzzz .

Hiçbir şeyde olmaz.Bi kaç gün yürüyüş düzenleriz bi kaç olay çıkar fazla büyümeden bastırılır.Yöneticiler çıkar bi kaç ağır açıklama yaparlar sonuçta da şikeciler hem şike yaptıklarıyla hem de şampiyon olduklarıyla kalırlar.

gerçek şu ki önümüzde şu sene oynadığımız 39 lig maçından daha sonuç getirici olan 40. bir maç var. fakat hiçbir forvetimiz formda değil.

play offta trabzonspor'a necati'nin attığı 2 gol dışında hiçbir forvetimiz gol atamadı. goller hep selçuk,melo,eboue ve aydın gibi forvet dışı oyunculardan geldi.

forvetimiz önce çalım atmayı öğrenecek,maalesef hiçbir forvet oyuncumuz doğru dürüst çalım atmayı dahi bilmiyor,adam eksiltemiyor. hep pas pas... stoch bu takımda olsa takımımızın boşa giden onlarca atağından her maç en az 3 tanesini gole çevirirdi çünkü çalım atabiliyor..

KArşı karşıya şutörlük değil bitiricilik konuşulur onda da Baroş'un N.Ş.A'da daha iyi olduğunu belirttim zaten. Karşı karşı neyin şutu. Bitirici vuruşu yaparsın.

Abi o da şuttur işte.

Gerek yok kelime oyunlarına.

Sabaha kadar tartışsak anlaşamayız.

Necatide şutörlük senin deyiminle bitiricilik yok,bence Baros daha iyi yapar bu işi.

Üst Alt