STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

lincoln bundesligadayken ah keske bizde olsa derdim hep.adami aldik ama kiymeti bilinmedi.neymis efendim disiplinsizmis.sanki hagi futbolcu iken cok disiplinli idi.lucescu bile real madrisle oynanan süper kupa macinda hagi ile tartistigini haginin maca cikmiycani anlatti,sonra onu ikna ettim ve maca cikti ve kazandik dedi.

Jardel değil miydi o? Jardel diye hatırlıyorum.

Ah ulan Baros. Ne olurdu sanki Kocaeli maçındaki penaltıyı kaçırmasaydın.

Hagi de Misimovici disiplinsiz diye kadro dışı bıraktım demesin. Hagiyi de biliriz futbolculuğu canımız ciğerimiz ama şunları çok çabuk unutmuşsun comandante

[video=youtube;DM7oEp11Ads]https://www.youtube.com/watch?v=DM7oEp11Ads[/video]

bu futbolla antep bizi eler kupadan elimizde bir şey kalmaz yine seneye adam da gelmez bu takıma

Yanlız bu ayhan a yönetimin mutlaka ceza vermesi lazım.Sen kimsin be adam ne bu lakayıtlık her maç aynı şey.dk 1 den 90 a kadar hakeme itiraz yeter artık be bide seni kaptan yapmışlar yazıklar olsun..

arkadaslar cözüm;lucescuyu getirmek olabilirmi? sözlesmesi bu sezon bitiyor.yönetime baski yapalim mail mi atariz napariz bilmem ama bunu iletelim.

Yahu bir takım gol pozisyona dahi girmeden nasıl bitirir maçı? deli oldum ya.Sivas maçını izleyip az da olsa umutlanmıştım halbuki :eek:

Biz kimi alırsak alalım bu Barış,ayhan ve mustafa dan kurtulamayacağız belli ki.

Yine de tek sevindiğim olay barış'ın sahalardan uzak kalacağı oldu o kadar.:sad007:

abi çok mu zor şu kadroyu yaratmak

---------------------Sinan Bolat----------------------------

Ömer Aysan------Eren Güngör-----Neil-----------Aykut Demir

------------------------Lorik Cana---------------------------

---------------Cluio----------------Furkan Özçal-------------

--------------Misimoviç--------------------------Arda-------

------------------------Stancu(Baroş)-----------------------

Mustafa Sarp, ufuk, atkut, emre çolak, Barış ve Ayhanı acile bi klübe üstüne para vererek vermemiz lazım

hagi yi tartışmaya gerek yok zaten sene sonunda gidicektir.iyi bir futbolcu ama bana göre kötü bir hoca.zapataya gelmesin felan diyordum da ufuktan kötü olamaz heralde.bu takımdan hiç ümitli değilim türkiye kupasını felan de alamayız

Ufuk kötü bir kaleci.Sırf bugun yedigi golden dolayı degil.Her maç belli ediyor kendini butun pozisyonlarda gec hareket ediyor defansla iletişimi hiç yok.Gelecegi yok bence malesef

Üst Alt