STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:5 | Galatasaray 2-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

gerçek şu ki önümüzde şu sene oynadığımız 39 lig maçından daha sonuç getirici olan 40. bir maç var. fakat hiçbir forvetimiz formda değil.

play offta trabzonspor'a necati'nin attığı 2 gol dışında hiçbir forvetimiz gol atamadı. goller hep selçuk,melo,eboue ve aydın gibi forvet dışı oyunculardan geldi.

forvetimiz önce çalım atmayı öğrenecek,maalesef hiçbir forvet oyuncumuz doğru dürüst çalım atmayı dahi bilmiyor,adam eksiltemiyor. hep pas pas... stoch bu takımda olsa takımımızın boşa giden onlarca atağından her maç en az 3 tanesini gole çevirirdi çünkü çalım atabiliyor..

Bilmiyor değiller. Ya kondüsyon sorunları var (Baroş) ya da bu yapıda değiller (Elmander-Neco).

Galatasaray'ı tanımıyorsun sen ? Bu dediğin olsaydı bizden de şike yapan para babaları pislikler türerdi. O yüzden "Cimbom Başı Dik Yürür" diyoruz.

Ne alakası var Cimbom başı dik yürürle 2-3 milyon ekleyip oyuncu almanın.Yürekten verirlerse karşılıksız hiçbirşey olmaz.YD gibi verip verip sonra geri alsınlar demedim.

Artık dayanamıyorum.

Şu sanal ortamda Galatasaray forumlarında yapılan yorumları okudukça biz neden haksızlığa uğruyoruz,neden hala şu ligte bile şikecilerin düşdüğü duruma rağmen başarılı olmakta zorlanıyoruz apaçık ortaya çıkyor.

Sadece şunu söylüyorum,taraftarlar olarak sadece ve sadece Galatasarayın menfeatlerini düşünün.Başkanını ,yöneticisini ve futbolcusunu Galatasaray menfeatleri için eleştirmekten kaçınmayın.İddaa ediyorum hiçbirisi bizim kadar klübüne bağilı değil.Galatasarayın diğer şikeci klüplere göre tek ve en büyük handikabı bu.İşte Galatasarayın başına ne geliyorsa bundan geliyor.Ama taraftarlar hala anlamakta zorluk çekiyor.

Bu takım şampiyonda olsa bu görüşlerim dün neyse bugünde öyle.

Bu takım bu şampiyonluğu kaybederse en büyük sorumlusu Ünal Aysal ve yönetimidir.Bu konuda Şerefsiz ligtv,federasyon,hakemler,medyanın önüne geçmeye başardılarya yazıklar olsun.

Şu mehmet ali aydınlar denen şerefsizi desteklediniz ya alın size playoff..

Bu arada ligtv şimdi göbek atıyor.Mutlu oldun mu Albayrak.Doya doya izlersin şimdi o terör yuvasındaki fair playini.Başka bir halt gördüğünüz yok zaten.

Ulan canım acıyor canım.Şu hayattaki en büyük sevinç kaynağım olan, Deliler gibi sevdiğim Galatasarayıma yapılan haksızlıkları görüyorum ve elimden birşey gelmiyor ya çıldıracağım.

Bu forumda son yazımdır.

Bu site ve forumunun gerçekten Galatasarayın kalesi olduğunu düşünüyorsanız,sadece ve sadece Galatasarayın menfeatlerini düşünün.Galatasaraya zarar veren her kim olursa olsun eleştirmekten kaçınmayın.

Abi o da şuttur işte.

Gerek yok kelime oyunlarına.

Sabaha kadar tartışsak anlaşamayız.

Necatide şutörlük senin deyiminle bitiricilik yok,bence Baros daha iyi yapar bu işi.

Kelime oyunu yapmıyorum ki. Karşı karşıya şut atılmaz. Bombeli-plaseli-aşırtmalı vuruşlar yaparsın. Ya da kaleciyi çalımlarsın. Bu 2+2=4 kadar basit. Şutörlük kaleyi uzaktan görmektir. Uzaktan derken ceza sahası dışında vs. Baroş'un bu tip golü azdır. Neco'nun çok çok çok daha fazladır.

Bu Lig heyecanli gecsin diye FFF elinden geleni yapiyor, yoksa biz Sampiyonlugu 30.Hafta'da Play-Off'lara girmeden almistik.

Ne alakası var Cimbom başı dik yürürle 2-3 milyon ekleyip oyuncu almanın.Yürekten verirlerse karşılıksız hiçbirşey olmaz.YD gibi verip verip sonra geri alsınlar demedim.

Çok alakası var. O tip yöneticin olursa ya fener gibi bu duruma düşersin ya da bejeke gibi sürünürsün.

Kelime oyunu yapmıyorum ki. Karşı karşıya şut atılmaz. Bombeli-plaseli-aşırtmalı vuruşlar yaparsın. Ya da kaleciyi çalımlarsın. Bu 2+2=4 kadar basit. Şutörlük kaleyi uzaktan görmektir. Uzaktan derken ceza sahası dışında vs. Baroş'un bu tip golü azdır. Neco'nun çok çok çok daha fazladır.

Herneyse benim söylemek istediğim karşı karşıya kalmalarıydı.

Fener macında böyle bir pozisyon geldiğinde orada Baros'un olmasını isterim.

Evimizde galip gelemedik ama deplasmanlarda da galip geldik. Son iki maçtır da deplasmanda bu çakallara kaybetmiyoruz. Kaybetmeyiz yine. Ha olur da kaybedersek onu düşünmek bile istemiyorum.Bu pisliklere rağmen maçı alırlarsa söylenecek söz kalmamıştır.

kalp krizi geçiren kardeşimize rahmet diliyorum.Bu yıl hepimizde benzer kalp çarpıntıları var o heyecanı herkes yaşıyor anlaşılan. Allah sabır versin yakınlara çok zor. Fener maçına kaybettiğimizde bende bayılacak gibi olmuştum.

Bi ara baya üzülmüstüm,, sanetim ki beraberlik yetmior kariköyde. Niye Oyuncular 2-2 den sonra öne gitmior fln sordum kendi kendime :D

Neyseki bir iki dakika sonra anladim :D

Galibiet güzel olurdu tabiki, ama fener trabzonu yendi, öylece fark etmiordu.

Bence Kariköyde Defansiv agirlik, kontra ataga dogru bi futbol oynamamiz lazim.

Çok alakası var. O tip yöneticin olursa ya fener gibi bu duruma düşersin ya da bejeke gibi sürünürsün.

Ferit Şahenk verdiği parayı geri mi isteyecek.Adamlar statlarını,Ataşehir deki arenasını bile sponsorla,zengin yöneticileriyle yaptırdı.Kazanan Fenerbahçe oldu.Aziz Yıldırım çıkıp parasını geri mi istedi.Adam gönlünden verdi paraları.

nezamand 442 den 4141 e gecip , arkaya cekilidik,

O andan itibiraen bjk cok rahat geldi ve golleri buldu.

fenere karsi, tabiki defans agirlikli olmamiz lazim, ama Presli oyunu 90dak. oynamamiz lazim.

TFF ve Lig Tv Yüzünden Bugun Bir Renktaşımızı daha kaybettik allah rahmet eylesn

Üst Alt